Blithe, Abalone Intensive Mask (Nawadniająca maseczka w płacie)

Blithe, Abalone Intensive Mask (Nawadniająca maseczka w płacie)

Pojemność 1 szt

Produkt przeznaczony dla cery suchej, wrażliwej. Innowacyjna formuła Anti-Polluaging: składniki z obszaru długowieczności Blue Zone.
– Zawiera ekstrakt ze słuchotek, bogate źródło aminokwasów, białek oraz minerałów, które mają działanie ochronne.
– Kwas hialuronowy i biosacharydy intensywnie nawilżają skórę, zapobiegając jej odwodnieniu.
– Fruktany, kolagen oraz kompleks peptydowy wyrównują gospodarkę wodno-tłuszczową pozostawiając uczucie gładkości.

nawilżające, regenerujące
w saszetce
<50ml

Używa produktu od: próbka

Jedna z moich ulubionych

Kupiłam ja w Kontigo, bo opakowanie rzuciło mi się w oczy i miała intensywnie nawilżac.
Wczoraj zastosowałam "wampirzy" peeling z the Ordinary. Jest wspaniały, ale dość inwazyjny. Moja skóra potrzebuje po nim zastrzyku nawilżenia. Zdecydowałam, że ta maseczka będzie do tego odpowiednia.
Maseczka cała skapana jest w esencji, która jednak z niej nie cieknie. Otwory na oczy, nos i usta są umieszczone sensownie. Trzymałam ja 20 min, nic się nie odkleilo, nie musiałam leżeć placki em. Uczucie w trakcie aplikacji było bardzo kojące, maseczka pachnie ładnie i przyjemnie mieć ją na twarzy.
Nadmiar esencji wklepalam i zostawiłam do wchłonięcia, i poszłam spać.
Moja skóra jest teraz rozjasniona, nawilżona, promienna. Oczywiście, brak porów to zasługa peelingu, ale dzięki masce skóra wygląda zdrowo pięknie, jest miękka i gładka.

Niezawodna

Wszystkie kosmetyki Blithe sprawdzają mi się świetnie - warto zwrócić uwagę na tę ciekawą, nowatorską markę.

Maska niby podobna do innych, ale wyróżnia się działaniem - efekt pięknego nawilżenia i ukojenia utrzymuje się bardzo długo. Sprawdza się świetnie kiedy skóra potrzebuje „czegoś” ekstra, lub po prostu wtedy kiedy chcę wyglądać bardzo dobrze.

Skład, jak to Blithe, nie tylko dobrze przemyślany ale i bardzo ciekawy. Ekstrakt ze ślimaków morskich pewnie brzmi nieco egzotycznie - ale mnie naprawdę już żaden składnik nie zdziwi ;)
Do tego same perełki: nawilżające kwas hialuronowy i kolagen, fermentowane biosacharydy, nawet słynny peptyd miedzi. I bogactwo olejków: cytrynowy, rozmarynowy, lawendowy, eukaliptusowy, rumiankowy, jałowcowy, z limonki i pelargonii ...czy wszystko wymieniłam?

Maska jest przyjemna i praktyczna, wyjątkowo dobrze wyprofilowana, można szybko ją nałożyć, zająć się czymś innym - a w międzyczasie mimochodem pięknieć.
W saszetce zostaje jeszcze hojna dawka do wmasowania w dekolt i szyję.

Najlepsze efekty daje stosowana wieczorem. A kiedy dodamy jeszcze kilka minut masażu - hmmmm... będziemy uśmiechać się do swego odbicia w lustrze ;)
Bardzo polecam.

Perełka wśród maseczek w płacie - nawilżona i gładka cera w 15 minut

Niestety maseczki w płacie nie są stałym elementem mojej pielęgnacji często w ostatnim czasie sięgam po nie doraźnie, kiedy moja cera staje się szara czy nadmiernie sucha. Ciągle staram się by były rutynowym elementem pielęgnacji, ale z braku czasu wychodzi różnie.

Moja cera z racji sezonu grzewczego jak co roku daje o sobie znać, jest bardzo sucha, bywa szorstka w dotyku i wyraźnie spięta. Czuję to szczególnie rano gdy osuszam twarz ręcznikiem po porannym oczyszczaniu. Po maseczkę sięgnęłam czym prędzej chcąc nadać mojej skórze gładkość, ale przede wszystkim zależało mi na wymiernym nawilżeniu skóry.

To co zaskakuje w maseczce to kształt. Po raz pierwszy od dawna, rozmiar i wycięcia na oczy i nos pasują jak ulał. To już duży plus, bo zdarzały mi się maski, które przez zbyt małe otworki psuły cały komfort aplikacji. Maseczka jest bardzo dobrze nasączona, jednak z niej nie cieknie, to także zasługuje na uwagę bo dzięki temu mogę przy okazji robić kilka rzeczy, nie musząc leżeć plackiem.
Maseczka bardzo przyjemnie i orzeźwiająco pachnie i nakładając ją odczułam niesamowity komfort. Mam wrażenie, że moja cera spiła z niej wszystko co mogła.
Po 15 minutach, skóra była ładnie zaróżowiona, wyraźnie gładka i bardzo miękka. Użyłam maseczkę zgodnie z zaleceniami producenta wmasowując jej pozostałości w skórę i zostawiając do wchłonięcia. Moja cera rano po przebudzeniu była jasna, wyglądała promiennie i uczucie szorstkości minęło.
Myślę, że jest to jedna z niewielu masek, po którą sięgać będę częściej.
Polecam!

Chyba jednak nie dla mnie

Maseczka ma bardzo przyjemną kremową konsystencję. Płachta jest mocno nasączona. Nawilża cudownie i twarz jest po niej niezwykle miła w dotyku. Niestety mimo tych cudownych właściwości, następnego dnia pojawił mi się lekki wysyp na czole. Na szczęście po jednym dniu zniknął, ale mimo wszystko nie kupię jej ponownie.