GC, MI Paste Plus Mint (Pasta z fluorem o smaku mięty `Sztuczne szkliwo`)

GC, MI Paste Plus Mint (Pasta z fluorem o smaku mięty `Sztuczne szkliwo`)

Pasta/sztuczne szkliwo z fluorem wspomagające ochronę nadwrażliwych zębów. Łączy ona remineralizaję z fluoryzacją. Minimalizuje ubytki w szkliwie. Choć demineralizacja szkliwa jest zjawiskiem naturalnym, nie oznacza to wcale, że nie możemy z nią walczyć. Ponieważ więc w procesie tym dochodzi do wypłukiwania z tkanek zęba jonów wapnia i fosforu, warto sięgać po pasty, o których wiemy, że są w stanie odwrócić to zjawisko. Pasta GC MI Paste Plus sprawdza się w tym kontekście znakomicie.
Nasz organizm ma swój własny system ochronny przeciwdziałający szkodliwemu wpływowi kwasów. Bazuje on na ślinie i to właśnie z niej uwalniane są nie tylko jony wapnia, ale i fosforanów. Ślina może też skutecznie oczyszczać jamę ustną z bakterii przyczyniając się jednocześnie do tego, że jej pH zostaje wyrównane. Pasta GC MI Paste Plus to znakomite narzędzie, które wspomaga jej działanie.

Najważniejsze cechy pasty GC Mi Paste Plus:
Siłą pasty jest również opatentowana postać fluoru, który znajduje się w jej składzie. To właśnie on sprawia, że może ona skutecznie łączyć remineralizaję z fluoryzacją,
Pasta bazuje na wodzie, posiada składnik Recaldent o unikatowej recepturze oraz fluor CPP-ACP. Wszystko to sprawia, że już po wprowadzeniu do jamy ustnej jest w stanie dostać się wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna, aby przywrócić równowagę mineralną,
GC Mi Paste Plus jest tez w stanie wspierać ślinę, której zadanie polega na odpieraniu ataków kwasów, a także minimalizować ubytki szkliwa – jeden z najpoważniejszych problemów pacjentów gabinetów stomatologicznych.

antybakteryjne, ochronne
z fluorem
50-100ml, <50

Świetna pasta!

Jest to pasta, którą (w zależności od zaleceń dentysty) nakłada się po umyciu zębów. Ja używałam jej wieczorami. Nakłada się ją palcem, wsmarowuje w zęby, zostawia się na jak najdłużej w buzi, nawet jak zbiera się ślina, a potem wypluwa i nie płuka się wodą! Pasta/Szkliwo naprawdę świetnie działa :) efekty są odczuwalne po paru dniach :)