Crest, Whitestrips Supreme Professional Whitening (Paski wybielające zęby)

Crest, Whitestrips Supreme Professional Whitening (Paski wybielające zęby)

Pojemność 14 szt
Pojemność 28 szt

Wybielające paski na zęby Crest, Whitestrips Supreme Professional Whitening to cienkie elastyczne paski pokryte wybielającym żelem. Stosuje się je na górne i dolne zęby (są pakowane w saszetki po dwa paski).

Dzięki paskom Crest Whisterstrips Supreme można wybielić wewnętrzne przebarwienia szkliwa, szczeliny w szkliwie i uszkodzenia mechaniczne. Paski zawierają 14% nadtlenku wodoru - substancji, którą wybielają dentyści w polskich gabinetach stomatologicznych.

Domowa metoda wybielania zębów przy użyciu pasków Crest, Whitestrips Supreme Professional Whitening jest całkowicie bezpieczna i łatwa, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Nie polecam

Paski kupiłam od producenta. Pierwsze na co zwróciłam uwagę - wysyłane są bez opakowania. Tym się jednak nie zraziłam. Stwierdziłam, że warto wypróbować. Ale dalej było tylko gorzej. Zero efektu po 2 tygodniowej kuracji. Te paski w ogóle nie działają. Jedyne na co wpłynęły to na nadwrażliwość moich zębów. Ale chyba nie to jest ich celem. Na pewno nie kupię ich ponownie.

Działają, ale jakim kosztem...

I wcale nie chodzi o kwestie finansowe. Paski działają, zęby są wyraźnie wybielone, ale powodują ogromny ból, który jest ciężki do zniesienia. Dostępne chyba tylko w sieci, jedna kuracja wyniosła mnie około stówki, więc nie jest źle. Mam więc mieszane uczucia...Efekt fajny, ale chyba nie kosztem zdrowia, dlatego drugą kurację przerwałam.

Takie sobie

Paski kupiłam, ponieważ często piję kawę i wino oraz spożywam różne produkty, które powodują przebarwienia zębów. Z natury również nie mam pięknych białych zębów w kolorze kości słoniowej.

Pomyślałam, że paski, które nie kosztują mało, na pewno będą dobre i odpowiednio spełnią swoją funkcję.

Paski nie są wygodne w użytkowaniu, odklejają się i przesuwają. Jednak muszę przyznać, że wybieliły moje zęby o jakieś 2 tony. Niestety zaowocowało to nadwrażliwością zębów.

Praktycznie nie mogę teraz jeść lodów ani innych zimnych czy bardzo gorących potraw. Zaznaczę, że wcześniej nie miałam problemu z nadwrażliwością zębów. Gdybym wiedziała, że paski spowodują takie skutki uboczne, nie zdecydowałabym się.

Paski wybielające

Po całej kuracji pasków na zęby , widziałam małe efekty może jakoś jeden ton były bielsze . Cena pasków dość wysoka , pasek podczas przyklejania się przesuwa , nie polecam nikomu jeśli ma bardzo wrażliwe zęby.

pół na pół

Kupiłam te paski, bo wyczytałam super opinie w internecie na ich temat. Podobno najsilniejsze, albo jedne z najsilniejszych jakie są dostępne w internecie. Planowałam zrobić kuracje 7 dniową, niestety nie udało mi się jej dokończyć, ponieważ po kilku dniach codziennego używania wystąpiła u mnie duża nadwrażliwość ( taka, że gdy wstałam rano to praktycznie cały kolejny dzień tylko skupiałam się na zębach, bo nadwrażliwość nie dawała mi spokoju, nawet jak nic nie jadłam, nic nie robiłam, ale kolejnego dnia minęło i nie czułam już nigdy więcej jakiegoś bólu, czy nadwrażliwości - moje zęby wróciły do normy i nie miałam, żadnych problemów ( nie musiałam używać specjalnych past na nadwrażliwość. Cierpiałam jeden dzień i minęło. Paski na pewno super bielają zęby, dają fajny efekt. Jeśli komuś nie przeszkadza nadwrażliwość, albo po prostu nie ma z tym problemu to będzie to strzał w dziesiątkę. Ja na pewno będę wracała do tego produktu, jednak na pewno nie mogę mieć tak długiej kuracji. Polecam osobom, które nie boją się możliwej nadwrażliwości, a chcą wybielić zęby. Na prawdę działają.

ZALETY:
- na prawdę wybiela zęby
- cena
- stosunek jakości do ceny

WADY:
- po kilku dniach stosowania pasków, następnego dnia pojawiła się duża nadwrażliwość, ale trwała jeden dzień i minęła.
-po wypiciu kawy zęby barwią się odrazu

Super

Paski bardzo dobre, tylko trzeba stosować minimum 7 dni (cała kuracja jednorazowo może powodować dużą wrażliwość zębów).
Zęby po zastosowaniu tych pasków są wyraźnie bielsze. Robię serię co kilka lat, żeby utrzymać efekt.

Bardzo fajny produkt

Dla mnie najlepsza metoda wybielania, a efekt utrzymuje się naprawdę długo.
Stosuje je raz do roku, fundując sobie 2 tygodniową kurację, paski kupuje w sklepie internetowym , ponieważ jeszcze nie zdarzyło mi się ich spotkać w żadnych drogeriach stacjonarnych.
Paski podczas takiej kuracji stosuje raz dziennie, ale nigdy nie trzymam ich przepisowych 30 minut raczej jest to około 20.
Nie wystąpiły u mnie żadne bóle dziąseł, czy jakaś nadwrażliwość, stosowałam się do wszystkich zalecanych zasad i otrzymałam naprawdę świetny efekt.
Zęby naprawdę mają dużo bielszy kolor, dzięki czemu ja lubię się uśmiechać i nie wstydzę się tego.

Bardzo mocne wybielanie, paski jednak mogą powodować nadwrażliwość zębów

Używałam już wiele rodzajów pasków wybielających, jednak te są zdecydowanie najlepsze i najmocniejsze. Bardzo dobrze wybielają szkliwo, usuwają przebarwienia, a efekt utrzymuje się przez długi czas. ♥‿♥

Zabieg wybielania zębów można przeprowadzić w domu przy całkiem niewielkim nakładzie cenowym (w porównaniu do zabiegów w gabinetach dentystycznych). Po wybielaniu zębów tymi paskami wiele osób zauważyło różnicę w moim uśmiechu i pytało, w którym gabinecie dentystycznym uzyskałam taki efekt - co chyba stanowi najlepszy dowód, że paski naprawdę działają. Pamiętajmy jednak, że kolor zębów jest przede wszystkim uwarunkowany genetycznie i nie zawsze będziemy w stanie uzyskać ekstremalnie śnieżnobiały efekt.

Paski dobrze trzymają się na zębach, nie spływają i są w stanie pokryć wszystkie przednie zęby. Produkt może powodować lekką nadwrażliwość, choć oczywiście jest to sprawa indywidualna, a w moim przypadku ból nie był tak uciążliwy i był do wytrzymania (od czasu do czasu podczas aplikacji pojawiał się krótkotrwały i przeszywający ból).

Kuracja trwa 1 lub 2 tygodnie, jednak możemy ją śmiało zakończyć, jeśli uznamy że efekt wybielania został już osiągnięty. Pamiętajmy, że przed rozpoczęciem wybielania powinniśmy sprawdzić stan swoich zębów u stomatologa. Wybielanie można przeprowadzić jedynie na w pełni zdrowych zębach - plomba oraz martwy ząb się nie wybieli ツ. Również podczas wybielania powinniśmy zrezygnować z barwiących nasze zęby płynów i produktów (np. kawa, herbata, czerwone wino).

Efekt wybielenia zauważalny jest z dnia na dzień, a zęby odzyskują naturalny kolor i błysk. Po zakończeniu kuracji odczuwam dziwne uczucie miękkości i szorstkości na zębach, które jednak mija po kilku dniach. Zęby wybielają się o kilka tonów i nic złego się z nimi nie stało - nie wypadły, a szkliwo nadal jest mocne. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

najlepsze

Dla mnie najlepsze paski do wybielania zębów.
Są bardzo mocne i mogą powodować nadwrażliwość zębów ale nie znalazłam nic lepszego jak do tej pory.

Używałam już kilka razy i później przez długi czas efekt się utrzymywał mimo, że kocham kawę i piłam ją do niedawna w ilości sporej codziennie

Zero efektów

Zawiodłam się i to bardzo. Wydałam sporo pieniędzy na te paski licząc że wybiela mi zęby.
Nie wiem czy to chodziło to jakie mam żeby czy może robiłam coś nie tak chociaż byłam pewna że robiłam dobrze czy po prostu one nie działały.

Efektu nie było kompletnie. Szczerze mówiąc myślałam że za tą cenę uda mi się znaleźć godny uwagi produkt ale chyba się przeliczyłam.

Wykorzystała: kilka próbek

Paski crest

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam skorzystać z 7 dniowej kuracji wybielania zębów paskami Crest. Paski zamówiłam na stronie producenta, bo słyszałam o istniejących podróbkach na rynku. Na początku obawiałam sie nadwrażliwości o której wiele osób pisało, jednak dla efektów jakie dużo osób opisywało postanowiłam zaryzykować i przecierpieć. Do rzeczy. Paski nakładałam zgodnie z zaleceniami producenta, nie piłam w tym czasie kawy, herbaty, stosowałam białą dietę. Pojawiła sie leciutka nadwrażliwość zębów, nic strasznego. Efekt wybielania zębów - zerowy. Nie widzę żadnej różnicy w kolorze zębów przed i po kuracji. Na mnie niestety nie zadziałały, nie polecam.

Paski wybielające crest

Pierwszy raz miałam z nimi nimi styczność około 6-7 lat temu. Używałam je przez 7 dni. Efekt super. 4 miałam żółte w porównaniu do reszty zębów. Kolor idealnie się wyrównał.. Nie mam pojęcia o ile odcieni ale zęby miałam piękne i białe. Wiele osób zauważyło różnicę. W trakcie kuracji bolały i byly bardzo wrazliwe. Ratowalam sie pastami typu elmex i tabletkami przeciwbólowymi. Po zakończonej kuracji bol minął. Dopiero po tych kilku latach czyli teraz zauważyłam że moje zeby zaczęły robić się szare dosłownie z dnia na dzień. Od dwóch dni ponownie zaczęłam je stosować i dyskomfort jest dużo mniejszy niz za pierwszym razem.
Dodam że przed każdym założeniem nakładam na usta szminkę ochronną lub wazeline bo przy zakładaniu łatwo otrzeć usta a to bardzo je wysusza.