L'Occitane, Rose & Reine EDT

L'Occitane, Rose & Reine EDT

Ze wszystkich róż w ogrodzie ta jest najbardziej owocowa. Perfumy przypominają zapach prawdziwej ogrodowej róży i zapach owoców prosto z sadu...

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liście fiołka, bergamotka
nuta serca: róża z Grasse, morela, róża bułgarska, róża turecka, truskawka, róża marokańska
nuta bazy: jeżyna, biały cedr, piżmo, heliotrop.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
owocowe, kwiatowe
wody toaletowe

owocowe rozyczki

Wiedziałam dobrze, ze ten zapach mi sie nie spodoba, bo ma w skladzie roze jednak lubie testowac i tak sprobowałam sobie tych rozyczek. To taka delikatna, rozyczka z owocami z dodatkiem swiezych akcentow.
Całosc nie jest brzydka, ale nie czuje sie zbyt dobrze w ogrodzie rozanym, wiec nie zakupie.

Buteleczka brzydka. Trwałosc srednia i trzyma sie blisko skory.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

róża owocowa :)

Właściwie Rose & Reine jest podobne do Eau de 4 Reines. Chociaż... Może nie tyle podobny co w tym samym charakterze. Tu mamy tę samą niekoniecznie wyrazista różową różę... Z tym, że ta nieco bardziej mi sie podoba, bo jest w otoczeniu owocow-czereśni i jeżyn. Wlaściwie to jest to takie połączenie Eau de 4 Reines i Cherry. Charakter róży z Eau de 4 Reines a delikatność i owoce z Cherry. Calkiem ciekawy miks ale nieco banalny... Zdecydowanie dla kobiet, które nie chca się zapachowo wyróżniać. Czyli nie dla mnie ;)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy