Pampers, Clean & Play, Chusteczki pielęgnacyjne

Pampers, Clean & Play, Chusteczki pielęgnacyjne

Pojemność 72 szt

Mięsiste, nawilżane chusteczki Pampers - z łagodnym balsamem o neutralnym dla skóry pH, testowane dermatologicznie. Nie podrażniają skóry. Są delikatne, mięciutkie, mają przyjemny zapach.

zawód

Próbowałam chyba wszystkich dostępnych chusteczek na rynku polskim i uważam, że te są jedne z najgorszych.
Pachną okropnie, zapach jest jakiś nienaturalny, chemiczny. Nie wiem dlaczego ale faktycznie trudno wyciągnąć 1 szt. Po wytarciu skóra była mokrawa, nie wsychalo to ani nie wyparowywało.
Zużyłam wszystkie 3 opakowania (chciałam przyoszczędzić, więc kupiłam w zestawie) na przecieranie półek i podłóg w pierwszych dniach niemowlaka w domu- mycie przy uchylonym oknie!, nigdy więcej nie kupiłam.

Trochę się zawiodłam na Pampersie...

Kupiłam te chusteczki kiedy tylko pojawiły sę na rynku. Zaciekawiona nowością i przekonana o świetności marki od razu wzięłam kilka opakowań. Jednak zawiodłam się na nich...

Zalety:
- dostępność
- kolorowe, wesołe opakowanie
- nie wysychają szybko
- odświeżają ciało
- dość przyjemny zapach

Minusy:
- po oczyszczeniu skóra jest długo mokra i ciężko się wchłania ten film, który pozostaje
- za tę cenę można kupić o wiele lepsze chusteczki

Używam tego produktu od: Używane były w 2008 roku
Ilość zużytych opakowań: Kilka opakowań

to nie to

Kupiłam je raz z ciekawości i skusiła mnie cena. Więcej nie kupie. Jak dla mnie są za małe. Jedynie co mi się w nich podobało to zapach. Ale na tym koniec, są po prostu niepraktyczne.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Za bardzo nawilżone

Chusteczki nawilżane Pampers zauważyłam u swojego chłopaka w samochodzie. Używał ich do oczyszczenia rąk oraz przetarcia samochodu. Z ciekawością sama też po nie sięgnęłam. Nie do końca sprawdziły się w podróży. Przemiły zapach nie rekompensował tego, że chusteczki były nawilżone aż do przesady. Dłonie były ciągle mokre, co powodowało dyskomfort. Z przyjemnością zużyliśmy je do końca i więcej po nie nie sięgniemy. Chusteczki z Rossmanna czy Bambino są dużo przyjemniejsze.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

nic ciekawego, ani ekonomicznego

wieli minus dla mnie:
zapach chemiczny koszmarek, rozmiar, to co napisały poprzedniczki wyciągasz wiele na raz, lepią się w rękach więc nawet do czyszczenia rączek się nie nadają ...

zalet nie znalazłam ...

Używam tego produktu od: 1m
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte

Porażka pampersa

Minusy:
- wyciagają się hurtem, na dodatek wyciągają się złożone i żeby ich użyc trzeba je jeszcze rozłożyć;
- są bardzo małe;
- zostawiają lepkość na skórze;
- są za mokre.

Plusy:
- ładny zapach

Nigdy więcej ich nie kupię! Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Nie zachwycają

Chusteczki są bardzo małe - najmniejsze ze wszystkich jakie do tej pory wypróbowałam, perfumowany zapach nie przypadł mi do gustu, a sposób ich pakowania jedna na drugą zamiast na zakładkę powoduje, że ciężko się je wyciąga. Powyższe minusy sprawiają, że nie mam ochoty na ich ponowny zakup mimo tego, że są odpowiednio nawilżone i dobrze czyszczą pupę niemowlaka.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 64 sztuki

nie dobre

zapach cudowny wrecz wspanialy ......... ale co z reszta tych chusteczek??? :/ :( nie dobre do pupy dziecka i tyle ......mi po prostu nie odpowiadaja :( wiecej ich nie kupie :x

Używam tego produktu od: nie uzywam juz
Ilość zużytych opakowań: 1 male

piękny zapach, ale reszta?

Chusteczki mają piękny zapach i są odpowiednio nawilżone (chociaż mogłyby być nawet odrobinę mniej mokre ;)). Są też w miarę tanie jak na firmę Pampers. Niestety są malutkie (co za tym idzie trzeba ich zużyć więcej i niewygodnie wyciera się dziecku pupcię) i wyciągają się tak, że za każdym razem trzeba grzebać w opakowaniu, a jak córcia za przeproszeniem zrobi kupkę, to ostatnią rzeczą o której marzę jest siłować się z opakowaniem. ;) Dlatego też niestety mimo świetnego zapachu nie kupię ich ponownie.

Ilość zużytych opakowań: czteropak

Za małe

Chusteczki ślicznie pachną - świeżo wyciśniętym sokiem z jabłek, ale mają sporo minusów:

- są malutkie!
- nie są ułożone " na zakładkę", więc po każdą następną trzeba dłubać w opakowaniu, a przy wierzgającym i wiercącym się maluszku to duża wada,
- są trochę zbyt mokre.

To by było na tyle. Nie kupię ich ponownie, mimo iż pachną ślicznie.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

pomyłka

chociaż bardzo sobie cenię chusteczki pampers activ baby tak te mnie zawiodły... śmierdzą nie wiadomo czym, są małe i jakoś mniej nawilżone od activ baby. Kupiłam je tylko dlatego bo były w zestawie z pampersami sleep&play.

Używam tego produktu od: przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 paczka

niestety nie

Zakupilam te chustecczki wiedziona opinia jednej z Mam, niestety zawiodlam sie.
Pieluszki sa bardzo mokre, tak mokre ze szybko dorobilam sie tzw. "palcow praczki", poza tym sa sliskie a tym samym niedokladnie czyszcza pupe nimowlecia.

Zapach ladny ale na dluzsza mete moze razic.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: od 2 tygodni