Organic Life, Skin Essentials, Serum botaniczne odmładzające

Organic Life, Skin Essentials, Serum botaniczne odmładzające

Innowacyjne serum botaniczne o silnym działaniu odmładzającym. Unikalna kompozycja starannie wyselekcjonowanych wyciągów ziołowych i witamin kompleksowo redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry.Wyciągi botaniczne: Jeżówka purpurowa, Traganek błoniasty, Wąkrota azjatycka, Tarczyca bajkalska , Lukrecja gładka, Kłącze perzu, Zielona herbata, Koniczyna czerwona, Czarna malwa, Arnika górska, Ryż, Hibiskus
Składniki aktywne: Witamina B3, Witamina B5, Hydranov (TM), Sodium Lactate, Urea.

z przebarwieniami / defektami, dojrzała, sucha, odwodniona
na przebarwienia, liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
bez silikonów, bez parabenów
z pipetą
lekkie
emulsja
serum

Bardzo dobre serum, choć za rzadkie

Serum ma bardzo wodnistą formułę, przez co dla mnie jest za rzadkie. Ciężko się aplikuje, bo zaraz spływa po całej twarzy. Aczkolwiek dzięki temu jest bardzo wydajne.
Bogactwo dobroczynnych składników tego serum świetnie wpłynęło na kondycję mojej skóry. Bardzo dobrze nawilża, regeneruje, napina i koi skórę. Dzięki niemu cera jest pełna blasku.

Działa, ale nie spektakularnie

Kosmetyków Organic Life używam od przeszło półtora roku, a serum botanicznego Skin Essentials nieprzerwanie od 8 miesięcy, mogę wiec co nie co, o nim powiedzieć.
Wybrałam je ze względu na świetny, naturalny skład. Jest bogate w wyciągi roślinne, takie jak: Jeżówka purpurowa, Zielona herbata, Wąkrota azjatycka, Tarczyca bajkalska , Lukrecja gładka, Kłącze perzu, Koniczyna czerwona, Arnika górska, Ryż, Hibiskus. A także witaminę B3. Samo dobro.

Te cudeńka, zamknięte w szklanej, ciemno kobaltowej buteleczce, mają, zgodnie z obietnicami producenta, odmładzać, zmniejszać widoczność zmarszczek, nawilżać, ujędrniać skórę i wyrównywać jej koloryt. Czy to robią? Jest dobrze, ale nie aż tak.

Ja stosuję serum na noc. A od czasu do czasu także rano, pod makijaż. Zauważyłam, że gdy zaaplikuję je przed snem, to rano moja skóra jest dobrze nawilżona, promienna, jakby bardziej wypoczęta, słowem ujędrniona. Nie zaobserwowałam natomiast, by moje zmarszczki stały się mniej widoczne. Co do wyrównywania kolorytu skóry... mam wątpliwości. Nie widzę na tym polu spektakularnych efektów.

Produkt ma bardzo lekką, żeby nie powiedzieć wodnistą, konsystencję. Jest moim zdaniem bezzapachowy i pozbawiony koloru czyli niemal przezroczysty. Nakłada się go za pomocą pipetki. Wystarczy dokładnie 6 kropelek, bym mogła "napoić" nim całą twarz, a nawet szyję. Na samą buzie potrzeba ich zaledwie 4. Przy stosowaniu raz dziennie serum wystarcza mi na około 3 miesiące. W cenie regularnej kosztuje ok. 53 zł, po zapisaniu się do klubu około 39 zł.

Oceniam je na 4,5. Ale ponieważ nie mam takiej możliwości, to daję 4 gwiazdki, gdyż 5 byłoby przesadą.

Zachwycające

Serum bardzo dobrze nawilża, odżywia , skóra jest napięta, wygładzona oraz rozjaśniona , stosuję to serum na noc, rano buzia wygląda promiennie i świeżo . Zachwyca swoją delikatnością oraz działaniem. Bardzo fajna konsystencja, przyjemnie rozprowadza się na twarzy. Cena dostępna nie wygórowana jak na serum o takich właściwościach, wydajne - stosuję codziennie i mam wrażenie, że nie ubywa. Opakowanie bardzo wygodne i eleganckie, idealny pomysł na prezent. Napewno kupię kolejne

Kupiony w: U konsultantki

Fajne serum do twarzy

Fajny produkt do twarzy. U mnie stosowany również na dłonie. Dobry skład, cała masa naturalnych składników. Dobrze sprawdził się do odżywienia dłoni suchych, wymagających odżywienia i zmiękczenia.

Łąka bez szału, ale...

Pięknie i delikatnie pachnący produkt z wyróżniającą się niebieską buteleczką. Na pewno jego zaletami jest nawilżenie i odżywienie skóry, niestety nie zauważyłam u niego żadnych właściwości odmładzających. Skład jest bardzo fajny, konsystencja raczej wodna niż oleista przez co na pewno produkt nie zapycha. Aplikacja za pomocą pipetki też całkiem fajna, trzeba tylko dobrze nabierać by zawartość nie wypłynęła. Cena jak na serum nie taka wysoka, jednak dla mnie lekko zawyżona w odniesieniu do działania kosmetyku. Dostępność też raczej ograniczona. Fajny wydajny i ciekawy produkt bez efektu wow.