NYX Professional Makeup, High Glass Face Primer (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Zobacz oferty

LadyMakeup
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.94/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Luksusowa, lekka baza wzbogacona masą perłową odbijającą światło, aby stworzyć iluzję przezroczystej szklistej skóry. Stwórz idealną bazę z High Glass Primer, aby uzyskać doskonały wygląd przez cały dzień. Ten produkt jest pierwszym krokiem w trzystopniowej ofercie High Glass marki NYX Professional Makeup. Baza nadaje jedwabiste uczucie i jest nakładana w celu zapewnienia świeżego i zdrowego wyglądu.

Może być stosowana samodzielnie lub pod podkład, aby zwiększyć jego trwałość. Nadaje również piękny blask. Tworzy świetną bazę i nadaje skórze świeży i zdrowy wygląd.

Odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Odpowiednia do większości karnacji i wszystkich rodzajów skóry.

super

Rozświetlająca baza jest bardzo wydajna, nie obciąża, nie przesusza, jest idealna do mieszanej cery. Jest bardzo komfortowa w noszeniu, nie sprawia, że skóra staje się tłusta po kilku godzinach. Baza wygładza skórę, Cenowo jest ok, warto wypróbowac

Przepiękny efekt na skórze!

Od razu się przyznam, że odrobinę obawiałam się tej bazy, a konkretnie tego rozświetlającego efektu. Wbiłam sobie do głowy, że na taki luksus mogą sobie pozwolić jedynie cery normalne, ewentualnie suche. Moja jest zdecydowanie mieszana, ale jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że ta baza nawet na cerze mieszanej wygląda po prostu bosko!

Mam odcień MOONBEAM - przepiękny szampański kolor, bardzo naturalny, w beżowej tonacji. Na twarzy tworzy coś niesamowitego. Zero brokatu, świecących drobinek, za to cudowna tafla czyli dokładnie to, czym jest "dewy look".

Makijaż wygląda na niej doskonale. Każdy podkład, który razem z nią stosowałam zmieniał się na lepsze. Świetnie się trzyma, nic się nie roluje. Moim zdaniem baza dodatkowo przedłuża trwałość całego makijażu.

Stosuję ją już ponad 2 tygodnie, w miarę regularnie i nie zauważyłam, żeby stan cery uległ pogorszeniu - brak dodatkowych niedoskonałości, nie zapchała mnie. Nawet śmiem twierdzić, że ma właściwości nawilżające bo skóra po prostu wygląda ładnie i zdrowo.

Próbowałam ostatnio nakładać ją też na podkład - na szczyty kości policzkowych i pod łuki brwiowe. Też spróbujcie... warto! :)

Szczerze polecam!

Tafla wody na policzku

Baze mogę określić tylko jednym słowem - WOW. Cera jest wygładzona i subtelnie rozświetlona (nie ma tutaj drobin brokatu, zamiast tego jest świetlista perła). Baza utrzymuje makijaż w ryzach przez wiele godzin. Podkład na niej się nie wyświęca, a przebija przez niego subtelne glow. Jestem bardzo zadowolona, a bazy używam zarówno na co dzień jak i na większe okazje.

Ta baza jest ekstra!

Choć jestem nieco uprzedzona do baz pod makijaż, bo z doświadczenia wiem, że większość z nich nie chce się zgrać z moją cerą, to baza Nyx od pierwszego użycia mnie kupiła ;-)
Praktycznie nie ma zapachu. Konsystencja gęsta, kremowa, ale zarazem bezproblemowo się aplikuje. Działa jak lekki nawilżający krem. Wtapia się bezbłędnie w skórę. Bardzo wydajna, na jednorazowe użycie wystarczy odrobinka.
Po zastosowaniu moja twarz wygląda... jakby jej ubyło kilka lat! Cera jest rozświetlona, pięknie odbija światło. Wygląda to jakbym się porządnie wyspała i na dodatek była na jakimś zabiegu pielęgnacyjnym. Dla mnie bomba. W kilka sekund dzięki temu kosmetykowi uzyskuję wygląd zdrowej i promiennej cery.
Baza w żaden sposób nie podkreśla zmarszczek czy innych niedoskonałości skóry.
Jest dobra pod praktycznie każdy podkład. Dla mnie baza Nyx-a jest doskonała do używania na co dzień jak i na większe wyjścia.
Mam 36 lat i suchą cerę, jedynie w strefie T po kilku godzinach lubi się ona wyświecać. U mnie baza spisała się bardzo dobrze. Wspomaga nawilżenie, makijaż nie tylko wygląda na bardziej świetlisty, ale jednocześnie lepiej wygląda - naturalnie i zdrowo. W dotyku twarz jest jedwabista.
Serdecznie polecam. To naprawdę bardzo dobra baza pod makijaż i myślę że sprawdzi się praktycznie przy każdym typie skóry (poz tłustą cerą).
Testowałam kolor MOONBEAM - daje lekko chłodne "księżycowe" rozświetlenie.

Baza, która rzeczywiście daje efekt rozświetlenia

Baza jest w czarnej eleganckiej tubce , jak reszta produktów. Od opakowania podkłady różni się tym ,że tubka jest spłaszczona i ma perłową obwolutę.
Kolor po wyciśnięciu jest jasnobeżowo perłowy. Konsystencja w sam raz do rozsmarowania. Nie jest lejąca . Nie cieknie nam po twarzy , daje się ładnie i gładko rozsmarować. Powoduje ,że po jej nałożeniu buzia wygląda tak ładnie,że czasem nie mam ochoty nałożyć podkładu..:) Nie żartuję... Nie mam większych problemów z cerą..głównie tym problemem zaczyna się robić wiek..:) 44 lata więc w podkładach i bazach szukam przede wszystkich dwóch rzeczy: nawilżenia i rozświetlenia.
Sama baza udoskonala mi cerę w niesamowity sposób. Daje efekt cudnego baby face , lekkiego glow i w ogóle wygląda buzia jak na zdjęciach , które reklamują właśnie dewy look..:)
Komfort nawilżenia czuć cały czas na skórze.
Nie byłabym sobą gdybym nie nałożyła bazy pod inne podkłady..:) Sprawdza się:) Podbija efekt rozświetlenia lub go daje jeśli podkład go nie zapewnia. Powoduje,że nawet podkłady , które po kilku godzinach skłonność do wysuszania cery, przy tej bazie tego nie robią.
Zapach jest delikatny i w sumie nie wiem dlaczego , ale kojarzy mi się z mleczkiem do opalania:)
Dziękuję za cały zestaw , byłam zaskoczona ilością produktów:) Baza jest po prostu doskonała,

Pierwszy krok do efektu GLOW

Jest to moja pierwsza baza, która nadaje tak widoczne efekty rozświetlenia. Można stosować ją nawet samą bez podkładu. Formuła jest lekka, bez problemu rozprowadza się po twarzy nadając podstawę do podkładu. Cera jest gładka, miękka i oczywiście pięknie rozświetlona. Baza nie wysusza skóry, ani nie zapycha porów. Posiadam kolor Moonbean, a że jestem posiadaczką jasnej cery to ten odcień spisuje się u mnie idealnie. Stosowanie takiego produktu to czysta przyjemność, nie do dosyć że dzięki niemu makijaż dłużej się utrzymuje to i nadaje skórze ten błysk. Jestem bardzo zadowolona z tej bazy! Opakowanie jest w tubie, która jest miękka i wygodnie się wydobywa z niej kosmetyk.

Cudne, szampańskie rozświetlenie

Baza rozświetlająca Nyx jest świetna. To genialny sposób na osiągnięcie efektu zdrowej, promiennej i rozświetlonej skóry.

Baza Nyx to magik, który odbija światło w sposób bardzo korzystny dla skóry. Tworzy idealną, lekką warstwę, przygotowując skórę do dalszego makijażu. Zapewnia świetlistą skórę, nadaje makijażowi lekkości i świeżości.
Baza jest cudownie lekka, idealnie się nakłada - ja robię to opuszkami palców, nie potrzeba pędzla/gąbeczki. Rozprowadza się jak masełko, nie zastyga w mig, dzięki czemu nie tworzą się plamy koloru jak przy niektórych bazach.

Testuję odcień Moonbeam - szampański, cielisty, bardzo uniweralny, lekko perłowy odcień bez grama nachalnych drobinek, za to z milionem świetlistych, delikatnych iskierek. Idealny do każdej karnacji - obecnie moja skóra jest jasna, ale sądzę, że latem pięknie podkreśli lekką opaleniznę. Skóra jest wygładzona, w dotyku jakby lekko przypudrowana, jedwabista. Makijaż dzięki niej jest trwały, skóra prezentuje się pięknie zarówno w dziennym świetle jak i przy sztucznym oświetleniu. Dzięki niej pory są cudnie domknięte, a skóra miękka, gładka i wypoczęta.

Z powodzeniem można go stosować na całą twarz, ale też punktowo do rozświetlenia wybranych elementów twarzy - nos, czoło, kości policzkowe, łuk kupidyna - zastosowań jest wiele.
Doskonale współpracuje z podkładami, zapewnia im świetny "poślizg",, przedłuża trwałość. Nie powoduje plam, nie ma mowy o płaskiej, zmęczonej cerze. Można używać jej również solo i tylko przypudrować dla uzyskania większej świetlistości.

Baza nie zapycha, nie obciąża, nie przesusza, jest idealna do mieszanej cery. Jest bardzo komfortowa w noszeniu, nie sprawia, że skóra staje się tłusta po kilku godzinach. Baza wygładza skórę, jest jak jedwabista, subtelna warstwa.

Opakowanie jest eleganckie, stonowane - miękka tubka to idealne rozwiązanie, jest higieniczne i wygodne, można wycisnąć idealnie tyle, ile potrzeba. Do tego pięknie się prezentuje, lubię taką kolorystykę.

Nie znałam wcześniej kolorówki Nyx (tzn. tylko "z widzenia"), a szkoda, bo w ofercie mają prawdziwe perełki - jak niniejsza baza.

Rozświetla i nie tylko !

Jeśli chodzi o bazy sięgam zdecydowanie po te rozświetlające. Uwielbiam zdrowo wyglądający makijaż a nie matową, sztuczną szpachlę.
KONSYSTENCJA: klasyczna dla baz. Nieco gęsta ale bardzo łatwa i przyjemna w aplikacji. Bez problemu rozsmarowuje się po twarzy.
OPAKOWANIE: idealne. Lubię bazy wyciskane jak i te w pompce. Sama szata graficzna również bardzo mi się spodobała.
EFEKT/ DZIAŁANIE: I to jest GLOW ! Prawdziwy efekt "WET SKIN". Daje efekt tafli na twarzy, wręcz wilgotnej ale nie jest to błysk z drobinkami i za to ten produkt uwielbiam. W świetle cera po nałożeniu bazy wygląda jak mega nawilżona i też taka jest. W dotyku cera jest przyjemna i aksamitna. Do tego zauważyłam też wygładzenie porów, co prawda delikatne ale akurat pory to moja zmora więc to wybaczam absolutnie.
PODSUMOWANIE: Obietnice spełnione a efekt "mokrej cery" to już nie tylko marzenie. Fajnie współpracuje z nakładanym podkładem. Dla mnie bardzo fajny i dobry produkt.

Fajna baza rozświetlająca

Miałam bazę rozświetlającą z innej firmy, która dodatkowo była nawilżająca. Ta raczej mniej nawilża ale bardziej rozświetla. Idealnie się sprawdza pod podkład z tej serii, ale również i inne.
Łatwo się rozprowadza, można na całą twarz jak i tylko wybrane partie, zależy co kto lubi. Może nie daje aż tak bardzo efektu glow jak jest to w reklamie ale jest to widoczne.

Efekt gladkiej szklanej skóry

HIGH GLASS Face Primer marki NYX Professional Makeup kolejna nowość ktora skradła moje serce. Testowałam kolor 01 Moonbeam. Baza zamknięta jest w kanciastej tubce,którą fajnie się ją dozuje. Niewielka ilość wystarczy aby pokryć całą twarz. Idealnie ją wygladza i nawilza. Dobrze się sprawdza na mojej suchej skórze. Dodaje blasku i zdecydowanie przedłuża trwałość makijazu. Zawiera mikrodrobinki które odbijaja swiatlo. Nadaje się do kazdego typu cery. Możemy nabyć bazę w 3 odcieniach
01moonbeam- waniliowo-beżowy,
02 rose quartz- beż z brzoskwiniowymi tonami,
03 sand glow- brzoskwiniowo-pomaranczowy
High Glass jest fantastyczna, można ją stosowac samodzielnie bądź z podkladem. Ma same zalety, nie zapycha ani nie podrażnia. Dzieki niej makijaz utrzymuje się na wiele godzin bez poprawek.

Jest moc!!!!

Lekka tuba o pojemności 30 ml skrywa w sobie bazę dla każdej miłośniczki rozświetlenia i naturalnego GLOW. Konsystencja produktu jest średnio-rzadka, a sama baza ma dla mnie kolor perłowy-różowy, może nawet odcień rose gold. Baza niesamowicie nawilża skórę, przynosi wręcz lekkie ukojenie, a przede wszystkim rozświetla!!! Rekomenduje aptekarską ilość , jest bardzo wydajna i jak dla mnie ma …moc. Nie podrażnia. Wzmacnia działanie podkładu z tej linii, dając efekt naturalnego rozświetlenia. Używam na wybrane partie twarzy.

Cudowne rozświetlenie

Jestem pod wrażeniem bazy High Glass Face Primer NYX, zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej. Pięknie rozświetla cerę i wygładza skórę. Twarz wygląda niezwykle promiennie i świeżo, ponieważ baza tworzy delikatną poświatę z małymi drobinkami, które odbijają światło. Małe, poręczne opakowanie z wygodnego i miękkiego plastiku mieści aż 30 ml produktu.

+rozświetla cerę,
+wygładza skórę,
+sprawia, że twarz wygląda promiennie i zdrowo,
+drobinki są niezwykle małe, nie wyglądają tandetnie,
+wygodne opakowanie,
+wydajna