Isabella Rossellini, Manifesto EDT

Isabella Rossellini, Manifesto EDT

Kategoria: kwiatowo - zielone

Isabella Rossellini Manifesto. Delikatna, kwiatowa kompozycja Isabella Rossellini Manifesto, okraszona odprężającym kolorytem nut zielonych, została wprowadzona do sprzedaży w 2000 roku. Zapach perfum Isabella Rossellini Manifesto, w doskonały sposób spaja urocze piękno i pogodnego ducha natury, z szykownością i zmysłowością kobiecego charakteru. Zjawiskowa, pełna optymistycznych tchnień kreacja, doskonale pasuje do energicznych kobiet, uwielbiających rozkoszować się powabem i nieogarnionym pięknem przyrody.
Wprowadzeniem do bukietu perfum Isabella Rossellini Manifesto, są świeże akcenty bergamotki i bazylii, przypieczętowane intensywną ponętnością taktów pieprzu. Serce kreacji, którą stworzył Alberto Morillas, zachwyca słodyczą kwiatowych akordów jaśminu, kwiatu pomarańczy, przeplatanych finezyjnymi nićmi świeżych nut groszku oraz białej róży. W podstawie kreacji Isabella Rossellini Manifesto, szlachetność i wdzięk całości bukietu, zostały podkreślone poprzez misternie dopracowane połączenia taktów drzewa sandałowego, kasztanowca, piżma oraz lilii.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bazylia, bergamotka, pieprz
nuta serca: jaśmin, gruszka, róża, kwiat pomarańczy
nuta bazy: drewno sandałowe, piżmo, lilia

Oceniam na 2.00

Zgodzę się z Izą.Testowałam go w perfumerii kiedy się pojawił,a kiedyś dorzucono mi próbkę w czasie jakichś zakupów więc mogłam z nim "pobyć".Nie dostrzegam(tzn. nie wywąchałam:) nic specjalnie ładnego.Ot taka banalna woda odświeżająca.Tak raczej pachną żele pod prysznic,balsamy do ciała:świeżo,szybko ulatniając się ze skóry.Ale żeby robić z tego aż wodę perfumowaną? Oczywiście ten zapach wcale mi nie przeszkadza na innych . Nie pachnie jednak, moim zdaniem, tak jak przystało na zapachy ekskluzywne(firma i cena sugerują to).Ani w środku wyrafinowanych składników,ani perfumiarz się nie napracował(albo bez talentu).Sukces tego zapachu to podobno(tak twierdzą znawcy)zasługa świetnej promocji.Podobnie było z CK One i Poison Diora(niemalże kultowe zapachy lat 90 i 80).Po okresie fascynacji,sprzedaż spadła na łeb na szyję.Po prostu sam zapach nie obronił się i pozostało niewielu amatorów.A wracając do Manifesto .Jak na razie kuchenne zapachy(liście pomidora i bazylia)zostały,moim zdaniem, świetnie wkomponowane w zapach Les Belles Niny Ricci(zielona butelka).Przymierzałam się nawet kilka razy do kupienia.

Oceniam na 3.00

Wśród świeżych zapachów dla kobiet wyróżnia się ziołową nutą bazylii i to nadaje mu trochę "męski" charakter. Pewnie dlatego mi sie spodobał, choć gustuję raczej w zapachach ciężkich i słodkich. Ale kto wie, może na lato byłby niezły.

Oceniam na 4.00

Cuż moge powiedzieć jeszcze..że najlepiej go kupować w strefie wolnocłowej.. zapłaciłam ok. 130zl w przeliczeniu na zlotowki i jeszcze gratis dostałam Sunwater deo-stick Lancastera :))