Zara, Red Vanilla EDT

Zara, Red Vanilla EDT

Red Vanilla marki Zara to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zostały wydane w 2015 roku.
Perfumy zawierają składniki, takie jak gruszka, czarna porzeczka, irys, wanilia, pralina, paczula i fasolka tonka.

50 - 100ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

piękny

Perfum jest mega wydajny, ma super opakowanie, starcza na długo, utrzymaje sie dlugo na ciebie czy ubraniach, nie zostawia śladów, piekny zapach, cena jest w miarę co do jakości

Red vanilla

Lubię wody toaletowe Zara, u mnie się sprawdzają, więc nie zastanawiając się kupiłam 200 ml Red Vanilla, do tego bardzo się opłaca kupić opakowanie o większej pojemności. Flakon jest porządny, ciężki i bardzo ładny, minimalistyczny.
Red Vanilla jest dla mnie zapachem na jesień, zimę. Może być jak na dzień, tak i na wieczór. Jest ciepły, kwiatowo-owocowy, bardzo kobiecy. Dobrze czuć porzeczkę i irys. Woda toaletowa nie jest za słodka, jest po prostu idealna. Wszystkie nuty świetnie ze sobą współgrają.
Ta woda jest długotrwałą. Także jest wydajna.

piękne

Perfumy zostały zakupione w zestawie z black amber i uważam, że w zestawie najbardziej si opłaca bo to są dwa moje ulubione zapachy. Trwałość jest świetna i cena bardzo mi odpowiada. Co do zapachu to pewnie s ą to perfumy dla wielu wieczorowe ale ja lubię używać ich również na dzień i każdą porę roku. Lubię bób tonka w perfumach nadaję on jak dla mnie pewien zadzior który jest dla mnie konieczny żeby perfumy mi się podobały a tutaj jak dla mnie jest bardzo wyczuwalny. Pralina i wanilia nadają tym perfumom również nietuzinkowego charakteru a perfumy posiadają przysłowiowy ogon. Na pewno wrócę ponownie są super.

Co to jest za zapach!

Zamknięty w prześlicznej buteleczce, należy do zapachów wieczorowych. Jest dość mocny. Zakupiłam go na promocji, byłam ciekawa tych wychwalanych perfum, no jestem zaskoczona pozytywnie. Zapach trzyma się tak długo jak mało który sieciówkowy. Trwałość porównałabym z dobrym perfumem z wyższej półki. Czuć go na ciele i na ubraniach od rana do wieczora nawet bez poprawek. Ten perfum stał sie moją 'wizytówką' i używam go od bardzo dawna na wieczorne wyjścia. Jest cudowny. Fajnie używać go w zimowe dni.

Najlepsze !!

Perfum z Zara używam od dłuższego czasu, testowałam różne wersje, i jestem zachwycona.. jak większość zapewne wie, perfumy Zara są wzorowane na perfumach światowych marek. Zapach red vanilla przypomina mi La vie est belle. Dla mnie są to jedne z najtrwalszych perfum, co w połączeniu z tak niską ceną jest wręcz nieprawdopodobne( w zestawie za jeden flakon płacicie około 30 zł). Chce przetestować pozostałe dostępne wersje ❤️

Zalety:
- zapach
- trwałość
- cena !!

Wady:
- brak

Przyciągające

Nie wiem jak to jest, jednego dnia wydają mi się absurdalnie ciężkie i przytłaczające, a drugiego - idealne. To zapach, który dodaje mi pewności siebie i (choć raczej nadaje się na wieczór) lubię użyć go odrobinę w dniu egzaminu lub innych ważnych momentów. Zapach rozwija się od czegoś troszkę duszącego (ale ciekawego) do bardzo słodkiej wanilii i dla mnie to świetnie, bo lubię słodkie ale nieoczywiste zapachy. Na pewno nie są to perfumy dla wszystkich, ale jesli ktoś lubi takie cięższe, słodkie zapachy, to warto spróbować. Cena nie jest wysoka, a wydajność nieskończona.

Jestem na TAK ❤

Wspaniały zapach perfum i do tego jeszcze tak trwałe! Są bardzo wydajne, jedno opakowanie wystarczy na naprawdę długi czas. Za taką cenę naprawdę warto. Wyczuwalny jest słodki, zmysłowy i tajemniczy zapach. Ciężko jest go opisać słowami, po prostu - cudowny!

NIGDY SIE NIE KONCZA

Perfumy dala mi mama, bo kupila 2pack. Bylam zadowolona, bo wczesniej ich uzywalam tylko w bialym flakoniku. Ogolnie bardzo podoba mi sie to, ze dlugo sie trzymaja, zapach tez jest bardzo ladny. Cena moim zdaniem nie jest wysoka zwazajac na fakt, ze przy czestym uzyciu mialam je dluzej niz inne perfumy kupowane wczesniej. Wiele firm ma zapachy waniliowe w sprzedazy jednak zaden nigdy nie przypadl mi do gustu,bo pachnialy zbyt slodko, ten zapach jednak jest bardziej powazny.

Piękne !!!

Przecudowne, buteleczka przypadła mi do gustu, jak tylko ją zobaczyłam. Trwałość zapachu jest bardzo dobra. Otoczenie wyczuwa. Bardzo lubię zapachy Zary. Polecam Wizażankom oczywiście !!!

Do bólu bezpieczny.

Wkręciłam się w nurt La Vie Est Belle więc po przeczytaniu opinii że jest wręcz bliźniaczy, postanowiłam kupić go w ciemno.

Obstawiam że podobieństwo nie było tak do końca zamierzone (a przynajmniej nie było oczywiste) ponieważ aspekty wizualny butelki i umieszczenie zapachu w kategorii "Night time" temu przeczą. Z drugiej strony składniki użyte w obu zapachach są właściwie identyczne.

Red Vanilla to czarna porzeczka w waniliowym, przejrzystym syropie. Chwilami wyczuwam czekoladkową paczulę która nieco gasi pierwszą słodycz, ale ogółem jest to bardzo słodki, syropowy, gęsty zapach. Porzeczka gra tu pierwsze skrzypce co jest jedną z dwóch rzeczy odróżniających RV od LVEB w którym to czekoladowa paczula jest silniejsza a syrop ma w sobie nieco z karmelu. Oba zapachy mają identyczne, subtelne tło irysa. Identyczne.

Zapach praktycznie nie ewoluuje w ciągu dnia, po prostu się wycisza i gaśnie. Jak na tak słodkie perfumy nie ma porażającej projekcji co uważam za jego zaletę bo nie będzie migrenogenny. Kiedy na jednej ręce nosiłam LVEB, a na drugiej RV to nieustannie czułam ten pierwszy zapach. Było to momentami nieznośne. Do Red Vanilla trzeba nieco zbliżyć nos. Za to plus, natomiast minus za trwałość. W letnie miesiące znika bardzo szybko, testowałam go w chłodniejsze dni, ale nadal nie powala. Około 6h.

Kończąc moją myśl z porównaniem do klasyka - jest mniej trwały, ma mniejszą projekcję (co uznaję za zaletę), jest bardziej porzeczkowy i mniej cukierkowy, no i oczywiście o wiele, wiele tańszy. Dla mnie wygrywa kwaśnością i bliskoskórnością.

Nie chcę go ani polecać, ani odradzać, ani decydować na jaką porę jest to zapach. Ten nurt to już oklepana klasyka naszych czasów. Bardzo, bardzo wyeksploatowane DNA, ale jednocześnie miłe dla otoczenia. Możliwe że nie usłyszysz ani jednego komplementu nosząc RV (czy pierwowzór), ale też nikogo nie zgorszysz. Nie ma nic złego w noszeniu zapachu który jest popularny o ile to zamierzone działanie. Właściwie nie można nim popełnić błędu.

Ja używam go właśnie teraz, jako dzienny zapach na późne lato. Na wieczór jest za mało seksowny i interesujący.

Hit!!!

Moje ulubione perfumy, choć jest to zapach typowo jesienno-zimowy, najchętniej nosiłabym go przez cały rok. Wszystkim wielbicielom wanilii i zapachów owocowych z pewnością przypadnie do gustu. Zapach jest wyczuwalny długie godziny. Nie jest drażniący.

Idealne perfumy na co dzień

Perfumy z Zary lubię za ich zapachy a także za niską cenę. 100 ml za 40 zł to bardzo doba oferta. Red Vanilla to idealny zapach na co dzień. Perfumy są wyczuwalne cały dzień, pachną świeżo, z czasem nie przestają się nudzić. Perfumy są bardzo wydajne. Jak nie wiem których perfum użyć danego dnia wybór pada właśnie na Red Vanilla.