Zara, Red Vanilla EDT

Zara, Red Vanilla EDT

Red Vanilla marki Zara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zostały wydane w 2015 roku.
Perfumy zawierają składniki, takie jak gruszka, czarna porzeczka, irys, wanilia, pralina, paczula i fasolka tonka.

50 - 100ml

93% jesień/zima 7% wiosna/lato

Piękny zapach ,ale nie trwały

Zapach kupiłam na promocji przed świętami.I chyba już zawsze będą mi się kojarzyć z zimą i świętami.Jest to zapach słodki ,mocno wyczuwam wanilię ,a bardzo lubię tę nutę zapachową.Jedynym minusem jest jego trwałość , trzymają się maksymalnie 3 godziny.

Ładny i trwały zapach

Zapach Zara Red Vanilla jest orientalny, przeważają nuty zapachowe wanilii i kwiatów. Zapach jest dość ciężki, na pewno nie na lato czy wiosnę. Idealnie sprawdzi się zimą, ponieważ jest zapachem otulającym. Idealny na wieczorne wyjścia. Flakon jest estetyczny, bez zbędnych dekoracji. Atomizer działa bez zarzutu. Zapach na ubraniach utrzymuje się cały dzień, na skórze nieco krócej ale trwałość jest zadowalająca.

Zara, jak Zara

Woda toaletowa kwiatowo - owocowo dostępna w Zarze. Zapach intensywny, intrygujący. Niestety nie jest on trwały. Perfumy idealne na wieczór, na chłodne dni, ponieważ są otulające, ciepłe. Zapach po pewnym czasie staje się mdły, duszący oraz drażniący. Ponownie nie zdecydowałabym się na zakup tego produktu. Perfumy Zara posiadają ładny, klasyczny flakon. Pojemność 100 ml. Atutem jest korzystna cena.

Och❤

Perfumy nie z tej ziemi❤ Bardzo dobre, za bardzo małą cenę. Ja w nich czuję głównie wanilię. Są inne tony, słodkie a wanilia na pierwszym planie. Zapach jest intensywny i ciężki. Na zimę lub wieczory. Ładny szklany flakon z logo Zara. Zapach jest zmysłowy, czarujący. Jak na perfumy z sieciówki, są bardzo trwałe.

Kupiła ... I ?

Kupiłam kiedyś na promocji za 30 zł. Jest to perfum o delikatnym subtelnym zapachu dla kobiet i mężczyzn. Ale myślę że bardziej dla kobiet. Zapach ładny ,dość długo się utrzymuje . Nie uczula,nie podrażnia ,nie powoduje wysypki. Do tego ma ładny flakonik . Ładny perfum na prezent. Myślę że jak skończę buteleczkę drugiej nie kupię . Nie przemawia do mnie aż tak jakby tego chciała.

klon lancôme

spotkałam się z n im w sklepie bo zaciekawił mnie flakon ziemny przechodzący z czereśnię zmieszaną z maliną. powąchałam i pierwsze co przyszło mi do głowy to to jak bardzo ten zapach jest podobny do LVEB. niesamowicie podobny z małymi różnicami w zapachu i układaniu sie jego na ciele. trwałość i projekcja jak na zarę jest całkiem w porządku i jestem dość mocno z tym zapachem związana. zdecydowanie mój faworyt na jakieś wyjście wieczorową porą. bardzo ciepły, owocowo-słodki zapach, który ci daje komfort na jesienną lub zimową aurę.

Wykorzystała: kilka próbek

piękny

Perfum jest mega wydajny, ma super opakowanie, starcza na długo, utrzymaje sie dlugo na ciebie czy ubraniach, nie zostawia śladów, piekny zapach, cena jest w miarę co do jakości

Red vanilla

Lubię wody toaletowe Zara, u mnie się sprawdzają, więc nie zastanawiając się kupiłam 200 ml Red Vanilla, do tego bardzo się opłaca kupić opakowanie o większej pojemności. Flakon jest porządny, ciężki i bardzo ładny, minimalistyczny.
Red Vanilla jest dla mnie zapachem na jesień, zimę. Może być jak na dzień, tak i na wieczór. Jest ciepły, kwiatowo-owocowy, bardzo kobiecy. Dobrze czuć porzeczkę i irys. Woda toaletowa nie jest za słodka, jest po prostu idealna. Wszystkie nuty świetnie ze sobą współgrają.
Ta woda jest długotrwałą. Także jest wydajna.

piękne

Perfumy zostały zakupione w zestawie z black amber i uważam, że w zestawie najbardziej si opłaca bo to są dwa moje ulubione zapachy. Trwałość jest świetna i cena bardzo mi odpowiada. Co do zapachu to pewnie s ą to perfumy dla wielu wieczorowe ale ja lubię używać ich również na dzień i każdą porę roku. Lubię bób tonka w perfumach nadaję on jak dla mnie pewien zadzior który jest dla mnie konieczny żeby perfumy mi się podobały a tutaj jak dla mnie jest bardzo wyczuwalny. Pralina i wanilia nadają tym perfumom również nietuzinkowego charakteru a perfumy posiadają przysłowiowy ogon. Na pewno wrócę ponownie są super.

Co to jest za zapach!

Zamknięty w prześlicznej buteleczce, należy do zapachów wieczorowych. Jest dość mocny. Zakupiłam go na promocji, byłam ciekawa tych wychwalanych perfum, no jestem zaskoczona pozytywnie. Zapach trzyma się tak długo jak mało który sieciówkowy. Trwałość porównałabym z dobrym perfumem z wyższej półki. Czuć go na ciele i na ubraniach od rana do wieczora nawet bez poprawek. Ten perfum stał sie moją 'wizytówką' i używam go od bardzo dawna na wieczorne wyjścia. Jest cudowny. Fajnie używać go w zimowe dni.

Najlepsze !!

Perfum z Zara używam od dłuższego czasu, testowałam różne wersje, i jestem zachwycona.. jak większość zapewne wie, perfumy Zara są wzorowane na perfumach światowych marek. Zapach red vanilla przypomina mi La vie est belle. Dla mnie są to jedne z najtrwalszych perfum, co w połączeniu z tak niską ceną jest wręcz nieprawdopodobne( w zestawie za jeden flakon płacicie około 30 zł). Chce przetestować pozostałe dostępne wersje ❤️

Zalety:
- zapach
- trwałość
- cena !!

Wady:
- brak

Przyciągające

Nie wiem jak to jest, jednego dnia wydają mi się absurdalnie ciężkie i przytłaczające, a drugiego - idealne. To zapach, który dodaje mi pewności siebie i (choć raczej nadaje się na wieczór) lubię użyć go odrobinę w dniu egzaminu lub innych ważnych momentów. Zapach rozwija się od czegoś troszkę duszącego (ale ciekawego) do bardzo słodkiej wanilii i dla mnie to świetnie, bo lubię słodkie ale nieoczywiste zapachy. Na pewno nie są to perfumy dla wszystkich, ale jesli ktoś lubi takie cięższe, słodkie zapachy, to warto spróbować. Cena nie jest wysoka, a wydajność nieskończona.