REF, Illuminate Colour Shampoo (Rozświetlający szampon do włosów farbowanych)

REF, Illuminate Colour Shampoo (Rozświetlający szampon do włosów farbowanych)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Pojemność 285 ml
Cena 99,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Wolny od siarczanów szampon z roślinnymi wyciągami specjalnie wybranymi , aby chronić wzmacniać i tchnąć świetlisty połysk w naturalne i farbowane włosy. Ta unikalna formuła zawiera wzmocnione, chroniące kolor składniki odżywcze, aby pomóc ożywić i jednocześnie zapewnić brylantowy połysk , eliminując fruwające kosmyki.
Unikalny System ochrony koloru. Ref jest oddany pięknemu kolorowi włosów. Dlatego dostosowaliśmy system ochrony koloru we wszystkich naszych produktach pielęgnujących i stylizujących. Te ręcznie wybrane składniki pochodzące z oleju słonecznika połączone zostały z nowatorską technologią przeciw blednięciu koloru. To połączenie działa jak naturalne, pełne spectrum filtrów ochronnych, przeciw promieniom UV. Zabezpiecza kolor włosa, aby był długotrwały rozświetlony i błyszczący.
Wzmacniające białko quinoa. Kluczem do naturalnego piękna we włosach jest ich siła. Proteiny oferują wspaniałą zdolność do ich wzmocnienia. Naszą filozofią jest używanie składników które są 100 % Vegańskie. Dlatego też używamy wzmacniającego białka Quinoa we wszystkich naszych produktach. Pośród naturalnie dostępnych protein, Proteiny Quinoa posiadają najszersze spektrum niezbędnych aminokwasów czerpanych z natury. Białko Quinoa bierze udział w naprawie, ochronie , nabłyszczeniu i odżywieniu włosa a to pomaga w ochronie naturalnego piękna włosa. Quinoa jest jedną z niewielu roślin mających u podłoża kompletne źródło białka. Zawiera dziewięć podstawowych kwasów oleinowych. Jest również bezglutenowa. Oryginalnie pochodzi z Boliwii, ale obecnie uprawiana jest w wielu krajach. Właściwości: Wzmacniające i regenerujące.
Organiczny olej Acai. Olej Acai jest pozyskiwany z Jagód Acai i można go znaleźć w głębokich deszczowych lasach tropikalnych Amazonii. Ten leczniczy olej był używany jako lekarstwo regenerujące i nadające efekt wygładzający włosom. Rozświetlający olej jest bogaty w kwasy Omega 3 , Omega 6 , minerały i szeroka gamę witamin.
100% Vegan.

Cechy produktu

Rodzaj
do włosów farbowanych
Właściwości
nabłyszczające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
Formuła
bez SLS i SLES
Opakowanie
w butelce
Pojemność
>250ml
Skóra głowy
normalna
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 0

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 0 /5
Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  1
  recenzji

  959
  pochwał

  10,00

 2. 2

  6
  produktów

  3
  recenzji

  951
  pochwał

  9,65

 3. 3

  5
  produktów

  29
  recenzji

  810
  pochwał

  8,67

Zobacz cały ranking