ProYou, Prodex Sensitive, Płyn dwufazowy do oczyszczania twarzy i okolic oczu do skóry wrażliwej

Dermokosmetyk o sile leku.

Produkt specjalistyczny przeznaczony do oczyszczania skóry twarzy ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Zawiera olejek z drzewa herbacianego i olejek z orzechów makadamia. Łagodzi podrażnienia i uczucie dyskomfortu, redukuje zaczerwienienia, odżywia i regeneruje skórę. Posiada bardzo dobre właściwości oczyszczające i pielęgnujące, pomaga utrzymać prawidłowy stan skóry. Niweluje niedoskonałości na skórze twarzy i może być wykorzystany w profilaktyce nużycy (demodekozy). Chroni skórę twarzy i oczy przed nużeńcem. Prodex stanowi skuteczną alternatywę dla dotychczasowych terapii nużycy, a także skuteczne wsparcie w terapii trądziku różowatego, trądziku pospolitego oraz innych problemów skórnych.

Produkt zgodny z nowymi standardami postępowania w demodekozie w okulistyce i dermatologii.

Dziękuję temu, kto wymyślił ten produkt

Od wielu lat miałam problem z trądzikiem i różnymi wypryskami. Maście, maseczki, płyny miceralne, aktywny węgiel albo nie pomagały wcale albo tylko na chwilę. Nie sądziłam, że coś innego oprócz leków mogłoby mi pomóc. W końcu, pewnego dnia moja bratowa poleciła mi ten produkt. Nie nastawiałam się na nic konkretnego. Smarowałam się nim, miał ładny zapach, cera była gładsza w dotyku. Jakiś miesiąc później zauważyłam, że wyprysków jest coraz mniej, twarz jest nawilżona i gładka. Różnice zauważyli wszyscy - mama, siostra, przyjaciółki, a nawet mój szwagier. Ten produkt to istny strzał w dziesiątkę. Polecam go każdemu, kto ma problem z trądzikiem. U mnie zdziałał cuda.

jeden z niewielu produktów na rynku polskim stosowany w profilaktyce nużycy

Dzięki zawartości aktywnych olejków z drzewa herbacianego działa antybakteryjnie, czego nie znoszą nużeńce (pajęczaki, które niestety lubią mieszkać w naszych rzęsach i na twarzy i które wywołują nużycę, a także przyczyniają się do powstania trądziku różowatego). Płyn skutecznie pielęgnuje okolice powiek, warto oczyszczać nim całą twarz.