AA, Intymna Biozgodna Formuła, Fizjologiczna emulsja do higieny intymnej `Nawilżenie i komfort`

Fizjologiczna emulsja do higieny intymnej AA Intymna Biozgodna Formuła to produkt odpowiedni dla wszystkich kobiet, także weganek i wegetarianek – czego potwierdzeniem jest certyfikat fundacji „Viva!”. Została ona stworzona z myślą o codziennej pielęgnacji miejsc intymnych, by wspomagać odpowiednie nawilżenie i komfort. Zawiera naturalne, biozgodne wyciągi roślinne i oleje. Jej skład charakteryzuje się jak najwyższą tolerancją skórną. Pozbawiona jest SLS, SLES, barwników i mydła. Gwarantuje maksymalną neutralność dla skóry, niczym woda.

Płyn do higieny intymnej

Produkt spełnił moje oczekiwania , nie podrażnił moich miejsc intymnych była dość skoncentrowana i starczyła na długo . delikatny miała zapach , ja ja polecam w 100 procentach

Łagodnie myje

Emulsja ma wygodne opakowanie z pompką, które jest też bardzo wydajne. Konsystencja w pełni mi odpowiada podobnie jak skład. Nie zauważyłam podrażnień, szczypania itp. jak to miało miejsce w przypadku innych produktów konkurencyjnych marek.

Bardzo fajny o delikatny żel

Zel jest bardzo fajny i delikatny, nie wysusza, nie podrażnia, ma bardzo delikatny zapach, koi okolice intymne. Dodatkowo ma bardzo wygodny aplikator dzięki któremu łatwo dożyje się produkt. Ogólnie polecam nie widzę wad produktu

Bardzo dobra

Emulsja jest wygodnym opakowaniu z pompką co zdecydowanie ułatwia aplikacje i użytkowanie. Emulsja, która po konsystencji przypomina żel ma bardzo delikatny zapach przyjemny.

Emulsja bardzo słabo się pieni, ale bardzo dobrze myje i odświeża miejsca intymne. Dzięki emulsji mamy zapewnienie komfortu i uczycie świeżości.

Produkt wydajny.

Dobry

Często go wybieram. Jest wydajny. Wygodna aplikacja dzięki dozownikowi z pompką. Delikatny zapach, kremowa konsystencja. Służy do pielęgnacji miejsc intymnych. Wspomaga odpowiednie nawilżenie miejsc intymnych i zapewnia komfort w ciągu dnia. Zawiera naturalne, wyciągi roślinne i oleje. Nie podrażnia. Nawilża i chroni delikatne miejsca intymne. Zapobiega infekcjom i podrażnieniom.

W porządku

Kupiłam na wypróbowanie w promocji z powodu braku dostępnego tego płynu do higieny intymnej, którego szukałam. Jest to dobry żel, delikatny, myje, nie podrażnia. Plus za pompkę, dzięki czemu nie wyciskamy zbyt dużo produktu. Niewykluczone, że kiedyś jeszcze do niego wrócę.

Naturalne KWC dla każdego!

Dobry płyn do higieny intymnej to postawa codziennej pielęgnacji. Wybierając produkt zwracam uwagę na jego nawilżające właściwości, naturalny skład oraz oczywiście oceny na wizażu. Fizjologiczna emulsja do higieny intymnej od AA to KWC - nie mogłam go nie przetestować.

Kosmetyk jest w dość płynnej formie, ze względu na swój naturalny (i doskonały!) skład nie za bardzo się pieni. Zamknięty jest w wygodnej butelce z pompką dzięki której łatwiej go wydobyć, aż do ostatniej kropli. Pompkę popsułam co prawda po kilku tygodniach, ale wydaje mi się że to moja indywidualna zasługa, a nie wada opakowania.

Samo działanie oczyszczające było delikatne, ale skuteczne. Nie podrażnił mnie, odczuwałam delikatne działanie nawilżające i łagodzące. Prawdziwy produkt na 5, nie dziwi mnie ani trochę że jest on naszym KWC

Uwielbiam tą emulsję!

Uwielbiam tą emulsję, jedna z moich ulubionych. Bardzo delikatna, do rozcieńczania z wodą. Opakowanie duże, wydajne, starcza na długi czas. Wygodna pompka. Przyjemny i świeży zapach, po umyciu czuć świeżość przez długi czas. Świetny skład - naturalny bez żadnych SLS, nie podrażnia.

Obecnie uważam za najlepszy dla mnie

Jest to jak dotąd mój ulubiony płyn do higieny intymnej.
Jest praktycznie bez zapachu, delikatny, ma miłą konsystencję, goi rany, czy zaczerwienienia lub podrażnienia.
Jest dość gęsty a zatem wydajny.
Zawiera kwas mlekowy, który reguluje poziom pH.
Gwarantuje przyjemne uczucie świeżości, nawet podczas miesiączki przez dłuższy czas po użyciu.
Pompka dozująca ułatwia aplikację.

Dla mnie super

Bardzo fajny produkt. Delikatny, nie powoduje żadnych podrażnień. Wygodne opakowanie. Przyjemny zapach. Jest to już któreś opakowanie i póki co nie planuję zmiany

przyjemny

Płyn jest dobry.
Ma przyjemną konsystencję, działa nawilżająco, jest wydajny.
Plus za wygląd- wizualnie przyciąga pastelowa i łagodna szata graficzna.

Przyjemny

Żel można kupić w Rossmannie w średniej cenie w stosunku do innych żeli do higieny intymnej. Jednak opakowanie jest duże więc zakup ogólnie się opłaca. Żel wystarcza na długo i jest wydajny. Ma przyjemny zapach, nie powoduje żadnych podrażnień i ma dobry skład.

Ogólnie jestem zadowolona i na pewno kupię produkt ponownie.