Care&Go, Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych 2 w 1 z odżywką

Care&Go, Szampon przeciwłupieżowy do włosów normalnych 2 w 1 z odżywką

Szampon przeznaczony dla każdego rodzaju włosów. Przywraca skórze naturalne ph i łagodzi podrażnienia. W efekcie czego włosy pozostają piękne, zdrowe i bez widocznych oznak łupieżu.

łagodzące, przeciwłupieżowe, nawilżające, oczyszczające, wzmacniające
zapachowa
w tubie, w butelce
Skóra głowy
problemowa, sucha i wrażliwa
do włosów z łupieżem

Dobrze się pieni

Szampon dobrze się pieni a to już mega plus.
Jest wydajny, to kolejny atut.
Włosy po użyciu nie plączą się.
Nie nasila łupieżu a co więcej zauważyłam jego dobroczynne działanie w tej kwestii w związku z regularnym stosowaniem.

Kupię ponownie

Miałam duży problem z łupieżem żadne szampony z apteki nie pomagały nawet te najbardziej reklamowane nie pomagały. Kupiłam ten szampon przez przypadek stwierdziłam a co mi tam wszystko próbowałam więc i tego spróbuję na początku efektu nie było ale zawsze trzeba czasu po ok 2 tygodniach zauważyłam że łupież jest mniejszy po ok dwóch miesiącach łupieżu nie było wiele szamponów używałam parę miesięcy i zwiększały łupież ten szampon pomału zwalczał łupież teraz używam go sporadycznie. Ma bardzo ładny .

Mam włosy z tendencją do przetłuszczania i wrażliwą skórę głowy, która szybko reaguje na nieodpowiednie składniki w kosmetykach powodując łupież i podrażnienia. Próbowałam miliony szamponów na te dolegliwości - od aptecznych po drogeryjne. Z apteki polecam Pirolam a z produktów sklepowych jedynie sprawdza się szampon z Biedronki. Fajnie się pieni, działa i kosztuje śmieszne pieniądze. Stosujemy całą rodziną i nie mamy problemów ze skórą głowy.

Bardzo skuteczny

Kupiłam ten produkt gdy wystąpił mnie przejściowy problem z łupieżem i potrzebowałam w tym okresie skutecznego szamponu, który pomoże mi się go pozbyć i dokładnie oczyścić skórę głowy. Nie rozczarowałam się, za bardzo niską cenę (ok. 5 zł) otrzymałam bardzo skuteczny produkt. Szampon niesamowicie skutecznie oczyszcza skórę głowy, poprawę odczułam już po pierwszym użyciu. Łupież szybko zniknął. szampon jest bardzo wydajny i mocno się pieni. Intensywnie i przyjemnie pachnie. Używał go też mój mąż (ma włosy przetłuszczające się, bez łupieżu) i tez był zadowolony. Szampon nie wysuszył moich włosów ani skóry głowy, nie uczulił mnie i nie powodował szybszego przetłuszczania.

Skuteczny

Dobry szampon w niskiej cenie dostępny w Bierdonce. Kupił go mój partner, ponieważ często ma problemy ze skórą głowy i odziwo ten szampon mu pomógł. Głowa go nie swędzi, skóra się nie łuszczy. Włosy są długo świeże i pachnące. Szampon ma ładny zapach, jest gęsty i wydajny.

niemiłe zaskoczenie

Jestem niemile zaskoczona. Zawsze uwielbiałam kosmetyki z Biedronki. Mało, który nie sprostał moim wymaganiom.
PLUSY
- niska cena
- dostępne w każdej Biedronce
- fajnie oczyszcza włosy z łupieżu
MINUSY
- jak dla mnnie ten minus ostatecznie zmienia opinię na temat tego szamponu. Niesamowicie wysusza włosy i sprawia, że każdy włosek stoi w inną stornę. Jednym słowem, włosy po nim to siano.

Jak dla mnie, BOMBA!

Na ten szampon do włosów z tendencją do łupieżu natknęłam się w Biedronce. Po dokładnym przeczytaniu opisu producenta popędziłam do kasy. Cena jest naprawdę okazjonalna w porównaniu do innych szamponów tego typu. Jest on zdecydowanie moim ulubieńcem z pośród konkurencyjnych produktów. Więcej informacji poniżej.