LaQell, Stay Forever Hybrid UV/LED (Hybrydowy lakier do paznokci)

LaQell, Stay Forever Hybrid UV/LED (Hybrydowy lakier do paznokci)

Lakiery hydrydowe marki Laquell zapewniają następujące korzyści:
• bezproblemowa aplikacja
• intensywny połysk aż do usunięcia stylizacji
• bezpieczny dla paznokci i dłoni
• trwałość nawet do 3 tygodni

• Ultramarines,
  • Aluminum Powder,
  • Mica

Są mega!

Lakier kupiłam całkiem przypadkowo bo skusiła mnie cena i jestem pod wielkim wrażeniem! Lakier przepięknie się utwardza, pędzelek jest wygodny podczas pracy, ładnie się rozkłada przez co nie mam problemu z dojechaniem do skórek.
Gama kolorystyczna jest szeroko przez co każdy powinien znaleźć swojego faworyta. Konsystencja jest w porządku nie jest za wodnista przez co lakier nie spływa po bazie a "stoi" w miejscu. Wytrzymują według mnie długo - na paznokciach u nóg trzymają się dłużej niż dwa tygodnie a jeżeli chodzi o paznokcie u rąk to trwałość jest do dwóch tygodni. Na prawdę polecam!

Wart wypróbowania

Kiedy zobaczyłam w Biedronce lakiery hybrydowe oniemiałam...fajnie idziesz na zakupy i przy okazji taki relaks :D, wybrałam odcień Cherry Pink cudowny różowo-fuksjowy kolor przyciągający spojrzenia zarówno kobiet jak i mężczyzn. Lakier jest w zamknięty w eleganckiej czarnej buteleczce o pojemności 5ml , jego termin do zużycia to 24 miesiące, pędzelek jest troszeczkę krótszy niż w lakierach Semilaca oraz NeoNaila ale podczas malowania spisuje się idealnie.
Uważam że jest to świetny lakier w konkurencyjnej cenie dla innych firm, ja kiedy mam zrobione hybrydy nie oszczędzam swoich paznokci a wykonuję wszystkie czynności domowe,zmywanie naczyń, mycie podłóg a latem także pielenie ogródka, a lakier jak był na swoim miejscu tak jest, nic nie odpryskuje, jest bardzo trwały oraz wytrzymały na zarysowania,

Najlepszy lakier hybrydowy

Lakier zakupilam w biedronce i od pierwszego uzycia skradł moje serce ,bardzo dobrze kryje ,duza gama kolorow do wyboru do tego atrakcyjna cena ,napewno ponownie go kupie
Bardzo polecam

Bardzo fajny lakier za niską cenę

1. Lakier ma szeroki pędzelek, dzięki czemu pozwala na sprawne malowanie paznokci. Lekko zaokrąglona końcówka pozwala bardzo łatwo dotrzeć do skórek, co ważne nie zalewając ich.
2. Krycie lakieru jest wysokie, dwie warstwy wystarczają by całkowicie pokryć paznokcie. Jednak dla pewności i głębszego koloru nakładam trzy warstwy. W związku z wysoką pigmentacją lepiej nakładać cienkie warstwy, w celu zniwelowania bąbelkowania lakieru pod lampą.
3. Lakier jest trwały, utrzymuje się długo na paznokciach. Zdejmuje je już po tygodniu, jest to związane wyłącznie z szybko rosnącymi paznokciami, a więc pojawiającymi się odrostami. Jednak dla osób, które posiadają wolniej rosnące paznokcie to zapewni on długotrwały, piękny kolor.
4. Lakier nie posiada zapachu, dzięki czemu jest on odpowiedni nawet dla osób, które nie przepadają za zapachem lakierów.
5. Gama kolorystyczna jest szeroka i stale pojawiają się nowe kolory. Natomiast dostępność lakieru jest bardzo duża, można dostać go w każdym sklepie z sieci Biedronka. Cena jest niska i jest odpowiednia dla dużego grona osób zajmujących się malowaniem paznokci lakierami hybrydowymi lub rozpoczynającymi przygodę z nimi.

Tani a dobry.

Lakier kupiłam w Biedronce .Nie oczekiwałam od tego produktu zbyt wiele,podczas robienia sobie paznokci bardzo miło się zaskoczyłam. Lakier ładnie się rozprowadza,jego konsystęcja jest taka akurat,podczas nakładania nie spływa,nie tworzy smug.Długo utrzymuje się na paznokciach.Za taką cenę jest naprawdę dobry.Już kolejne kolorki czekają w toaletce.

Świetny

Bardzo dobrze kryje, jest wydajny, świetna cena, precyzyjny pędzelek. Ja uwielbiam, często po niego sięgam. Super, że jest dostępny w Biedronce. Z dobra bazą, trzyma się bez zarzutów.

Zachwycona

Mam 4 kolory, 3 z pierwszej kolekcji (White Soul, Red Rose, Simple Nudę), ostatni z luxurious (Cookie Brown), wszystkie są wspaniałe, mają dobre krycie, ładnie się noszą, są trwałe, mają idealną konsystencję, rzadką, umożliwiającą kontrolę, nawet niewprawionej ręce. Perfekcyjne

Od Laquell warto zacząć

Z tym lakierem hybrydowym zaczęłam swoją przygodę z samodzielnym manicure w domu, na bardzo podstawowych i zwyczajnych zestawie do hybryd. I każdej Pani polecam zacząć od Laquell lub Niuqi, bo po pierwsze lakiery są tanie i dostępne w niemal każdej biedronce (w mniejszych miastach pełna paleta do wyboru) , a po drugie aplikacja jest banalnie prosta, efekt zblizony do tego jak z salonu, trwałość u mnie od 7 do 10 dni, bardzo szybko rosną mi paznokcie a ja nie znoszę odrostów, po 10 dniach nie ma żadnych odprysków tylko jak u mnie odrost. Wybrałam Red Wine, krycie niestety dopiero za drugim razem, lakier jest jak dla mnie trochę za rzadki, chociaż płytkę paznokcia mam naprawdę spora i łatwo się maluje paznokcie, to ten lakier spływał mi na skórki, jest to uciazliwe, trzeba go ciągle patyczkiem zbierać. Kolor finalnie piękny i intensywny, bazy i topy używałam z Niuqi. Dzięki tym lakierów przekonałam się, że mogę spokojnie sama robić sobie paznokcie, szybko, łatwo i przyjemnie. Napewno jeszcze jakis kolor z Laquell wybiorę, jak przetestuje inne hybrydy z wyższych Polek i ocenie czy cena jest adekwatna do jakości, czy tanie lakiery aż tak się nie różnią.

Dobre, a TANIE!

Kolejna kolekcja lakierów hybrydowych to strzał w dziesiątkę! Czemu? Ponieważ, po zakupieniu bazy okazało się że moje paznokcie nie niszczą się a lakier dłużej utrzymuje się. Jestem zadowolona, z tego produktu.

wow to jest to!

Zakochałam się w lakierach hybrydowych z biedronki. Używałam już różnych marek ale ta to strzał w dziesiątkę. Nie dość, że tanie to jeszcze mają idealne krycie już dwie warstwy idealnie pokryją paznokieć , nie cofa się pod lampom, nie odpryskuje czego chcieć więcej? I pomyśleć że takie cudeńko kosztuje tylko 10 zł.
Polecam serdecznie każdej. :)

Pozytywne zaskoczenie

Lakier kupiłam z myślą o przetestowaniu jakiegoś tańszego zamiennika droższych lakierów hybrydowych i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona. Trwałość produktu jest taka sama jak w przypadku innych, odpowiedni kolor uzyskujemy już po dwóch kryciach. Nie uczulił mnie, to także jest na plus. Formuła jest odpowiednia, nie jest zbyt rzadki ani za gęsty. Ceno bardzo przystępnie, na pewno kupię inne kolory.

Mega zaskoczenie

Lakiery zakupiłam w Biedronce , patrząc na śmiesznie niską cenę myślałam że będzie to jakiś niewypał. Jednak po użyciu moja opinia uległa drastycznej zmianie , one są po prostu cudowne :o Lakiery mają bardzo dobre krycie, ładne kolory, nie odpryskują są bardzo trwałe . Nie powodują żadnych uczuleń. Swoją jakością mogą mierzyć się ze znanymi lakierami hybrydowymi. W ofercie jest również baza oraz top, top mat.