Cerruti, 1881 EDT

notino.pl
Średnia ocena: 0.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

Cena PLN 250.00

Klasyczny, świeży i... zadziwiający. Zapach, który na wszystkich wokoło robi niesamowite wrażenie. Cerruti `1881` jest kobiecym zapachem, który swą delikatną naturę zawdzięcza woni fiołków, bergamotki i róży. Bazą zapachu jest drzewo sandałowe i piżmo. Stworzonym w 1995 roku. Polecany do codziennego stosowania.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, frezja, mimoza, fiołek
nuta serca: drzewko różane, kolendra, jaśmin, pelargonia, kwiaty pomarańczy
nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe
kwiatowe

36% jesień/zima 64% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 2

Co za dramat

Perfumy, Nino Cerutti 1881.

Ciężko mi cokolwiek dobrego powiedzieć o tym zapachu. One mi się wyjątkowo nie podobają. Dawno nie czułam czegoś co aż tak by mnie odrzucało. Są strasznie męczące i odrażające, to zapach dla starszych pań. Takich co to okupują pierwsze ławki w kościołach. Po pewnym czasie pachną strasznie męsko, przypominają mi męską wodę Brutal. Pierwszy psik I są świeże z wyraźną wonią alkoholu. Potem robią się kwiatowe i zgniłe. Pachną jak obierki owoców, szczególnie skórek z mandarynek. Zmieszane z warzywami i zalane Wodą. Leżą już tak kilka dni w ciepłe, rozpoczął się proces gnilny. W to wszystko ktoś jakby wplatał nuty świeżej mięty. Mocno wyczuwalna Konwalia, ale taka z fiolki co sprzedawana była kiedyś w kioskach. Trwałość mają świetną, projekcję również. Niestety nie jest to zapach w moim guście.

Moje ukochane perfumy

Muszę je tu opisać w samych superlatywach , bo od kilku lat to moje ukochane perfumy i wracam do nich w ciemno (niestety po covidzie) straciłam na dość długo węch a mimo to uzupelnialam swoją toaletkę w nie) . Sa idealne na dzień , lekkie , kwiatowe . Mają piękny aczkolwiek dość ciężki, różowy flakon . Któregoś dnia niechcący mi spadły ze stołu ale… przeżyły ! Są trwałe , nie duszą

Kupiony w: Perfumeria Douglas

• Flakon: 4

Impuls

Kupiłam te perfumy pod wpływem impulsu. Zapach delikatny ale bardzo intensywny, nieco mydlany. Momentami przypomina mi C-thru Pure Illusion, W obydwu zapachach jest coś co powoduje u mnie ból głowy choć w Cerruti 1881 to odczucie jest o wiele delikatniejsze, dlatego na razie używam tych perfum z rozwagą- oswajam się z nimi. Choć zapach na innych osobach bardzo mi się podoba. Jest bardzo intensywny po spryskaniu wyczuwam go we włosach nawet na trzeci dzień na ubraniach również długo. Uważam że perfumy pasują najbardziej do kobiet po 30stce a nawet po 40stce może dlatego że mają w sobie taką sentymentalną nutę lat 90tych (wszystkiego co najlepsze z tego okresu). Idealne na prezent (piękny flakon i zapach który powinien być akceptowany przez większość). Szczerzę polecam choć doradzałabym najpierw sprawdzić zapach na sobie,a potem zdecydować się na zakup.

Cerruti, 1881

Piękny, delikatny kwiatowy zapach, który utrzymuje się przez cały dzień. Idealny dla wielbicielek zapachu frezji i fiołków. Jest przyjemny, nie drażni. Niektóre perfumy wywołują u mnie odruch kaszlu a z tym zapachem nie mam tego problemu. Bardzo wydajne. Polecam z całego serca.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

• Flakon: 4

Moja ukochana klasyka.

Cerruti 1881 to zapach, który znam od wielu lat i co jakiś czas do nich wracam. Zapach towarzyszy mi od kilku dobrych lat i jeszcze się nie znudziły. Stosuje szczególnie w cieplejszych porach roku. Gdy mam ochotę poczuć białe kwiaty i owoce. Na plus zapach jest subtelny i delikatny, nadaje się do stosowania od rana do wieczora, o każdej porze dnia, kiedy tylko chcemy. Zapach jest na tyle delikatny, że nie męczy i nie jest mdły. Opakowanie wykonane jest z solidnego szkła mrożonego z wielką błyszczącą nakrętką w kolorze bladego różu. Ma różne pojemność więc można zmieścić w torebce. Zapach utrzymuje się dobrych kilka godzin ale też nie jakoś przesadnie długo-niestety.

Moje ulubione

Są to moje ulubione perfumy ! Hit ! Gdy byłam młodsza … chodziłam do podstawówki (jakieś 20 lat temu ) zapach ten kojarzył mi się z zapachem marchewki - jest to dziwne , bo marchewka tak nie pachnie , ale zawsze z przyjaciółką tak mówiłyśmy . Więc jest to zapach z młodości …. Zawsze chciałyśmy go mieć . Gdy już dorosłam dalej uważam , że jest to najpięknieszy zapach ! Bardzo go polecam.

Tajemniczy i świeży :)

Zapach kupiłam w Rossmanie na przecenie, pamiętam że nie wyszło za niego jakoś dużo. Jest uwodzicielski, kultowy, trochę powiedziałabym maminy. Silny, ale nie drażni. Unosi się ,,delikatną, elegancką chmurką". Bardzo ładnie pachnie na ubraniach. Uważam go za luksusowy. Ma piękną kultową buteleczkę, wygodną w użytkowaniu. Co jakiś czas będę do niego wracać.

• Flakon: 5

Klasyczny zapach, który zna chyba każdy.

Cerruti 1881 Femme to zapach, który zna chyba każdy. Większość kobiet używek perfumy na codzień. Zapach towarzyszy mi od kilku dobrych lat i jeszcze się nie znudziły. Stosuje przez cały rok kiedy tylko mam ochotę poczuć białe kwiaty i owoce. Na plus zapach jest subtelny i delikatny, nadaje się do stosowania od rana do wieczora, o każdej porze roku, kiedy tylko chcemy. Zapach jest na tyle delikatny, że nie męczy i nie jest mdły. Opakowanie wykonane jest z solidnego szkła mrożonego z wielką błyszczącą nakrętką w kolorze bladego różu. Dodatkowo zabezpieczone kartonikiem z wszystkimi czytelnymi informacjami dotyczącymi produktu, czas na zużycie to 36 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia. Kilka pojemności do wyboru min. 30 ml, 50 ml i 100 ml ze spokojem zmieścimy w torebce. Zapach utrzymuje się dobrych kilka godzin, kiedy słabnie zawsze można zaaplikować ponownie.

Nuty zapachowe:

* drzewo sandałowe
* ambra
* piżmo

Piękny klasyczny zapach

Perfumy 1881 Cerruti kupuję od dłuższego czasu.
Długo za mną chodził ten zapach, czułam go na niektórych osobach i zawsze mi się podobał. Tak jakby mnie przyciągał do siebie. Aż w końcu znalazłam co to za zapach.
Jest ze mną już od kilku opakowań i raczej zostanie na dłuższy czas.
Zapach jak dla mnie jest piękny.
Klasyczny.
Delikatny.
Kobiecy.
Modny.
Uwodzicielski.
Ponadczasowy.
Elegancki.
Nadaje się na wszystkie okazje. Bardzo długo się utrzymuje.
Wydajne perfumy o długotrwałym zapachu. Piękne opakowanie.

Cudowny, najlepszy

Dla mnie to piękny zmysłowy zapach ,którego używam beż względu na porę. Bardzo okazały i poręczny flakon. Delikatny, lekki, kobiecy zapach, który się nie nudzi.
Zapach utrzymuje się bardzo długo, śmiem twierdzić że nawet na drugi dzień idealnie go czuć. Dopasowuję się do pory dnia, nie męczy i nie jest duszący.

Dla mnie to elegancja i prostota sama w sobie , która jest dopełnieniem kobiecości ????

Woda toaletowa dla kobiet, 1881, Cerruti

Wodę toaletową 1881 dostałam w prezencie.
Bardzo ładny kwiatowo-owocowy kobiecy zapach, zapach białych kwiatów przeplata się z bergamotką a podkreśla całość drzewo sandałowe i piżmo.
Zapach nie jest mdły ani duszący.
Plus za trwałość jak i za opakowanie.
Zapach subtelny, zmysłowy, kuszący pasuje zarówno do letniej sukienki jak i na randkę o każdej porze roku.
Podsumowując zapachu tego używam okazjonalnie ale na pewno zostanie ze mną na dłużej. Polecam !

Klasa sama w sobie!

Z perfumami Cerruti 1881 pierwszy raz zetknęłam się, gdy poczułam woń zapachu u mojej ciotki.Już wtedy zapach ten mnie oczarował, ale dopiero zaczęłam go używać po moich 18 urodzinach. Jak dla mnie perfumy te są delikatne i subtelne same w sobie, a zapach utrzymuje się praktycznie przez cały dzień.Dopasowują się do skóry i pory dnia,nie męczą ,nie są duszące. Dla mnie perfum ten to elegancja i prostota sama w sobie!