NYX Professional Makeup, Glitter Primer (Klej do brokatu)

NYX Professional Makeup, Glitter Primer (Klej do brokatu)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.99/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Zapomnij o osypującym się brokacie i uzyskaj kontrolę nad każdą błyszczącą drobinką z naszą nową bazą pod brokat Glitter Primer! Ta lekka, kremowa formuła utrwali i utrzyma na swoim miejscu nasz primer.

Mega!

Kleju można używać zarówno na usta, oczy jak i ciało. Zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu. Cienie stają się bardziej intensywne, nic się nie osypuje. Jest bardzo wydajny. Jak najbardziej jestem na tak.

Hit wszystkich hitów

Gdybym miała wybrać tylko jeden makijażowy "gadżet" zdecydowanie wybrałabym te klej do brokatu. Dlaczego? Dlatego, że po jego użyciu przeciętne cienie brokatowe wyglądają jak dobre cienie brokatowe, natomiast te z natury dobre cienie tworzą prawdziwy efekt WOW.
Klej ma śliczne odblaskowe opakowanie, do tego jest bardzo wydajny. Oprócz tego, że każdy brokat wygląda na nim o niebo lepiej, przedłuża on trwałość makijażu.
Naprawdę warto go mieć.

Tego Pana nawet nie trzeba przedstawiać :)

Klej do brokatu zakupiłam po obejrzeniu filmików makijażowych na youtube i każda z influencerek mówiła ,, Nyx Glitter Primer'' :D więc zaciekawiona tym kosmetykiem chętnie po niego sięgnęłam swoimi łapkami. Opakowaniem kleju jest plastikowa, miękka tubka z nakrętką. Po odkręceniu ukazuje nam się wydłużony nosek, który równocześnie jest dozownikiem.

Klej ma białą barwę i gęstą konsystencję, w dotyku jest dość kleisty do dłoni. Klej po aplikacji na powiekę i rozsmarowaniu go zmienia kolor na bezbarwny. Klej nie skleja rzęs oraz nie podrażnia oczu. Zaaplikowane na niego cienie błyszczące i brokaty dobrze się przyczepiają, są trwalsze i ich pigmentacja jest dużo bardziej wyrazista. Klej wspomaga blask. Trzeba przyznać przy tym, że opakowanie jest bardzo wydajne, ponieważ nie trzeba ,,topić'' powieki w kleju by wszystko się ładnie trzymało. Jestem zadowolona i polecam.

Często również go widzę na promocji, standardowo kosztuje około 40 zł ale często przeglądam drogerie internetowe i można go znaleźć w kwocie 25zł :)

Dla maniaczek makijażu,jak najbardziej.

Klej świetnie trzyma brokaty i folie na powiekach,ale trzeba dać minimalną ilość na powiekę.
Nie czułam sklejonej powieki wszystko było ok.
Ja osobiście bardzo mało zużyłam tego kleju,wręcz 1/8.
Często stosowałam pigmenty bez kleju,ostatnio maluję się bez cieni do powiek.
Poza tym wszystko spełnia swoja funkcję.

Najlepszy klej pod pigmenty i brokaty

Mój kochany ulubieniec w moim kufrze kosmetycznym !
Z ciekawości próbowałam innych klejów, ale żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań jak NYX.\
Świetnie sprawdza się do każdego rodzaju pigmentów, brokatów. Nie zbiera się w załamaniu powieki co jest bardzo dużym plusem.
Pigmenty trzymają się naprawdę cały dzień (testowałam na sobie i klientkach)

Super klej

Klej z NYX jest super, nie zawodzi. Bardzo ładna holograficzna tubeczka. Jest miękka i łatwo wycisnąć porządaną porcję produktu. Klej ma kremową konsystencję i przyjemnie się rozprowadza. Używam na powieki pod sypki brokat oraz pod różne połyskujące pigmenty, które mogłyby się osypywać. Efekt utrzymuje się cały dzień. Używam na specjalne okazje, kiedy potrzebuje wielkiego glow❤ Jest wydajny.

Uwielbiam go♥️

Uwielbiam go za konsystencję, która jest dosyć gęsta.
Produkt po rozprowadzeniu go na powiece wtapia się w nią dość szybko...
Idealnie przyczepiaja się do niego cienie brokatowe jak i foliowe i wspaniale podbudowują ich intensywność.
Cienie są bardziej błyszczące.
Jest naprawdę bardzo wydajny...

Must have.

W zasadzie wszystko już na temat tego produktu napisano. Kiedyś tego typu produkty wydawały się profesjonalne drogie i nie do użytku dla przeciętnego zjadacza chleba. Ten produkt jest faktycznie rewelacyjny, niezbyt drogi, bardzo wydajny oraz skuteczny. Przy tym w użyciu intuicyjny. Świetny do brokatów, utrwala też inne cienie i podbija ich kolor. Można nakładać punktowo do toperów. Praktycznie każdy błysk nałożony na glitter primer lśni jak w reklamie. Cienie przeciętne stają się dobre. Te dobre są genialne. Nie zbija się, nie waży. O wiele lepszy niż słynna baza z art deco. Gwarancja udanego makijażu. Nie wyobrażam sobie go nie mieć. Odkrycie na miarę koła.

Najlepsza baza jaka miałam

Wiem że ta baza jest głównie przeznaczona do cieni z brokatem aby się po prostu lepiej trzymały jednak ja korzystam z niej również do zwykłych matowych cieni. zmęczona już innymi produktami które tak naprawdę nie działały, sięgnęłam w końcu po ten. baza wzbija pigment cienia jeszcze bardziej przez co staje się wyraźniejszy. cienie są na oku przez cały dzień nie rolują się i nie zmywają. błyszczące cienie również a co najważniejsze nie osypują się i brokat nie migruje po twarzy

Wielkie WOW!

Bazę kupiłam z poleceń wielu youtuberek. Już wiem, czemu tak dużo osób za nią szaleje. Tak mocno trzyma cienie, że niemal nie można ich ruszyć z miejsca. Wydobywa jeszcze głębszy kolor cieni matowych, a cienie błyszczące nie osypują się na niej i jeszcze bardziej błyszczą. Jest dość droga, ale na promocjach wypada spoko. Bardzo wydajna, wystarczy naprawdę niewielka ilość aplikacji, a robi naprawdę dobrą robotę. W konsystencji lepka, przez co utrzymuje cienie na swoim miejscu przez cały dzień. Zdecydowanie polecam!

Must have!

Chyba najpopularniejsza baza pod cienie brokatowe, i nie bez przyczyny! Od kiedy ją poznałam nie wyobrażam sobie makijażu bez jej użycia, pięknie podbija pigment i błysk cieni, gwarantuje całkowitą trwałość i jest bardzo wydajna (ja nakładam malutką ilość na palec serdeczny i następnie smaruję nią obie powieki). Dla jeszcze mocniejszego efektu można nałożyć cień palcem.

Must have w kufrze i kosmetyczce

Świetna baza pod cienie błyszczące i brokaty. Ma formę kleju, do której przyklejają się produkty. Cienie nie osypują się podczas nakładania i utrzymują się dobrze przez cały dzień. Błysk jest intensywny i trwały.