AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

AA, Intymna, Pure Aqua Formula, Chusteczki do higieny intymnej

Cena PLN 4.90

Chusteczki do higieny intymnej AA Intymna Pure Aqua Formula to wyjątkowo delikatne rozwiązanie dla kobiet o wyjątkowych potrzebach.
• 0% SLS, SLES, mydła, kompozycji zapachowej.
• Odpowiednio nawilżają delikatne okolice sfer intymnych.
• Przywracają komfort świetnie sprawdzając się szczególnie przy podrażnieniach .
• Wyciąg z rumianku – łagodzi podrażnienia, przyspiesza regenerację i działa przeciwzapalnie.
• Kwas mlekowy – przywraca właściwe pH skóry i błon śluzowych oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne.
• Alantoina – chroni okolice intymne przed przesuszeniem i regeneruje skórę, zapewniając jej długotrwały komfort i nawilżenie.

chusteczki do higieny intymnej
ochronne, równowaga flory bakteryjnej, nawilżające, odświeżające
bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna
wrażliwa
pakiet

Idealne do torebki

Podczas dłuższych wyjazdów nie rozstaję się z chusteczkami higienicznymi, do demakijażu oraz higieny intymnej, mam je zawsze w torebce. Mokre, nasączane chusteczki sprawdzają się naprawdę w każdej sytuacji. Te AA kupiłam w jednej z drogerii za niewielkie pieniądze. Odświeżają intymne okolice przywracając komfort, poczucie czystości, świeżości. Są bezzapachowe i bardzo łagodne dla skóry, nie powodują pieczenia, zaczerwienienia, alergii. Opakowanie szczelnie się zamyka, dzięki czemu chusteczki nie wysychają. Bardzo je lubię i chętnie do nich wracam. Mają także dobry skład, a to dla mnie ważne.

Bardzo delikatne

Chusteczki są bardzo delikatne dla skóry nie zawierają parabenów więc nie podrażniają skóry. Dają uczucie świeżości i czystości nawet w te gorsze dni. Nie uczulają. Ładnie pachną i staram się je mieć zawsze przy sobie.

Lubię

Chusteczki sprawdzają się zarówno w pracy, na wyjeździe, jak i w domu. Przywracaja uczucie odświeżenia, nie wysychaja, są niedrogie. Oprócz tego są zamknięte w poręcznym opakowaniu. Kupuję je regularnie.

Ok

Chusteczki spełniają swoją podstawową rolę; odświeżają. Ponadto posiadają delikatny zapach i przyzwoitą cenę. Kolejną zaletą jest poręczna opakowanie-w sam raz do torebki.

Chusteczki

Myśle że potrzebne każdej kobiecie w torebce. Ja osobiście używam i mam przy sobie w każdej sytuacji. Bardzo wydaje delikatne, subtelne. Jestem z nich zadowolona.

Najlepsze chusteczki do higieny intymnej

Od lat zmagam się z nawracającymi infekcjami intymnymi, głównie z powodu zmiany środków do mycia czy prania, a także taką moją urodą, niestety trudno z tym walczyć nawet lekami. W związku z moją przypadłością muszę zwracać szczególną uwagę na dobór produktów, które stosuję "tam". Chusteczki od AA polecił mi mój ginekolog, bym w ciągu dnia, gdy nie mam okazji podmycia się, a i czasem zamiast papieru toaletowego stosowała chusteczki nawilżone. Są one odpowiednio mokre, dość sporych rozmiarów, szkoda tylko, że choć troszkę nie pachną. Sprawdzają się świetnie w domu oraz w pracy czy podróży. Opakowanie wygodne w użytkowaniu. Mam je zawsze ze sobą. Polecam paniom borykającym się z infekcjami, oczywiście nie zamiast lekarza :)

Na podróż

Chusteczki bardzo przydatne w podróży lub wtedy kiedy potrzebujemy się odświeżyć a nie mamy dostępu do prysznica czy wanny. Dają uczucie odświeżenia , są delikatne. Na pewno jeszcze je kupię.

polecam

Naprawdę świetny produkt. Przydatny szczególnie w podróży. Bardzo dobrze nawilżają i odświeżają. Opakowanie jest małe i lekkie, nie zajmuje zbędnego miejsca i nie przeciąża. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Na duży plus

Miałam okazję wypróbować żel oraz chuteczki AA co mogę pwoedzieć - są fantastyczne. Dają naprawdę dobre odświeżenie co za tym idzie komfort w trakcie dnia. Ładnie pachną i nie podrażniają.

Podręczne, poręczne

To fajny pomysł, aby mieć zawsze pod ręką chusteczki, które odświeżą podczas długiego dnia i dostarczą nam komfort tak, że czujemy się jakbyśmy właśnie wyszły spod porannego prysznica.
Nie podrażniają, są odpowiednio nawilżone.Polecam!

Idealne w podróży

Idealne w podróży i nie tylko ! Będą na pewno w serii moich ulubionych produktów które są niezbednikiem . Bezzapachowe i bardzo drlikatne idealnie odświeżają

SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA

Bardzo praktyczne,wygodne w użyciu,doskonale sprawdzają się w czasie upałów i trudnych "dni". Łagodne i przyjemne w użyciu, nie podrażniają,a zdecydowanie dobrze odświeżają,koją podrażnienia i zapobiegają wysuszeniu śluzówki.Dzięki nim czuję się komfortowo przez cały dzień.