Pojemność 7,2 ml

Jesteś w środku lasu, zamknij oczy i wytęż słuch – gdzieś obok Ciebie szeleszczą spadające liście, na dłoniach odczuwasz powiew wiatru, z dala słychać rzekę, woda obija się o kamienie – to błoga chwila, niech trwa! Brzmi mistycznie, prawda?
To urok kolekcji Mystic Nature – 9 kolorów, żywych i stonowanych, głębokich i delikatnych, naturalnych i magicznych. Odczuj na sobie jej kolory – zielenie, pomarańcze, czerwienie, szarości i dostosuj manicure do jesiennego rytmu. Feeria nasyconych barw pobudzi zmysły: zobacz, co przygotowaliśmy tym razem i podkreśl magię swojej natury.

Mam kilka kolorów z tej serii i muszę z ręką na sercu powiedzieć, że to aktualnie chyba moja ukochana seria z NN <3 Kolory są piękne, żywe, można z nimi zrobić cudy na paznokciach. Czasem maluję całe, czasem łączę 2 kolory i coś przy nich bajeruję. Lakiery są trwałe, nosiłam ponad 2 tygodnie i zmyłam jedynie dlatego, że już mi się znudził jeden kolor na pazurach tak długo. Ale wyglądały dalej super, jakby dopiero co były zmalowane. I cena bardzo spoko, ja kupiłam w dodatku jeszcze na promocji, tyle wygrać <3

Idealny kolor na jesień (autumn blessing)

Autumn blessing to przepiękny kolor, na żywo wygląda jeszcze lepiej. Używam teraz non stop bo pasuje do wielu stylizacji, zarówno jako baza pod zdobienie jak i solo. Trwałość bardzo dobra, nosiłam nawet 5 tygodni bez odprysków. Nakłada się bardzo łatwo, nie robią się pęcherzyki, jak to lubi się dziać przy jaśniejszych odcieniach. Ma ładne krycie już przy dwóch warstwach i nie miałam potrzeby nakładać kolejnej. Jestem z tego lakieru bardzo zadowolona.

Piękne lakiery, mieniące się kolorami jesieni <3

Piękne lakiery, mieniące się kolorami jesieni <3 Obecnie mam Autumn blessing i Moving River, to moje ulubione, ale prawda jest taka, że wszystkie są piękne. Zamówiłam w promocji na black friday dwa inne ;D Co do samych lakierów trwałe, noszę 2 tydzień i wyglądają jak świeżo pomalowane, nie ma mowy o zdzieraniu się lakieru. Nakładam 1-2 warstwy i to wystarczy aby pokryć płytkę paznokcia, żadnych prześwitów. No i cena bardzo spoko, jak za takie dobre produkty :)

Kupiłam ten lakier, a dokładniej Moving River jakieś 3 tygodnie temu i jestem zachwycona. Po pierwsze super kolor! Na żywo i na paznokciach wygląda jeszcze lepiej niż w internecie. Krycie też super, ja nakładam jedną warstwę i w zupełności mi wystarcza, żeby prezentowało się ładnie :3 Noszę już 2 tygodnie i wciąż wygląda dobrze, jakby świeżo nałożony. Teraz poluję na inne lakiery z kolekcji, bo kolory naprawdę zachwycają.

Kolekcja Mystic Nature jest obecnie moją ulubioną!

Kolekcja Mystic Nature jest obecnie moją ulubioną! Na ten moment mam Autumn Blessing, Moving River i Seaside Forest, ale na pewno powiększę kolekcję o wszystkie, bo są przepiękne.

+ piękne kolory,
+ świetne krycie,
+ trwały, spokojnie wytrzymuje 2-3 tygodnie,
+ cena.

Super jesienna kolekcja

super kolory, dzięki tej kolekcji przekonałam się do niebieskości, bo kolor moving river mnie zachwycił. Jest świetnie napigmentowany, łatwo nim pomalować płytkę aż do samych skórek, gęstość dla mnie idealna, nie rozlewa się mocno po paznokciu, pędzelek jest fajnie wyprofilowany i krótki co powala na dokładniejsze malowanie. Zero odprysków przez kilka tygodni.

Piękne kolory i super trwałość

mam kilka odcieni z tej nowej kolekcji neonail, jestem zakochana w tych kolorach. Można nimi stworzyć mnóstwo jesiennych stylizacji ale nie tylko. Jakość lakierów jak zwykle na najwyższym poziomie, malowanie to sama przyjemność, pędzelki neonail ma świetne, łatwo nimi nałożyć produkt pod same skórki. Zero odprysków czy innych niespodzianek.

Kupiłam niedawno i jestem mega zadowolona!

Kupiłam niedawno i jestem mega zadowolona! Seaside forest jest przepiękny, na żywo na paznokciach wygląda śliczniej niż na zdjęciu <3

+ trwałość
+ stosunek ceny do jakości
+ nie spływa
+ kolory śliczne, wszystkie!

Kupiłam 2 odcienie - moving river i autumn blessing i są piękne.

Kupiłam 2 odcienie - moving river i autumn blessing i są piękne. Pozostałe też bardzo mi się podobają więc pewnie regularnie uzupełnię kolekcję :) Żeby ładnie prezentowały się na paznokciach wystarczy 1-2 warstwy, w zależności od tego, jaką intensywność chce się uzyskać. Lakier szybko schnie i jest trwały. Noszę już 2 tygodnie na paznokciach, a wygląda, jakbym dopiero co go nałożyła :D Duży plus za to, że nie spływa i nie zalewa skórek.

Świetny lakier. Bardzo dobrze się na nim pracuje. Jest Długotrwały

NeoNail, Mystic Nature Collection, UV Gel Polish Color (Lakier hybrydowy)

Lakier do paznokci od NeoNail naturę Collection ma bardzo duża gamę barw
Każda z nas wybierze sobie coś na jesień.
Kolory są unikalne i stonowane jak to na taką porę roku.

Sam lakier jest bardzo plastyczny. Świetnie się na nim pracuje...
Lakier nie spływa w płytki oraz nie waży się m po nałożeniu dwóch warstw i utrwalacza lakier jest bardzo trwały. Nie odp rysuje ani nie odpada.

Lakier jest bardzo wydajny. Wystarcza na wiele razy :)

Cena jest adekwatna do jakości

Polecam na jesień

Bardzo ładny, czekoladowy kolor- idealny na wypad na kawę z koleżanką. Według mnie produkty NeoNail są trwałe i pięknie prezentują się na płytce paznokcia.