WIZAŻ logo
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
Maseczki w płachcie

Blithe Abalone Intensive Mask Nawadniająca maseczka w płacie

star fullstar fullstar fullstar fullstar full
4,8 (4)
75% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby opinie publikowane w katalogu KWC pochodziły od osób, które faktycznie używały opiniowane produkty. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
Średnia ocena:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
4,8 na 5
Wydajność:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Zgodność z opisem producenta:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Stosunek jakości do ceny:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
Opakowanie:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Zapach:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Kupi ponownie: 75% osób
  • star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    5 / 5
    4 stycznia 2020 o 10:01
    Jedna z moich ulubionych
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańjedna próbka
    Od kiedy używasz produktupróbka
    Gdzie został kupiony produktInna drogeria
    Kupiłam ja w Kontigo, bo opakowanie rzuciło mi się w oczy i miała intensywnie nawilżac. Wczoraj zastosowałam "wampirzy" peeling z the Ordinary. Jest wspaniały, ale dość inwazyjny. Moja skóra potrzebuje po nim zastrzyku nawilżenia. Zdecydowałam, że ta maseczka będzie do tego odpowiednia. Maseczka cała skapana jest w esencji, która jednak z niej nie cieknie. Otwory na oczy, nos i usta są umieszczone sensownie. Trzymałam ja 20 min, nic się nie odkleilo, nie musiałam leżeć placki em. Uczucie w trakcie aplikacji było bardzo kojące, maseczka pachnie ładnie i przyjemnie mieć ją na twarzy. Nadmiar esencji wklepalam i zostawiłam do wchłonięcia, i poszłam spać. Moja skóra jest teraz rozjasniona, nawilżona, promienna. Oczywiście, brak porów to zasługa peelingu, ale dzięki masce skóra wygląda zdrowo pięknie, jest miękka i gładka.
    Zalety:
    • genialnie nawilza
    • nadaje się do zadań specjalnych
    • ładnie pachnie
    • dobrze dopasowana
    • przyjemnie się nosi
    • cena jest ok
    Wady:
    • nie widziałam jej poza Kontigo
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 marca 2019 o 0:29
    Niezawodna
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańkilka opakowań
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktW drogerii internetowej
    Wszystkie kosmetyki Blithe sprawdzają mi się świetnie - warto zwrócić uwagę na tę ciekawą, nowatorską markę. Maska niby podobna do innych, ale wyróżnia się działaniem - efekt pięknego nawilżenia i ukojenia utrzymuje się bardzo długo. Sprawdza się świetnie kiedy skóra potrzebuje „czegoś” ekstra, lub po prostu wtedy kiedy chcę wyglądać bardzo dobrze. Skład, jak to Blithe, nie tylko dobrze przemyślany ale i bardzo ciekawy. Ekstrakt ze ślimaków morskich pewnie brzmi nieco egzotycznie - ale mnie naprawdę już żaden składnik nie zdziwi ;) Do tego same perełki: nawilżające kwas hialuronowy i kolagen, fermentowane biosacharydy, nawet słynny peptyd miedzi. I bogactwo olejków: cytrynowy, rozmarynowy, lawendowy, eukaliptusowy, rumiankowy, jałowcowy, z limonki i pelargonii ...czy wszystko wymieniłam? Maska jest przyjemna i praktyczna, wyjątkowo dobrze wyprofilowana, można szybko ją nałożyć, zająć się czymś innym - a w międzyczasie mimochodem pięknieć. W saszetce zostaje jeszcze hojna dawka do wmasowania w dekolt i szyję. Najlepsze efekty daje stosowana wieczorem. A kiedy dodamy jeszcze kilka minut masażu - hmmmm... będziemy uśmiechać się do swego odbicia w lustrze ;) Bardzo polecam.
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 grudnia 2018 o 9:40
    Perełka wśród maseczek w płacie - nawilżona i gładka cera w 15 minut
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produktutydzień
    Gdzie został kupiony produktW drogerii internetowej
    Niestety maseczki w płacie nie są stałym elementem mojej pielęgnacji często w ostatnim czasie sięgam po nie doraźnie, kiedy moja cera staje się szara czy nadmiernie sucha. Ciągle staram się by były rutynowym elementem pielęgnacji, ale z braku czasu wychodzi różnie. Moja cera z racji sezonu grzewczego jak co roku daje o sobie znać, jest bardzo sucha, bywa szorstka w dotyku i wyraźnie spięta. Czuję to szczególnie rano gdy osuszam twarz ręcznikiem po porannym oczyszczaniu. Po maseczkę sięgnęłam czym prędzej chcąc nadać mojej skórze gładkość, ale przede wszystkim zależało mi na wymiernym nawilżeniu skóry. To co zaskakuje w maseczce to kształt. Po raz pierwszy od dawna, rozmiar i wycięcia na oczy i nos pasują jak ulał. To już duży plus, bo zdarzały mi się maski, które przez zbyt małe otworki psuły cały komfort aplikacji. Maseczka jest bardzo dobrze nasączona, jednak z niej nie cieknie, to także zasługuje na uwagę bo dzięki temu mogę przy okazji robić kilka rzeczy, nie musząc leżeć plackiem. Maseczka bardzo przyjemnie i orzeźwiająco pachnie i nakładając ją odczułam niesamowity komfort. Mam wrażenie, że moja cera spiła z niej wszystko co mogła. Po 15 minutach, skóra była ładnie zaróżowiona, wyraźnie gładka i bardzo miękka. Użyłam maseczkę zgodnie z zaleceniami producenta wmasowując jej pozostałości w skórę i zostawiając do wchłonięcia. Moja cera rano po przebudzeniu była jasna, wyglądała promiennie i uczucie szorstkości minęło. Myślę, że jest to jedna z niewielu masek, po którą sięgać będę częściej. Polecam!
    Zalety:
    • odczuwalnie nawilżona i gładsza skóra
    • maska ma dobrze dopasowane wycięcia na nos i oczy
    • rozmiar maski idealnie dopasowany do twarzy
    • fajny, orzeźwiający zapach
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    4 / 5
    30 kwietnia 2018 o 14:50
    Chyba jednak nie dla mnie
    Kupi ponownieNie
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produktutydzień
    Maseczka ma bardzo przyjemną kremową konsystencję. Płachta jest mocno nasączona. Nawilża cudownie i twarz jest po niej niezwykle miła w dotyku. Niestety mimo tych cudownych właściwości, następnego dnia pojawił mi się lekki wysyp na czole. Na szczęście po jednym dniu zniknął, ale mimo wszystko nie kupię jej ponownie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Zobacz także inne Maseczki w płachcie

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
szukaj