Sara Lee, Clinomyn, Ice Mint Whitening Toothpaste for Smokers (Pasta do zębów dla palących)

REKLAMA

Dokładnie oczyszczająca pasta, która usuwa przebarwienia z nikotyny i tytoniu, herbaty i kawy przywracając zębom naturalną biel. Jest polecana osobom o wrażliwych dziąsłach i zębach. Przeznaczona do codziennego użytku. Dzięki zawartości fluoru pomaga wzmocnić zęby i ochronić je przed próchnicą oraz dzięki świeżemu smakowi mięty odświeża oddech.

Średnio wybiela

Jestem kawoszem i czasem popalam papierosy. W paście szukam mocnego odświeżenia, wybielenia chociaż o jeden lub dwa tony oraz połysku.
Ta pasta dość mocno odświeża, zęby umyte szczoteczka soniczna, stosowana regularnie ładnie wygładza powierzchnię zębów. Ale nie czarujmy się..wybiela może o jeden ton.
Mimo to używam jej naprzemiennie z innymi wybielającym i pastami.
Mimo to muszę po niej użyć płynu do płukania jamy ustnej.
Ponadto nie podrażnia dziąseł i sprawdzi się w nadwrażliwości zębów.

Bardzo dobra!

Wcześniej byłam wierna dwóm pastą, których nie potrafiłam zamienić na nic innego. Nadszedł dzień kiedy spróbowałam i się zakochałam.
Tak jestem osoba paląca i szukam w pastach ładnego wybielenia oraz długotrwałego odświeżenia. I ta mi to zapewniła.
Po użyciu czuje, że nie muszę używać już płynu do płukania bo jest bardzo odwiedzająca. Żeby są ładnie wybielone oraz maja ładny delikatny połysk.
Dla mnie w tym momencie pasta numer jeden! W dodatku dostępna w rossmanie za około 15zł. Minusem jest nie wielka wydajność.

Mój wybielacz :)

Nie palę papierosów a jednak kupiłam :) Dobrze się pieni, smak miętowy i działanie...koleżanki w pracy pytają czy wybielałam zęby? a ja szok..mówię, że nie..ale używam tej pasty to się śmieją i nie wierzą :) Nie zamienię na żadną inną. Tania, zawsze w Rossmannie kupuję, bo nigdzie indziej nie mogłam dostać.

Działa

Jestem osoba palącą i szczerze mogę polecić tą pastę. Zęby nie żółkną pomimo papierosów a nawet są troche jaśniejsze. Przyjemnie odświeża i czuć czyste zeby. Cena jak najbardziej na plus. Dostępna w Rossmanie

Przyjemna

Kupiłam ją,gdyż słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat. Pasta przeznaczona jest dla palaczy i powinna wybielać zęby więc się skusiłam.Na pewno nie podrażnia ona dziąseł,ale jednak jest zbyt delikatna,bo nie czuć efektu odświeżenia. Dobrze myje lecz niestety nie wybiela. Mimo wszystko lubię ją.

Średniak, zwyklak

Pasta Clinomyn-dla palaczy, lub jak w moim przypadku- osób,które nie palą-czyli w sumie dla wszystkich!
Kupiłam kiedyś na promocji w rossmanie, w celu sprawdzenia czy wybiela zęby .
Wybielenia nie zauważyłam, lecz pasta nie podrażnia dziąseł.
A zęby sa po niej super gładkie bez osadu cały dzien

spoko

Pasta Clinomyn-dla palaczy,lub jak w moim przypadku- osób,które nie palą-czyli w sumie dla wszystkich!Kupiłam kiedyś na promocji w rossmanie, w celu sprawdzenia czy wybiela zęby
Wybielenia nie zauważyłam, lecz pasta nie podrażnia dziąseł.
A zęby sa po niej super gładkie bez osadu cały dzien
za to ją polubiłam,smak neutralny

Po prostu nie

Pasta sie u mnie w ogole nie sprawdzila.
Lubie, gdy pasta ma mocno mietowy smak, niestety ta jest dla mnei zbyt delikatna.
Dodatkowo, mam wrazenie, ze jakby niedomywa.
Nie czulam, zeby moje zeby byly po niej czyste, a tym bardziej bielsze.
Dodatkowo, opakowanie sie zlamalo w polowie.

Całkiem przyjemna

Najważniejsze dla mnie to to, żeby nie wypalała jamy ustnej. Ta spisała się świetnie.
Kupiona przypadkiem, bo palaczem nie jestem, ale z ciekawości chciałam spróbować. Nie żałuje, bo delikatnie myje, nie podrażnia, radzi sobie świetnie z osadem, jest delikatnie miętowa i pieni się jak potrzeba.
Polecam dla wrażliwców.

Nie spełnia obietnic

Nie palę, nie piję kawy ani wina. Sporo herbaty tylko,a oprócz tego moje zęby nigdy nie były białe.
Moje zęby nigdy nie były przesadnie wrażliwe,to samo z dziąsłami.
To słowem wstępu, teraz przejdźmy do oceny pasty,do tego jak producent spełnił swoje obietnice i czy w ogóle je spełnił.

+cena
+dostępność
+smak
+dobrze się pieni
+odświeża
+zmniejsza biały osad dla języku

-podrażniła moje dziąsła i zęby!!!
-nie usuwa przebarwień
-nie wybiela

Używam tego produktu od: luty 2015

super

Boska, boska, Spełnia obietnice. Kupilam pierwszy raz , bo akurat byla promocja drugi za 1 grosz w auchanie. I tak , przez przypadek odkrylam rewelacyjne dzialanie pasty. Tania, i przede wszytskim dzialająca. Polecam kazdemu,

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: Kilka

dla niepalących też znakomita

Nie palę ,ale piję dużo herbaty i kawy ,a moje zęby mają strukturę sprzyjająca powstawaniu osadu i przebarwień.
Clinomyn :
-usuwa przebarwienia i osad
-wbiela zęby
-wygładza ich powierzchnię
-nie podrażnia dziąseł
-dobrze się pieni i jest wydajna
-miętowy smak
-często w promocji za 8,99.

Polecam!!!

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele