Yves Rocher, Pur Bleuet, Demaquillant Express Yeux (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka bio. Błyskawicznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny.

dwufazowa
w butelce
płyn
>100ml

Ulubieniec

Szukałam bardzo długo zamiennika do mojego ulubionego płynu od Garnier i chyba znalazłam???? ten dwufazowy płyn posiada wygodną butelkę oraz drabinki połyskujące poradzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem jest łagodny dla mojej wrażliwej skóry nie powoduje podrażnienie skóra jest dobrze oczyszczona

Mieszane uczucia

Kosmetyk kupiłam w promocji - cena była w sam raz na sprobowanie. No i nie wiem... Opakowanie estetyczne, sam płyn ma lśniące drobinki, lekko żelową konsystencję, nie ma zapachu. No ładny jest ;) Co do reszty - czy ja wiem, czy tak świetnie zmywa makijaż?... Mam tusz extra black, ale nie wodoodporny i podczas zmywania muszę trzeć oczy, strasznie się rozmazuje, te smugi też trę z polików, a potem rano też się zdarzają resztki na oczach mimo całej zabawy. Z drugiej strony reszta kosmetyków schodzi ładnie, może ten tusz jest jakiś oporny (no ale płyn miał sobie radzić z wodoodpornymi kosmetykami). Kolejny minus to to, że pozostawia bardzo tłusty film na skórze.

Miłe odkrycie

Płyn zamknięty jest w porecznej butelce A grafika i niebieski płyn cieszą oko. Formuła bardzo dobrze radzi sobie z tuszem. Demakijaż z tym płynem to czysta przyjemność, ponieważ nie szczypie w oczy i szybko rozpuszcza tusz. Nie pozostawia pozostałości makijażu. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że skóra wokół oczu jest nawilzona i miękka. Natomiast po 2 tygodniach moje cienie pod oczami widocznie rozjasnione. Polecam!

Zdecydowanie polecam!

Od kilku lat stosuję tylko ten płyn do demakijażu oczu. Naturalna formuła nie podrażnia skóry, nie powoduje zaczerwienień i pozwala delikatnie usunąć makijaż.

Polecam serdecznie ten produkt. Bardzo dobrze zmywa makijaż i pielęgnuje skórę wokół oczu. Jest wydajny i zmywa nawet wodoodporny tusz. Zużyłam kilka opakowań i nie zamierzam go zmieniać na żaden inny. Dla mnie ten produkt to HIT

Bławatek Bio

„Skuteczny płyn, który pomoże usunąć wodoodporne kosmetyki?” Jeśli właśnie takiego szukacie to polecam dwufazowy płyn do demakijażu oczu z wyciągiem z bławatka BIO, który został stworzony z myślą o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Produkt zamknięty jest w plastikowej buteleczce o pojemności 100 ml, w której skrywają się dwie warstwy. Zapach płynu jest delikatny, nie nachalny a dodatkowo otrzymujemy go w łatwym dozowniku typu klik, który działa bez problemu. Dwufazowy płyn dobrze radzi sobie z demakijażem. Dodatkowym jego plusem jest to, że radzi sobie z cięższym makijażem. Kosmetyk pozostawia lekką, ale nie tłustą warstwę na oku, świetnie działa jako baza przed nałożeniem kremu.

Fajny, ale nie dla mnie

Płyn świetnie zmywa makijaż, ale dla mnie minusem, który go dyskredytuje jest to, że zostawia film na oku, jeśli nieuważnie się nim zmywa. Nie potrafię, a ponieważ noszę soczewki, to tym bardziej odpada. Szkoda, bo jest fajny, wydajny i nie podrażnia. Ale to chyba ja nie umiem w płyny dwufazowe, więc z tego powodu nie będę zaniżać mu opinii. Dodam, że moja mama jest nim zachwycona i kupuje na zapas...

Mieszane uczucia

Pod względem demakijażu płyn sprawdził się u mnie dobrze, nawet z wodoodpornym tuszem do rzęs. Jego warstwy łatwo się mieszają, ale też szybko się rozwarstwia, więc przy jednym demakijażu trzeba co chwilę ponownie wstrząsać butelką. Zostawia na skórze wyczuwalną warstwę, co nie wszystkim będzie odpowiadało. Wydajność jak dla mnie średnia, bo dość dużo produktu schodzi na jedno użycie. Skład niestety taki sobie i na pewno nie tak naturalny, jak zapewnia producent. Do YR zraził mnie (poza składami) równiez nieuregulowany status firmy w kwestii testów na zwierzętach. Według mnie kosmetyk nie warty swojej ceny.

Najlepszy płyn do demakijażu

Płynu używam juz od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Dokładnie usuwa nawet ciężki makijaż. Płyn jest bardzo wydajny - nie potrzeba go wiele, aby oczyścić twarz. Testowałam różne marki i ta jest moim numerem jeden jeżeli chodzi o demakijaż. Często można go kupić w promocji. Płyn jest wart swojej ceny.

Spełnia swoją funkcję.

Dla mnie płyn do demakijażu powinien spełniać dwie podstawowe funkcje. Po pierwsze- dokładnie zmywać make-up i oczyszczać buzię. to jak najbardziej robi. Po drugie powinien nie podrażniać ani buzi, ani okolicy oczu. Tu również mnie nie zawiódł.

Poza tym, znajduje się w bardzo ładnym opakowaniu. Cena również jest w porządku. Ogólnie, mam słabość do firmy Yves Rocher! <3

Płyn jest przyjemny w użytkowaniu. Jest też wydajny, wystarcza naprawdę na długo. Polecam!

Tłusty efekt

Mam cerę mieszaną po pierwszym zastosowaniu produkt zapowiadał się super i wszystko było idealnie jednak po kolejnych zastosowania zauważyłam że zostaje tłusta powłoki na mojej skórze która cały efekt wow zniszczyła i już nie używam tego produktu.

Odrobiona praca domowa

Płyn świetnie usuwa makijaż, zarówno zwykły, jak i wodoodporny. Demakijaż jest szybki, bez smug, bez podrażnień. Spełnia swoje zadanie. opakowanie poręczne, fajny w stosowaniu. Dostępny w dwóch pojemnościach, często w promocji. Przetestowałam na różnych tuszach i jest ok! Chyba jest bezzapachowy. Opakowanie do recyklingu.