Pampers, Fresh Clean, Chusteczki nawilżane z balsamem (nowa wersja)

Pampers, Fresh Clean, Chusteczki nawilżane z balsamem (nowa wersja)

Pojemność 64 szt

Chusteczki Pampers służą zarówno do oczyszczania jak i pielęgnacji delikatnej skóry malucha.Z łatwością docierają do najdrobniejszych fałdek i zakamarków.Zawierają balsam, który tworzy na skórze dziecka cienką, ochronną warstwę, która pomaga zabezpieczyć ją przed podrażnieniami. Kojące działanie balsamu pozwala dłużej utrzymać uczucie świeżości jak po kąpieli, dzięki czemu dziecko czuje się komfortowo przez całą noc i może spać spokojniej.Chusteczki pampers zapewniają dokładne i delikatne oczyszczanie, dzięki czemu skóra dziecka jest tak świeża jak tuż po kąpieli, przywracają naturalne pH skóry.

Są okej

Chusteczki, choć niby tylko dla dzieci, używać można wielofunkcyjnie. Czy to do pielęgnacji skóry bobaska, czy do zmywania makijażu, czy do szybkiego odświeżenia się. Co najlepsze - do tego wszystkiego starczy nam ten jeden kosmetyk, zamiast 3 różnych.

Jeśli chodzi o ich działanie to chusteczki nie podrażniają, nie uczulają, dobrze pielęgnują dziecięcą skórę, dobrze zmywają makijaż (pierwszą warstwę), są baardzo porządnie nasączone i mają mocny klej w zamknięciu. Jedynie zapach jest taki średni.

Cena jest okej, w wielopakach wychodzą jeszcze taniej, są dobrze dostępne i wydajne. Krótko mówiąc - dobry produkt.

Dla mnie super

Jestem ojcem 3 córek do lat 3 i jeśli chodzi o chusteczki nawilżające to używamy tego w domu w ilości hurtowych. Chusteczki zazwyczaj wybiera żona i kupuje różne te najczęściej. Chusteczki są bardzo nasączone co dla mnie jest bardzo ważne. Nie podrażniją skóry córek. Chusteczki łatwo się wyciągają oraz bardzo przyjemnie pachną. Chusteczki często kupuje w kartonie dostępnym po 12 opakowań.

Najlepsze dla mojego maluszka

Jestem na etapie testowania różnych chusteczek za każdym razem kupuje inne aby znaleźć te najlepsze. Chusteczki są bardzo dobrze nawilżone i z łatwością czyszczą zabrudzenia. Łatwo je wyciągać z opakowania bez rwania i szarpania. Często są w promocji pojedynczo lub po parę sztuk. Są jednymi z najlepszych chusteczek które miałam.

Bardzo lubimy

Pampers, Fresh Clean, Chusteczki nawilżane z balsamem (nowa wersja) używaliśmy od narodzin drugiego synka ( zaniedlugo będzie już 3 lata ) .
Chusteczki są bardzo fajne, wystarczająco mokre, nie podrażniają skóry mojego synka, który ma stwierdzone AZS. Nie rozrywają się i są grubsze, co jest dla mnie ważne. Ładnie pachną i nadają się do wycierania każdej części ciała. Dobrze wycierają.
Niestety jak w większości takich chusteczek nawilżonych jest problem z ich wyciąganiem z oryginalnego opakowania, ponieważ bardzo często zamiast jedną chusteczkę, to wyciągnę kilka ???????? i podczas wielokrotnego otwierania i zamykania po jakimś czasie już się nie chce kleić zamknięcie, przez co chusteczki z góry wysychają .
Są droższe od innych marek, ale bardzo często są one w promocji w różnych sklepach czy drogeriach i są ogólnodostępne.
Minimalistyczna szata graficzna, ładna.

Super

Są to chusteczki ostatnio moje ulubione. Chusteczki są bardzo dobrze nawilżone. Chusteczki bardzo łatwo się wyciągają. Mają dobrą taśmę, która dobrze trzyma opakowanie by było zamknięte. Nie podrażniaja. Często można kupić w promocji i są łatwo dostępne. Mają super przyjemny zapach.

Najlepsze

Najlepsze chusteczki jakich używałam to Pampers, niezależnie od wersji czy fresh, sensitive czy aqua. Są porządne, nie rwa się, nie są jak bibuła cienkie. Są bardzo dobrze nasączone i faktycznie mokre, a nie wilgotne. Używałam wielu i nie trafiłam na równie dobre pod tym względem. Ceny w wielopakach i promocji nie wygórowane.
Co do składu się nie wypowiadam. Jak komuś nie odpowiada może uzywac wersji aqua.

Przyjemne chusteczki

Chusteczki jedne z przyjemniejszych jakie miałam.

Długo trzymają swoją wilgotność. Przede wszystkim spełniają swoje zadanie. Dobrze domywają skórę, przy tym jej nie podrażniając i nie wysuszając.
Nie siepią się i nie zostawiają kłaczków. Pozostawiają za to przyjemny zapach. :)

Foliowe opakowanie nie rozrywa się i ma szczelne zamykanie, warstwa klejąca nie odkleja się.

Za mało nasączone, no i skład jest skandaliczny

Dostałam te chusteczki w prezencie. Przyznam szczerze, że nie ucieszyłam się. Sama przenigdy bym się na nie zdecydowała, głównie ze względu na skład, ale o tym niżej. Jednak raczej nie marnuję kosmetyków, więc uznałam, że jedno opakowanie nam nie zaszkodzi. Używałam oczywiście do oczyszczania okolicy pieluszkowej oraz rączek i buzi mojego bez mała rocznego malucha.

Najpierw oceńmy opakowanie. Tutaj nie mam zasadniczo większych zastrzeżeń, jest w porządku. Zabezpieczająca taśma dobrze chroni zawartość. Opakowanie na ładną szatę graficzną. Jest podręczne i całkiem lekkie. Zawiera 64 chusteczki.

Same chusteczki podobają mi się jednak już mniej. Materiał jest w porządku, w miarę miękki i elastyczny. Nie podoba mi się jednak kształt, chusteczka jest trochę za mała jak na moje przyzwyczajenia. No i przede wszystkim – zbyt mało nasączona. Oczywiście to rzecz gustu, ja jestem fanką Water Wipesów, które dla niektórych są zdecydowanie zbyt mokre. Także dla każdego coś miłego. Mnie Pampers w tej kwestii absolutnie nie odpowiada. Z tego powodu zużywały mi się po prostu dość szybko. Co mi się jeszcze nie podoba? Zapach. Obiektywnie patrząc jest ładny, ale po co ładować substancje zapachowe do produktu, który oczyszcza bardzo delikatną pupę malucha, a i do twarzy jest nierzadko używany? Nie rozumiem, nie pochwalam. Najgorszą kwestią jest jednak skład. Serio, mamy tu składniki takie jak PEG-40 Hydrogenated Castor Oil czy Diosodium Edta, których nie zaleca się używać w kosmetykach dla dzieci oraz stosować w okolicy oczu i ust. W dodatku przecież niespłukiwalne… Moim zdaniem to skandaliczne. Wisienką na torcie jest totalnie nikomu niepotrzebna kompozycja zapachowa. Dramat. Daję ocenę 2, bo pomimo tego składu nie uczuliły, nie odparzyły ani nie podrażniły. Jednak nie polecam, ja będę omijać je szerokim łukiem!

Takie sobie.

Dostaliśmy kilka opakowań w prezencie dla syna. I po otwarciu jednego reszta leży. Pupa syna odparzona po nich , zaczerwieniona, podrażniona. Reszta leży i czeka. Może do wycierania rączek się nadadzą.

U mnie nie mają miejsca

Po pierwsze-wiadomo firma Pampers to i płaci się za markę. Po drugie u mnie nie mają miejsca ze względu na sklad. (PEG Castor Oil i inne.) Uważam (I właśnie tak robię) ze są lepsze chusteczki, nawet tańsze i z lepszym składem. Nie pokuszę się więcej na te chusteczki w sumie nie mają nic na co bym się skusiła. Wolę zaserwować pupie niemowlęcej coś lepszego :) jeśli ktoś nie patrzy na sklad to ok. Mają przyjemny zapach i dokładnie przemywają. U mnie są 'spalone'

Są w porządku.

Chusteczki nie podrażniają, są dobrze nasączone i pojedynczo się wyciągają.
Są cienkie, ale mam wrażenie, że aktualnie większość firm teraz robi takiej grubości chusteczki.
Czy są lepsze, niż tańsze odpowiedniki na rynku? Nie sądzę. Znam lepsze chusteczki nawilżające pod względem składowym, które znacznie korzystniej wychodzą cenowo.

Bardzo libimy

Chusteczki są w wygodnym opakowaniu, ja mam opakowanie zamykane grubsza folia - nie taśmą jak w przypadku większości chusteczek. Zamknięcie bardzo dobrze się trzyma.

Chusteczki charakteryzują się bardzo przyjemnym zapachem. Chusteczki są bardzo dobrze nasiąknięte a wyciągają się pojedynczo w sensie że 1 nie ciągnie kolejnej. Chusteczki nie podrażniają ani nie uczulają.