Dada, Patyczki dla niemowląt

Dada, Patyczki dla niemowląt

Patyczki są bezpieczne dla uszu dziecka. Produkty wykonano ze 100 % bawełny. Bezpieczny i wygodny kształt.

Tanie i bezpieczne

Lubię je ze względu na cenę, dostępność i jakość. Kupuję je w Biedronce przy okazji spożywczych zakupów. Mają zbite włosie i mocny patyczek,który się nie łamie podczas kąpielowych szaleństw. Gruby ogranicznik daje poczucie bezpieczeństwa, co prawda nie pozwalam jeszcze córce samej nim operować,ale ja nie mam stracha przy wycieraniu. Cena dodatkowo zachęca do zakupu.Póki co nie mam powodów żeby szukać następcy.

Dobre i tanie

Patyczki dla dzieci kupuję z różnych firm, nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi co do marki.
Ostatnio zainteresowałam się produktami naturalnymi, ekologicznymi i staram się ograniczyć zużywanie plastiku.

Te patyczki są biodegradowalne i wykonane w 100% z bawełny.
Patyczek jest papierowy co zmniejsza ilość nierozkładalnych śmieci.Niby mała rzecz a jednak dużo zmienia patrząc globalnie
Wata dobrze zbita i końcówka odpowiednio wyprofilowana aby myć z wierzchu ucho a nie wchodzić do środka.Moja 6 latka może bezpiecznie sama ich używać
Opakowanie kartonowe z plastikowa nakładką z wygodnym otwarciem w postaci okienka.
Dostępne w Biedronce w niskiej cenie .
Polecam!

Wygodne

Po raz pierwszy kupiłam je w gratisie do płatków kosmetycznych. I po tym kupuje je regularnie. Są idealne do małych uszu. Moje 2.5 letnie dziecko samo czyści sobie nimi uszy, nie robią żadnej krzywdy bo są dobrze wyprofilowane. Mają super skład 100% bawełny i biodegradowalny patyczek z tekturki, oraz pudełko w większej części papierowe.
Są bardzo dobrej jakości. Wata osadzona mocno na patyczku, nie rozwija się.

Idealne

Kupiłam ponieważ były dodane w gratisie do płatków kosmetycznych. I po wypróbowaniu kupuje regularnie. Są idealne do małych uszu. Nie zrobią krzywdy ponieważ nie wchodzą do ucha. Idealne do czyszczenia małżowin usznych.

Fajne są, skubane! Miodzio!

Pomimo wielu reklam wychwalających spreje do uszu, ja jednak uporem maniaka będę stosować patyczki.
Po pierwsze, cechuje mnie wewnętrzny lęk i opór przed spryskiwaniem sobie czegoś do ucha, nosa, a nawet oka. A po drugie, po co mam zmieniać coś co jest dobre i sprawdza się.

Oczywiście kluczem do sukcesu jest DELIKATNOŚĆ.

Patyczek należy ostrożnie włożyć do ucha, nie za głęboko, przekręcić w lewo, w prawo, jak lubicie i... wyciągnąć.

Patyczki nadają się także do bezpiecznej pielęgnacji dzieci i niemowląt. Posiadają tzw. stoper, co chroni przez zbyt głębokim umieszczeniem wacika w uchu.

Są miękkie, delikatne, nie rozwarstwiają się, nie rwą, nie zsuwają z patyczka. Solidne, dobrze wykonane.
W 100% biodegradowalne. Plastikowy patyczek zastąpiono papierowym.

W opakowaniu 70 sztuk. W przyjaznej cenie. Dostępne w Biedronce.
Bardzo polecam.

Bardzo wygodne patyczki

To moja ulubionepatyczki. Używam ich glownie do korekt makijażu. Najnowsza edycja ma super skład 100% bawełny i biodegradowalny patyczek z tekturki. Pudełeczko ma też wygodny system otwierania i zamykania dzięki czemu patyczki nie wylatują

Świetne patyczki dla każdego

Pokochałam te patyczki i pędzę czasami tylko po nie do biedronki. Ogromny plus za zmianę opakowania na tekture oraz zmianę tworzywa. Zamkiast plastikowego patyczka mamy też całkowicie degrafowalna tekture. Oczywiście nie używam patyczkiem do czyszczenia wewnątrz ucha ale na zewnątrz malrzowiny. Dla mnie są świetne.

Są ok

Patyczki są bardzo dobrej jakości. Wata osadzona mocno na patyczku, nie rozwija się, nie kruszy się. Wata dobrej jakości, delikatna. Ksztalt pozwala na dokładną higienę uszu dziecka bez zbędnego i głębokiego słuchania go w ucho. Naprawdę są rewelacyjne szczególnie jeśli chodzi o niemowlaki.

Dobre jakościowo

Jak dla mnie są one bardzo dobre jakościowo za taką cenę. U córki sprawdziły się wielokrotnie. Dobrze czyszcząnuszka i zbierają wydzielone z małżowiny usznej. Nie pozostawiają resztek waty w uchu ani nie rozpadają się podczas korzystania. Sam patyczek jest twardy, więc nie łamią się.

Patyczki

Patyczki do uszu w 100% nadają się do czyszczenia.Sama używam ich dla córek.Są grube dlatego nie muszę się martwić że np kawałek waty zostanie w uchu mojej córki,są bezpieczne i mają fajne opakowanie.Są tanie

Zadowolona

Patyczki naprawdę super od urodzenia używam dla synka, są bezpieczne i super się sprawdzają synek także jest zadowolony używamy już od ponad 2 lat patyczków i chętnie polecam je koleżanką które właśnie zostają mamami

Zawsze z nami

Moje pierwsze dziecko, bałam się robić cokolwiek ale instynkt macierzyński się uruchomił i coś tam podpowiadał. Jak wszystko wychodziło bez problemu, tak czyszczenia uszu bałam się jak nic innego. Na pomoc przyszła mi położna środowiskowa, która w łatwy i bezpieczny sposób pokazała jak wykonywać powyższą czynność. Patyczki dla niemowląt dostałam w prezencie ale postanowiłam przy nich zostać. Zapakowane są w kartonowe pudełko z plastikowym zamknięciem, ładne miłe dla oka opakowanie z cudownym obrazkiem bobasa na samym środku.
Po obu stronach plastikowego patyczka znajduje się bawełniana wata z tzw."bezpieczną strefą". Dobrze się trzymają w palcach ale tylko suchych. Przy wilgotnych, patyczek się obsuwa lub wypada (a wiadomo jak jest po kąpieli), dlatego w tym przypadku bardziej sprawdziłby się drewniany patyczek.
Delikatnie czyszczą, nie zauważyłam aby się rozwarstwiały. Czyszczę tylko zewnętrzną część ucha (tak jak mi poleciła położna). Są przyjemne w dotyku, moje dziecko nie kręci się. Moim zdaniem produkt dobrze się sprawdził. Jest bezpieczny i łagodny ale i tak zawsze sprawdzam nowe opakowanie, pod kątem ich stanu. Dobry produkt za niewielkie pieniądze.