AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

Cena PLN 4.90

Chusteczki do higieny intymnej AA Intymna Pure Aqua Formula to wyjątkowo delikatne rozwiązanie dla kobiet o wyjątkowych potrzebach.
• 0% SLS, SLES, mydła, kompozycji zapachowej.
• Odpowiednio nawilżają delikatne okolice sfer intymnych.
• Przywracają komfort świetnie sprawdzając się szczególnie przy podrażnieniach .
• Wyciąg z rumianku – łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację i działa przeciwzapalnie.
• Kwas mlekowy – przywraca właściwe pH skóry i błon śluzowych oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne.
• Alantoina – chroni okolice intymne przed przesuszeniem i regeneruje skórę, zapewniając jej długotrwały komfort i nawilżenie.

nawilżające, odświeżające, ochronne, równowaga flory bakteryjnej
bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna
wrażliwa
pakiet
chusteczki do higieny intymnej

Łagodny dla skóry kosmetyk, chusteczki idealne na podróż, zmieszczą się w każdej torebce i przydadzą zapewne każdej kobiecie. Kosmetyki do higieny intymnej marki AA nie podrażniają, nawilżają okolice intymne i co najwazniejsze zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i ukojenia. W 100% polecam wszystkim kobietom kochającym tak jak ja dbac o siebie i swój komfort życia

Przydatny gadżet :)

Pozytywne zaskoczenie, chusteczki stworzone z dobrego jakościowo materiału, nie drą się podczas użytkowania, posiadaja też bardzo delikatny, niewyczuwalny wręcz zapach. Nie podrażniają, oczyszczają skórę i pielęgnują. Idealny gadzet do codziennej higieny intymnej, a zwłaszcza w podróży. Małe opakowanie, idealne do kobiecej torebki. Ja się na nim nie zawiodłam i polecam serdecznie.

must have w damskiej torebce!

chusteczki mają malutkie, zgrabne opakowanie. w środku znajduje się ich 15 w standardowym rozmiarze. chusteczki są odpowiednio nawilżone. nie wysychają, dzięki szczelnemu zamknieciu. są wzbogacone o rumianek, alantoinę i kwas mlekowy. dzięki czemu absolutnie nie powodują u mnie podrażnień, dyskomfotu a wręcz przeciwnie łagodzą, koją i dają uczucie nawilżenia miejsc intymnych. są w 100% biodegradowalne. nie zawierają SLS, SLES, mydła, barwników czy kompozycji zapachowej co może mieć dla częsci kobiet znaczenie. to bardzo przydatna rzecz w damskiej torebce a już szczególnie latem. pozwalają przywrócić sobie komfort i nawilżenie w każdej sytuacji. lubię mieć je przy sobie!

Podręczne ukojenie

Chusteczki podobnie jak emulsja z AA Intymna odświeżają i nie powoduje podrażnień ani swędzenia. Są wydajne i poręczne (mogę je zabrać ze sobą wszędzie). W znacznym stopniu niwelują podrażnienia. Nie podrażniają, ani uczulają oraz nie powodują pieczenia. Fajnie odświeżają i dają uczucie ukojenia. Chusteczki eliminuje swędzenie.

Świetne

Po prostu świetne. Te chusteczki to super produkt do stosowania na co dzień. Łatwo mieć go zawsze przy sobie, a kompaktowe opakowanie sprawia, że są bardzo dyskretne. Chusteczki dają natychmiastowe uczucie odświeżenia. Są odpowiednio nasączone. Jest to świetny produkt, niezawodny w pracy, czy na wakacjach. Mogę go polecić każdej kobiecie z czystym sumieniem.

AA Intymna

Żel do higieny intymnej ma dobrą konsystencję, dobrze się pieni i ma delikatny lekko kwiatowy zapach. Chusteczki są dobrze nawilżone, także mają ładny zapach. Produkty poprawiają komfort życia, są niezwykle pomocne w trudnych warunkach, np. na wycieczce.

Idealne dla podróżujących

Produkt otrzymałam w ramach testowania. Ze względu na to, że bardzo często podróżuję, w mojej torebce zawsze są dostępne mokre chusteczki do rąk oraz higieny intymnej, abym mogła się odświeżyć w niekomfortowych warunkach.

W przypadku tych chusteczek od razu spostrzegłam ich dużą delikatność na wielu płaszczyznach:
- w składzie, gdyż są pozbawione SLSów oraz mydła,
- w zapachu, który jest pozbawiony kompozycji zapachowej. Chusteczki pachną niezwykle delikatnie, jak rumianek. Zapach szybko ulatnia się z dłoni (podejrzewam, że z okolic intymnych również),
- w działaniu, ponieważ są bardzo łagodne dla skóry. Delikatnie oczyszczają, przywracając świeżość i komfort. Łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia, działają ochronnie i przeciwzapalnie. Skóra po ich użyciu jest ukojona, nie szczypie.

Chusteczki mają dobry skład i są biodegradowalne. W opakowaniu znajdziemy aż 15 dużych sztuk, dzięki czemu starczą na kilka podróży - są zatem wydajne.

Na pewno będę do nich wracać.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Chusteczki, które zawsze warto mieć w torebce

Chusteczki dostałam do przetestowania razem z emulsją do higieny intymnej. W składzie nie znajdziemy SLS, SLES, BARWNIKÓW, KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ, za to produkt posiada kwas mlekowy, alantoinę i rumianek. W opakowaniu jest 15 sztuk chusteczek,o delikatnym zapachu.Warto je mieć zawsze przy sobie, świetne na podróż, żeby się szybko odświeżyć. Nie podrażniają i są biodegradowalne.

Delikatność

Otrzymałam produkt w ramach testowania.

Bardzo dobre chusteczki, chyba najlepsze, jakich kiedykolwiek używałam. Doskonale spełniają swoją rolę – są delikatne, dobrze nasączone, a w dodatku łagodzą ewentualne podrażnienia okolic intymnych. Opakowanie poręczne - bardzo dobrze się zamyka co sprawia, że chusteczki nie wysychają. Nie należą do najtańszych, ale mimo to warto w nie zainwestować.

Niezastąpione :)

Chusteczki ładnie pachną, są delikatne, nie podrażniają,odświeżają,są bardzo przyjemne ,spełniają swoje zadanie. Kolejną zaletą produktu jest opakowanie małe,zgrabne wszędzie je można ze sobą zabrać zdecydowanie polecam #KLUBRECENZENTKI #mojeKWC