Vollare Cosmetics, Instant Smoothing Mattifying Mineral Base (Baza pod makijaż matująco-wygładzająca)

Cena PLN 14.99

Baza pod makijaż matująco-wygładzająca z proteinami jedwabiu i witaminą E Vollaré Cosmetics gwarantuje perfekcyjny makijaż bez efektu błyszczenia. Zawarte w produkcie składniki wygładzają skórę, natychmiastowo spłycając drobne zmarszczki. Witamina E, zwana witaminą młodości zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Twarz staje się widocznie odmłodzona i promienna. Lekka, silikonowa formuła nie zapycha porów.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu, wygładzające, matujące
mineralna

Bubel

Na tę bazę skusiłam się pod wpływem dobrych recenzji, ponieważ znalazłam ją przypadkowo w małej drogerii. Przyznam, że to był wielki błąd. Testowałam ją z różnymi podkładami i kombinacjami pielęgnacji, aby ułatwić jej życie, ale za każdym razem był problem. Ciężko było rozprowadzić po tej bazie podkład na nosie, tam gdzie mam najbardziej widoczne są pory, po prostu zjeżdżał ze skóry jak ze ślizgawki. Jeśli w ogóle udało mi się nałożyć tę bazę jako tako to pojawiał się problem mocnego świecenia cery. Żaden puder przez tę bazę nie był w stanie temu zaradzić, gdzie normalnie nie mam takich problemów wcale, a moja twarz świeci się minimalnie przez cały dzień. Dodam jeszcze, że baza nie dawała efektu matującego w ogóle, ani tym bardziej wygładzającego. Pory były nadal widoczne, a wręcz jeszcze bardziej podkreślone. Sam makijaż po nie całej godzinie wyglądał na spocony i noszony co najmniej 12 godzin, a nie świeżo zrobiony. Nie mam pojęcia, co tu poszło nie tak. Dodatkowy minus to fakt, że baza mnie zapchała. Nie polecam nikomu. Jedyny plus to wygodne opakowanie.