Demeter, Grapefruit Tea EDC

Demeter, Grapefruit Tea EDC

Piękna, jasna mieszanka orzeźwiających cytrusów na kojącej herbacianej bazie.

owocowe
wody kolońskie

Herbatka z pieprzem

To zapach na letnie dni i wieczory. Orzeźwiający, ale szlachetny.
Ja czuję w nim wyraźnie i herbatę i cytrusową świeżość bargamotki i jakąś pieprzowa nutę, która sprawia, że to nie jest ot, taki sobie prościutki świeżak.
Niestety bardzo nietrwały, więc flakon trzeba nosić ze sobą, a ten nie przyciąga wzroku, jest prosty i raczej nieciekawy.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1. flakon

Popłuczyny z gorzką nutą

Demeterki przetestowałam z czystej ciekawości, nabyłam hurtowo kilka próbek 1ml, gdy jeszcze występowały na Allegro tłumnie i w śmiesznej cenie (chyba ok. złotówki).

Byłam naprawdę ciekawa tego zapachu. Liczyłam na owocową herbatę grapefruitową albo na kwaśne cytrusy na tle czarnego naparu. Wizja piękna, rzeczywistość minęła się z nią okrutnie.

Mamy tanią Sagę, zamiast esencjonalnego Earl Greya. W dodatku parzoną tak, żeby z jednej torebki cała rodzina miała herbatę do kolacji - czyt. popłuczyny. Grapefruit?... Może gdzieś tam jest. Jawi się głównie jako gorzki akcent będący ostatnim gwoździem do trumny.

Za żadne pieniądze nie dałabym się namówić na wyjście w tym do ludzi. O zakupie buteleczki nie wspominając.

Używam od: testowałam przez krótki czas
Ilość opakowań: próbka 1 ml (niecała...)

Słabizna...

Słaba, mocno rozwodniona herbatka grapefruitowa. Zero owoców jako takich. Po prostu herbaciany napój. Do tego szalenie ulotny, dwie godziny i po sprawie.

Jakieś wariactwo z tymi Demeterami, wielki bum, szał zapachów, a wszystko żyje pięć minut. I po co ?

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka parę ml

jednak nie

Jak dobrze, ze skusiłam się na aquoline, a nie demeter - mimo zachecajacych recenzji... Chciałam czysty, swiezy grejpfrut - a nie wariacje na jego temat. Niby nie ma oszustwa - to zapach HERBATY grejpfrutowej, nie owoców jako takich. I ja czuje własnie herbatę, aromatyzowana grejpfrutem i odrobine miety...nawet nie jest brzydko, tylko to nie moja bajka...
Na mnie mało trwały i słaby.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań:testy

Pokochałam

W Grapefruit Tea odnalazłam grapefruita idealnego, taki zapach czuję na sobie gdy obieram owoc a jego sok cieknie mi po rekach

Czuję że odnalazłam zapach którego tyle szukałam, kolejny sukces demeter :)
jedyne co mnie boli to to że po 3 godzinach już go praktycznie nie czuję..

Zapach jest doskonale odwzorowany, pięknie rozwija się na mojej skórze, idealnie do mnie pasuje, jest tak samo pewny siebie a zarazem nieśmiały..
Na początku próbuje pokazać swoje możliwości, chce być doceniony, jest gorzki, w miare upływu czasu pokazuje na co go stac, jest coraz bardziej słodki... aby na koniec spelnić marzenia i odpłynąć z zadowoleniem w pięknej delikatnej woni cytrusowej herbaty...

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszej 15 :)

raczej nie.

Trochę dziwny zapach. Niepokoi mnie lekko alkoholowy aromat z gorzkim grejfrutem w tle na początku. Coś mi tutaj przeszkadza. Cytrusy w Grapefruit Tea są bardzo gorzkie, kwaśne, mają grubą skórkę. Gdzieniegdzie czuję właśnie kropelki Domestosu, albo innego chemicznego paskudztwa. Nieprzyjemna woń dosyć szybko opuszcza nadgarstek, pozostaje lekki zapaszek obieranych owoców na dłoni. Jest przyjemnie, delikatnie, ale mało odświeżająco. Doszukuję się w nim zapachu herbaty, liściastej, świeżutkiej herbaty. I gdzie ona jest? Grapefruit znika ekspresowo, jest bardzo nietrwały. Chyba nie dla mnie. Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: odlewka

Soczysty,gorzki grejpfrut

Najbardziej realistyczna wersja grejpfruta jaką dane mi było poznać.Intensywny,bardzo gorzki zapach dorodnej i grubej grejpfrutowej skóry i tego czegoś białego co jest pod cytrusową skórką.Cierpki,maksymalnie soczysty i naturalny zapach,żadne tam płyny do mycia naczyń.Herbaty nie wyczuwam,no chyba że odrobinkę czarnej.Tak pachną ręce po obieraniu grejpfruta!

Używam tego produktu od:3 dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 15-stki