LaQell, Stay Forever Hybrid UV/LED (Hybrydowy lakier do paznokci)

LaQell, Stay Forever Hybrid UV/LED (Hybrydowy lakier do paznokci)

Lakiery hydrydowe marki Laquell zapewniają następujące korzyści:
• bezproblemowa aplikacja
• intensywny połysk aż do usunięcia stylizacji
• bezpieczny dla paznokci i dłoni
• trwałość nawet do 3 tygodni

• Ultramarines,
  • Aluminum Powder,
  • Mica

Tani a dobry.

Lakier kupiłam w Biedronce .Nie oczekiwałam od tego produktu zbyt wiele,podczas robienia sobie paznokci bardzo miło się zaskoczyłam. Lakier ładnie się rozprowadza,jego konsystęcja jest taka akurat,podczas nakładania nie spływa,nie tworzy smug.Długo utrzymuje się na paznokciach.Za taką cenę jest naprawdę dobry.Już kolejne kolorki czekają w toaletce.

Świetny

Bardzo dobrze kryje, jest wydajny, świetna cena, precyzyjny pędzelek. Ja uwielbiam, często po niego sięgam. Super, że jest dostępny w Biedronce. Z dobra bazą, trzyma się bez zarzutów.

Zachwycona

Mam 4 kolory, 3 z pierwszej kolekcji (White Soul, Red Rose, Simple Nudę), ostatni z luxurious (Cookie Brown), wszystkie są wspaniałe, mają dobre krycie, ładnie się noszą, są trwałe, mają idealną konsystencję, rzadką, umożliwiającą kontrolę, nawet niewprawionej ręce. Perfekcyjne

Od Laquell warto zacząć

Z tym lakierem hybrydowym zaczęłam swoją przygodę z samodzielnym manicure w domu, na bardzo podstawowych i zwyczajnych zestawie do hybryd. I każdej Pani polecam zacząć od Laquell lub Niuqi, bo po pierwsze lakiery są tanie i dostępne w niemal każdej biedronce (w mniejszych miastach pełna paleta do wyboru) , a po drugie aplikacja jest banalnie prosta, efekt zblizony do tego jak z salonu, trwałość u mnie od 7 do 10 dni, bardzo szybko rosną mi paznokcie a ja nie znoszę odrostów, po 10 dniach nie ma żadnych odprysków tylko jak u mnie odrost. Wybrałam Red Wine, krycie niestety dopiero za drugim razem, lakier jest jak dla mnie trochę za rzadki, chociaż płytkę paznokcia mam naprawdę spora i łatwo się maluje paznokcie, to ten lakier spływał mi na skórki, jest to uciazliwe, trzeba go ciągle patyczkiem zbierać. Kolor finalnie piękny i intensywny, bazy i topy używałam z Niuqi. Dzięki tym lakierów przekonałam się, że mogę spokojnie sama robić sobie paznokcie, szybko, łatwo i przyjemnie. Napewno jeszcze jakis kolor z Laquell wybiorę, jak przetestuje inne hybrydy z wyższych Polek i ocenie czy cena jest adekwatna do jakości, czy tanie lakiery aż tak się nie różnią.

Dobre, a TANIE!

Kolejna kolekcja lakierów hybrydowych to strzał w dziesiątkę! Czemu? Ponieważ, po zakupieniu bazy okazało się że moje paznokcie nie niszczą się a lakier dłużej utrzymuje się. Jestem zadowolona, z tego produktu.

wow to jest to!

Zakochałam się w lakierach hybrydowych z biedronki. Używałam już różnych marek ale ta to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że tanie to jeszcze mają idealne krycie już dwie warstwy idealnie pokryją paznokieć , nie cofa się pod lampom, nie odpryskuje czego chcieć więcej? I pomyśleć że takie cudeńko kosztuje tylko 10 zł.
Polecam serdecznie każdej. :)

Pozytywne zaskoczenie

Lakier kupiłam z myślą o przetestowaniu jakiegoś tańszego zamiennika droższych lakierów hybrydowych i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Trwałość produktu jest taka sama jak w przypadku innych, odpowiedni kolor uzyskujemy już po dwóch kryciach. Nie uczulił mnie, to także jest na plus. Formuła jest odpowiednia, nie jest zbyt rzadki ani za gęsty. Ceno bardzo przystępnie, na pewno kupię inne kolory.

Mega zaskoczenie

Lakiery zakupiłam w Biedronce , patrząc na śmiesznie niską cenę myślałam że będzie to jakiś niewypał. Jednak po użyciu moja opinia uległa drastycznej zmianie , one są po prostu cudowne :o Lakiery mają bardzo dobre krycie, ładne kolory, nie odpryskują są bardzo trwałe . Nie powodują żadnych uczuleń. Swoją jakością mogą mierzyć się ze znanymi lakierami hybrydowymi. W ofercie jest również baza oraz top, top mat.

Wykorzystała: kilka próbek

sztos !!

Te lakiery to cudo,trzymają sie do 3 tygodni,swietnie kryją,pieknie blyszczą,dodam,ze top i baza sa extra,po co przepłacać ? Szkoda tylko,ze zazwyczaj w Biedronce sa pastele,wszystko inne znika w oka mgnieniu :)

Black&White

Mam dwa kolory, biały i czarny, bazę oraz top no wipe. Biały lakier niestety, jest beznadziejny, nierówno się rozkłada na paznokciu, wygląda jak szkolny biały korektor w pędzelku, wymaga wielu warstw, co i tak wygląda okropnie, nadaje się tylko jako rozjaśniacz do innych kolorów, natomiast czarny jest super, naprawdę świetny. Idealna konsystencja, krycie przy dwóch cienkich warstwach, mega wygodny, malutki pędzelek, który bardzo zgrabnie dociera w okolice skórek nie brudząc ich, bezproblemowe utwardzanie w lampie. W dodatku to pierwsza firma, co do której mam pewność, że mnie nie uczulają ich produkty. Jak na hybrydy z Biedronki za kilka zł, to naprawdę jestem bardzo zaskoczona jakością. Co do trwałości też się wypowiem, na paznokciach bardzo trwałe, wytrzymują do 3 tygodni, natomiast da się wyraźnie zauważyć, że dużo łatwiej schodzą pod wpływem acetonu lub manualnych pilników, niż hybrydy innych firm, np. Neonail. Dla mnie jest to wbrew pozorom ogromna zaleta, ponieważ dopóki nie kupiłam frezarki, miałam ogromne trudności ze zdejmowaniem stylizacji, które bywały twarde jak głaz. Laquell są super pod tym względem, bardzo trwałe, ale jednocześnie bezproblemowo i szybko się zdejmują. Baza i top też są super, top pięknie nabłyszcza i bardzo skutecznie zabezpiecza stylizacje oraz paznokcie.

Najlepsze!

Jestem totalnym bzikiem na punkcie lakierów hybrydowych,przestestowałam juz chyba wszystkie możliwe marki lakierów ..I co? i pozbyłam sie wszystkich,nawet tych wysokopółkowych na rzecz biedronkowych cudeniek! Wszystko w tych lakierach jest totalnym sztosem,poczawszy od konsystecji,pigmentacjii,pedzelka,wytrzymałości,braku uczuleń po cene której świat nie widział! Lakiery nie spływaja przy nakładaniu,pięknie sie poziomują,cudownie błyszczą,nie uciekają z brzegu.Jestem i bedę wierną fanką.Firma ewoluuje-kibicuje mocno!

Brawo biedra !!!

Kupiłam go będąc na zakupach w biedrze, jestem pod ogromnym wrażeniem !!! Fajne kolory (chociaż w mojej biedronce są tylko jasne) dobrze współpracuje z innymi bazami i topami ... trzyma się fajnie :) a najlepsza w tym lakierze jest cena !!!! Nie jest to szalone 30 zł jak w przypadku innych firm tylko coś około 10 zł ... kupię na pewno resztę kolorów !!!
Polecam !!!