WaterWipes, Chusteczki nawilżane czystą wodą

WaterWipes, Chusteczki nawilżane czystą wodą

Pojemność 60 szt

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Czysta woda oraz odrobina ekstraktu z pestek grejpfruta to przepis na bezpieczne i skuteczne oczyszczanie wrażliwej skóry Malucha. Chusteczka WaterWipes naprawdę została nasączona wodą! Właśnie dlatego jej stosowanie jest bezpieczne, wygodne i nie ma obawy o podrażnienia i reakcje alergiczne skóry. Bez substancji chemicznych.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Woda 99%, ekstrakt z grejpfruta 0,1%.

Opiniah

Chusteczki najlepsze jakie miałam. Używam różnych lecz te są najlepsze. Sa bardzo dobrze nawilżone, nie wychodzą czerwone plamy na ciele jak po niektórych chusteczkach nawilżających. są bezzapachowe co oznacza,że nie śmierdzą jak niektóre...

Hit

Dla mnie zdecydowanie najlepsze i NAJBEZPIECZNIEJSZE chusteczki nawilżane dla dzieci. Gdy tylko próbuję je zmienić to niestety na skórze mojego dziecka od razu widać różnicę- skóra staje się zaczerwieniona i bardziej skłonna do podrażnień i odparzeń. Są idealnie nawilżone, dobrze zbierają zanieczyszczenia i czyszczą. Ich wadą jest jedynie ich cena, która w porównaniu z innymi chusteczkami wypada dość drogo, jednak jak dla mnie jest całkowicie uzasadniona. Jest to produkt bez konserwantów, zbędnych dodatków, zawiera tylko 2 składniki, więc cena jest adekwatna do jakości i działania.

Znakomite

Chusteczki (w starej wersji) używałam od kilku lat. Przetestowałam bodaj wszystko, co rynek oferował i zdecydowanie przylgnelam do WaterWipes z kilku powodów. Są mocno nasączone i nieperfumowane, zatem sprawdzają się również w awaryjnych sytuacjach z jedzeniem, nie zostawiając ani żadnych farfocli, ani chemicznego zapachu na buzi dziecka. Dosłownie "zmywają" to co mają zmyc. Chusteczki są gładkie, czasem mam trudność z wydobyciem jednej (splataja się), ale to drobiazg. Nie uczulają ani dzieci, ani dorosłych. Niestety, te same chusteczki w nowej szacie graficznej zdecydowanie wypadają gorzej. Są mniej nasączone, mają inną teksturę, jedyne co pozostało bez zmian to brak zapachu i antyalergicznosc, ale szkoda, że zmiany są na gorsze. Warto szukać właśnie tych w starym wydaniu

Świetny produkt

Moje dziecko ma alergię na wszelkiego rodzaju chusteczki nawilżane zapachowe itp. te spełniają moje oczekiwania w 100 procentach. Nie podrażniają, są miękkie i bardzo mocno nasączone. Kupujemy ich sporo. Cena adekwatna do jakości.

Najbezpieczniejsze chusteczki

Najbezpieczniejsze ze względu na sklad. Ja osobiście polecam duży płatek kosmetyczny nasączony przegotowaną wodą. Jeśli jesteście w podróży to jak najbardziej je polecam, uważam że nie ma co przepłacać a produkt nie należy do tanich, w końcu produkty bardziej naturalne są teraz a cenie :) więc z jednej strony polecam ,a z drugiej szkoda kasy.

Najlepsze

Jak do tej pory to najlepsze chusteczki nawilżane dla dzieci jakich miałam okazję używać. Chusteczki są mocno nasączone, a w składzie można znaleźć parktycznie samą wodę. Materiał jest miękki, przyjemny w dotyku i mocny. Chusteczki nie podrażniają ani nie wywołują alergii. Są wydajne, bo jedną chusteczką można sporo umyć. Wygodne opakowanie, poręczne, można wszędzie zabrać.

Najlepsze chusteczki wodne

Chusteczki kupiłam kompletując wyprawkę do porodu. Przekonał mnie bardzo krótki i dobry skład.

SKŁAD
Skład idealny. Tylko 2 składniki: woda i ekstrakt z grapefruita.

ZAPACH
Chusteczki są bez zapachu, za co ogromny plus.

OPAKOWANIE
Prosta szata graficzna: białe opakowanie, niebieskie napisy, zdjęcie bobasa. Foliowe opakowanie z przylepcem, który dobrze trzyma, aż do ostatniej chusteczki. Chusteczki mają standardową wielkość. Chusteczki dobrze wyciąga się z opakowania. Chusteczki są bardzo dobrze nasączone wodą (opakowanie chusteczek jest na prawdę bardzo ciężkie).

DZIAŁANIE NIEPORZĄDANE
Chusteczki mają bardzo krótki skład: 2 składniki, dzięki czemu nie uczulają. Chusteczki nadadzą się do pielęgnacji delikatnej pupy niemowlaka.
Patrząc na skład chusteczki śmiał można używać też do odświeżenia twarzy.

CENA
Cena jest tutaj chyba jedynym minusem. Chusteczki sa dość drogie. Opakowanie 60szt kosztuje ok 14zł. Na promocji ok 10zł. Chusteczki są jednak warte swojej ceny. Dzięki czemu, że są na prawdę bardzo dobrze nasączone wodą podczas oczyszczania pupy dziecka zużyjemy ich mniej. Opakowanie jest wydajne. Dodatkowo chusteczki nie uczulają. To jedyne chusteczki na polskim rynku z tak krótkim składem

U mnie się sprawdzają

Chusteczki kupiłam w aptece po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na ich temat i że względu na to, że chusteczki te mają być mocno nasączone, mają prosty skład - czyli woda i dodatek ekstraktu. Chciałam ich używać głównie do usuwania resztek makijażu z twarzy w ciągu dnia oraz oczyszczania dłoni, zwłaszcza w podróży, w samochodzie, po wyjściu ze sklepu.

OPAKOWANIE
Te chusteczki zapakowane są w foliową torebkę z otworem na przylepiec. Sama torebka ma biały kolor, szata graficzna jest jak dla mnie średnio oryginalna. To co zwraca uwagę to fakt, że opakowanie jest ciężkie, naprawdę (chusteczki mocno nasączone). Tutaj otwór jest dość duży, zaś przylepiec dobrze trzyma, nawet z biegiem czasu, co zapobiega wysychaniu chusteczek. Chusteczki są odpowiedniej wielkości, nie są ani za duże ani za małe. Jedna chusteczką wyciąga kolejną. Mają one gładką fakturę i wykonane są z miłego, delikatnego materiału. Jedna chusteczka wystarczy do wytarcia dużej powierzchni ciała. Jak dla mnie każda z nich jest bardzo mocno nasączona wodą co jest wielkim plusem bo pozwala pozbyć się resztek brudu, zanieczyszczeń bez zbędnego tarcia.

ZAPACH
Chusteczki są bezzapachowe co uważam za plus zwłaszcza jeżeli ktoś używa ich dla noworodków i niemowląt, a jak wiadomo w takich produktach składniki zapachowe są akurat zbędne. Jednakże kiedy chodzi o mnie nie pogniewałabym się gdyby pachniały lekko świeżym, delikatnym, naturalnym zapachem.

DZIAŁANIE
Chusteczki według mnie są bardzo dobrze nasączone, porównanie do kilku innych firm i uważam że są one naprawdę wilgotne. Dzięki temu w sposób delikatny pozwalają pozbyć się zanieczyszczeń, brudu, a nawet jakiegoś obtłuszczenia dłoni. W jakimś stopniu zmaga się też z resztkami makijażu, na przykład szminki korektora czy tuszu pod rzęsami. Przy tym fajnie nawilżają skórę, jest ona miękka i miła w dotyku, nawilżona, ukojona. Tu skład jest świetny, prosty i jak widać można zrobić produkt, który jest dobry i stosunkowo tani.

NIEPOŻĄDANE
Mnie chusteczki nie podrażniają, nie uczulają, nie powodują pieczenia, zaczerwienienia, zapychania skóry, delikatnie oczyszczają bez potrzeby tarcia. Żadnych krostek, zaskórników, niespodzianek.
WYDAJNOŚĆ
Wydajność w moim odczuciu jest przeciętna, ja zużywam w ciągu dnia kilka sztuk, a w opakowaniu jest ich 60 więc na miesiąc, może trochę więcej wystarczą.

CENA
Ich cena nie jest najniższa, można znaleźć tańsze chusteczki z gorszym składem oraz tańsze chusteczki z dobrym składem, ale uważam, że warto zainwestować w nie i wypróbować na sobie bo są naprawdę fajnym i ciekawym produktem.

Delikatne

Chusteczki są delikatne, intensywnie nasączone wodą, przez co łatwo usuwają zabrudzenia. Delikatny zapach. Skóra dziecka nie jest podrażniona, są delikatne i bezpieczne

Chusteczki nawilżane

Jedne z najbardziej mokrych chusteczek na rynku, bardziej niz pampers aqua pure i znacznie bardziej niż h2o wipes. Dla mnie to ważne i zdecydowanie wybieram je w podróż. Zamknięcie jest bardzo dobre, nigdy nie rozerwala się paczka, ani chusteczki nie wyschły. Zapach neutralny. Zdecydowanie polecam

Bezpieczny skład, ale nie są bez wad

Kilka miesięcy temu szykowałam się do narodzin swojego pierwszego dziecka. Pamiętam, że pakując torbę do szpitala zdecydowałam się na zabranie paczki mokrych chusteczek WaterWipes. Wybrałam je z uwagi na bardzo dobre opinie na Wizażu, bezpieczny skład (tylko woda i kropla ekstraktu z grejpfruta) oraz łatwą dostępność w drogeriach. Moje wrażenia dotyczące chusteczek są dostępne poniżej :)

Zacznę od tego, że nieco zdziwiła mnie cena tych chusteczek na tle innych, konkurencyjnych marek - za oryginalne WaterWipes'y zapłacimy niemal 13 złotych, czasami zdarza się, że można je zakupić na promocji za 10 złotych. Opakowanie zawiera 60 sztuk chusteczek i to z kolei wcale nie jest tak dużo. Biorąc pod uwagę, że u noworodka pieluszkę zmienia się nawet około 12 razy na dobę - to przy tak maleńkim dziecku paczka chusteczek wystarczy nam na... 3 dni.

Same chusteczki są naprawdę mocno nasączone wodą, co czuć nawet po podniesieniu opakowania - jest ono dość ciężkie. Teoretycznie nie posiadają zapachu, choć ja wyczuwam w nich jakąś taką świeżą woń (być może to za sprawą dodatku ekstraktu z pestek grejpfruta). Są ponadto miękkie, porządnie wykonane i nie rwą się podczas wyciągania z opakowania. Opakowanie jest z kolei bardzo minimalistyczne - białe, z maleńkim dzieckiem na froncie oraz z naklejką, która zabezpiecza chusteczki przed wysychaniem.

Z uwagi na to, że chusteczki wręcz ociekają wodą, często wyciskam jej nadmiar w dłoniach - i dodatkowo je przy tym ogrzewam, bo są dość chłodne. Wprawdzie oczyszczają bardzo skutecznie, ale zdecydowanie lepiej spisują się przy poważnie zabrudzonej pieluszce. Jeżeli jest ona jedynie przez dziecko zmoczona, nie widzę sensu sięgać po tak mokre chusteczki. Po oczyszczeniu okolic intymnych dziecka przy użyciu WaterWipes'ów, skórę trzeba jeszcze dodatkowo osuszyć - i w tym celu sięgam po suche chusteczki higieniczne.

Z jednej strony bardzo doceniam bezpieczny skład chusteczek, a z drugiej trochę przeszkadza mi ich zawyżona cena oraz stopień ich wilgoci - one naprawdę są strasznie mokre. Jak już wspominałam wyżej, są ok do "zadań specjalnych", czyli poważnie zabrudzonych pieluszek. Korzystam z nich jedynie w domu, nie zabieram ich ze sobą w podróż bo właśnie irytuje mnie to, że trzeba je wyciskać z nadmiaru wody, dodatkowo osuszać skórę itp. To wszystko sprawia, że przyznaję im 4/5 gwiazdek. Pewnie jeszcze kupię, ale szczerze mówiąc mogłabym się bez nich obejść.

Ociekające wodą

Kupiłam z ciekawości, po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii, oczywiście, by stosować przy codziennej pielęgnacji synka.

Co można stwierdzić na pierwszy ,,rzut oka" to to, iż chusteczki wręcz ociekają z wody, są nią bardzo mocno nasączone. Są bezzapachowe, a sama chusteczka z dobrej jakości materiału, nie rwie się itp. I mam co do nich mieszane uczucia, ponieważ przy zwykłym siusiu wycieranie malca tak mokrą chusteczką jest nieporęczne, trzeba np.pieluszką ,,dosuszyć" pupkę. Z kolei przy większej kupce, o rzadkiej konsystencji chusteczki sprawdzają się świetnie, ponieważ wystaczą dwie chusteczki i wszystko ładnie jest wytarte, ,,domyte".

Gdy maluch nam się wybrudzi na rączkach i buzi, to też, w zależności od zabrudzeń, chusteczki raz sprawdzają się lepiej, raz gorzej. Mając WaterWipes'y muszę mieć pod ręką inne chusteczki, mniej nasączone wodą. I czasami wolę po prostu zabrać jedno opakowanie tych mniej nasączonych i zużyć ich o kilka więcej, niż brać dwa opakowania chusteczek. Przy małym dziecku i ilości ,,tobołków", które się ze sobą zabiera (musi zabrać), pakowanie dodatkowej rzeczy jest uciążliwe.

Podsumowując, to ciężko mi stwierdzić czy kupię ponownie, mimo, że w domu mamy jeszcze parę opakowań (bo kupiłam więcej sztuk od razu). Na pewno zużyjemy te co mamy, bo, tak jak pisałam wyżej, w pewnych okolicznościach na pewno się przyjdą, ale w innych już nie. Myślę, że każda mama, by je ocenić, powinna kupić i sprawdzić samemu, czy pasują czy nie.