Cerruti, 1881 EDT

Cerruti, 1881 EDT

Cena PLN 250.00

Klasyczny, świeży i... zadziwiający. Zapach, który na wszystkich wokoło robi niesamowite wrażenie. Cerruti `1881` jest kobiecym zapachem, który swą delikatną naturę zawdzięcza woni fiołków, bergamotki i róży. Bazą zapachu jest drzewo sandałowe i piżmo. Stworzonym w 1995 roku. Polecany do codziennego stosowania.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, frezja, mimoza, fiołek
nuta serca: drzewko różane, kolendra, jaśmin, pelargonia, kwiaty pomarańczy
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
kwiatowe

36% jesień/zima 64% wiosna/lato

Oceniam na 2.50

Opakowanie troszke takie bizuteryjne, a ja za takimi nie przepada. W pierwszym odczuciu wspanialy ale jednak troszke za slodni...nie moj

Oceniam na 4.50

Jeden z moich kultowych zapachów. Ideał. Świeży, nienarzucający się, ale też nie ulotny. Delikatny i subtelny, taki idealnie wyważony. Ja się nim po prostu zachwycam, zachwycam się może ślepo, ale dość niezmiennie już od kilku lat.

Oceniam na 4.00

Pachnie faktycznie pięknie chyba na każdym(na mnie też),ale nigdy go nie kupiłam,bo...używa go za wiele osób.Uważam,że nadaje się na wiele okazji,mimo swojego ciepła nie jest uciążliwy dla otoczenia.Ja nie lubię dostawać zapachowych prezentów-niespodzianek,ale jeśli Panowie chcą kupić swojej kobiecie perfumy i nie wiedzą jakie-Cerutti 1881 to jedna z takich propozycji,bo podoba się wielu i ryzyko,że prezent okaże się nie -do-używania jest małe.

Oceniam na 3.00

Parę razy przemknęło mi przez myśl, aby sobie je kupić, ale nigdy się ostatecznie nie zdecydowałam. Ma w sobie coś intrygującego to połaczenie uderzającego intensywną falą ciepła zapachu, który po chwili zostaje przełamany czymś metalicznie zimnym. Myślę, że to dobre perfumy dla kobiety-szefa, eleganckie, ale stwarzające dystans. No i chyba Ptasia ma rację - dużo kobiet ich używa, a niestety nie jest to zapach, który na każdym rozwija się zupełnie inaczej.

Oceniam na 4.00

Bardzo ładny i ciekawy zapach; charkterystyczny, słodkawy, ale "złamany". MOże niektórych drażnić przez swoją intensywność. Szkoda, że tyle osób go używa.