Cerruti, 1881 EDT

Średnia ocena: 4.89/5

douglas.pl
Średnia ocena: 4.01/5

zobacz więcejzwiń

Klasyczny, świeży i... zadziwiający. Zapach, który na wszystkich wokoło robi niesamowite wrażenie. Cerruti `1881` jest kobiecym zapachem, który swą delikatną naturę zawdzięcza woni fiołków, bergamotki i róży. Bazą zapachu jest drzewo sandałowe i piżmo. Stworzonym w 1995 roku. Polecany do codziennego stosowania.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, frezja, mimoza, fiołek
nuta serca: drzewko różane, kolendra, jaśmin, pelargonia, kwiaty pomarańczy
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

Nuty
kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

37% jesień/zima 63% wiosna/lato

Przepiękny zapach pasujący dla kobiety w każdym wieku.

Perfumy te pokazała mi córka i jestem nimi zachwycona. Jej to również ulubione perfumy i zrobiła mi taką przyjemność i podarowała mi je na moje imieniny. Perfumy Cerruti 1818 są przepiękne, trwałe, opakowanie śliczne, różowe i pasujące doskonale do tego zapachu. Wydajne bardzo. Idealne na lato, zimę, na co dzień, na wieczór, na ważne spotkanie, wesele. Zapach młodzieżowy, ale dla dojrzalej kobiety również pasuje. Uważam tak bo sama nią jestem i stale używam tych perfum. =)

Mój HIT!

Moim zdaniem intrygujący, zmysłowy, otulający, pudrowy, "cięższy" w pozytywnym tego słowa znaczeniu zapach, dlatego dla mnie idealny zwłaszcza na zimę i jesień. Tak naprawdę "towarzyszy" mi zawsze wtedy, gdy chcę czuć się pewnie, zdecydowanie, taka wersja walecznej mnie :)

Szczerze polecam, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że kwestia upodobań jest bardzo indywidualna.

Na tą chwilę mój nr 1. Ostrzegam tylko przed ilością pytań o niego :) Potrafi zawrócić w głowie..

Mój klasyk

Te perfumy co rusz wracają do mojej łazienki. A to dlatego że bardzo je lubię jako codzienny zapach. Jest lekki, świeży, nie narzuca się. Idealny na wiosnę i lato. Trwałość jest całkiem OK jak za te pieniądze. Flakon super :)

Od końca lat 90' ze mną...

Po raz pierwszy z zapachem tym spotkałam się, gdy został mi on podarowany przez mojego ojca na 10 urodziny (serio, sic!). Nie wiem jak je wybrał i czym się kierował, ale z pewnością mogę powiedzieć, że jest to jeden z top 3 zapachów mojego życia (póki co). Od tamtego czasu mam zawsze na półce ten księżycowaty, niezbyt poręczny ale i zarazem piękny flakon. Trwałość absolutna, zdarza się, że i po lekkim praniu zapach nadal jest wyczuwalny. Nuty zapachowe świeże, kwiatowe, szalenie kobiece i eleganckie. To woda, która nadaje się na każdą okazję i pasuje do każdej pory roku. To zapach dla pań które lubują się w perfumach od Jo Malone czy Elizabeth Arden. Cena niewygórowana, bo w promocji można kupić 50 ml za 100,00 zł, a w zamian ja otrzymuję produkt idealny.

Używa produktu od: próbka

Brzydkie

Po przeczytaniu tak dobrych opinii na temat tych perfum postanowiłam je zamówić. Na szczęście w tym samym dniu przypadkowo trafiłam do drogerii. Tak, to było szczęście. Popsikałam się i... ło matko, toż to śmierdzi. Bardzo nieprzyjemny zapach, odrzucający, mdlący. Z biegiem czasu nic się nie zmienia. Śmierdzi jak na początku...

Moje ulubione od dawna

Pierwsze cerruti dostałam w prezencie od razu mi się spodobały i ile razy chcę zmienić zapach to i tak kupuje te. Nie są słodkie, nie zbyt mocne i utrzymują się długi czas. Flakonik jest bardzo ładny i wygodny. Polecam na codzien i na ważne okazje.

Moje ukochane perfumy.

Cud! Nigdy w życiu nie miałam takich cudownych perfum, jak te. Przetestowałam już oj.. mnóstwo zapachów i w końcu trafiły do mnie one. Dostałam w prezencie je od chrzestnej, która ma nosa do perfum. I dziękuję jej za nie bardzo.
Teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia. Przyznam, że i cena jak za takie cudeńko, to jest niska. Są łatwo również dostępne.
Ich zapach jest mocny, lecz nie duszący. Uważam, że idealnie pasują na okres wiosny \ lata. Okres letnich imprez, wesel.. ale i na co dzień :)
Piękne pudrowe opakowanie oddaje ich urok . Poprawiają dzień zawsze.
Kupiłam ich juz kilka opakowań, mimo to, iż są wydajne. Kolejne tyle podarowałam wszystkim w prezencie. I były to udany prezent. Zaraziłam nimi już wszystkich. Nawet mój chłopak uwielbia, jak jestem nimi spryskana.
Są doskonałe na dłuższe wyjścia, bo są super trwałe. Na ciuchach po kilku dniach nadal je czuć.
Z perfumami mam tak często, ze już po dłuższym czasie mam ich dość. Z tymi tak nie jest i nie będzie. Będą zemną do końca życia.
Moje #1 , a mam ulubieńców wielu. :)
Przetestujcie , a pokochacie. <3

Cerruti

Bardzo kobiecy i intensywny zapach, długo się utrzymuje na ubraniach np. na szaliku zimą. Zawsze go rozpoznaje "na kimś", często do nich wracam, bo mam chwile kiedy ten zapach mi przeszkadza, np. w upalne dni ten zapach jest dla mnie duszący.

Odkrycie roku ;)

Mój mąż tak się zachwycił tymi perfumami ,że postanowił mi je kupić. Nie zawsze podoba nam się to samo i szczerze byłam trochę przerażona.
Pierwsze wrażenie zapach jakby znajomy , jakbym już kiedyś wąchała takie perfumy u kogoś. Zapach nie mój, ale też nie odpychający.
Z czaem go polubiłam, a obecnie go uwielbiam.
Czasami warto wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować czegoś nowego.
Co do ceny to kupiłam je na promocji za 100ml zapłaciłam 89zł.

Kobiecy

Samo opakowanie zapachu i jego nuty kojarzą mi się z kobietą koło 30-tki, a ja o dziwo najczęściej używałam tego zapachu jako nastolatka :D
Myślę że będę jeszcze do niego wracać - jest inny niż modne aktualnie Si, La vie est belle. Jest rozpoznawalny, ale moim zdaniem trochę zapomniany - nie potrzebnie. Wg mnie to wyrazisty i bardzo bogaty zapach. Wystarczy spojrzeć na opis na fragrantice - jakież on bogactwo składników w sobie kryje. Polecam testować na sobie, cały dzień, moim zdaniem takie bogate składy potrafią się różnie zachowywać na skórze.

przepiękny 1881

Piękny zapach, który przede wszystkim nadaje się najlepiej na okres wiosny i lata. Jest on dość pudrowy co oddaje mu irys w bukiecie kwiatów zawartych w perfumach. Poza tym przebija się zapach rumianku i mimozy. Po czasie wychodzi fiołek razem z drzewem i jest bosko. Polecam, bo jest on dość uniwersalny. Na pewno dodaje uroku wiosennemu wietrzykowi :)

Moje ulubione!!

Moje ulubione perfumy, kupiłam je na swój ślub i od teraz ta nuta zapachowa kojarzy mi się z tym cudownym dniem, kupiłam parę opakowań i zawsze będę je kupywac! Cudowne na nadzwyczajny dzień