Escada, Ocean Lounge EDT

Escada, Ocean Lounge EDT

Sezonówka Escady na rok 2009. Zapach ma nam przypomnieć wakacyjne chwile,
kiedy popołudniowe słońce ustępuje miejsca zmysłowej atmosferze wieczornej zabawy. Rozbrzmiewająca muzyka i kolorowe drinki zapraszają atrakcyjnych plażowiczów do supermodnego, nadmorskiego klubu, gdzie za chwilę zagłębią się w hedonistyczny, nocny świat zabawy i namiętności. Didżej podsyca atmosferę wieczoru, grając chilloutowe kawałki, których rytm przypomina pulsowanie fal uderzających o brzeg. Rozgrywający się na wieczornym niebie spektakl dopełnia radosną atmosferę, która pozostawi po sobie niezatarte wspomnienia. To obraz, który był inspiracją dla najnowszego zapachu Escada 'Ocean Lounge'.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mrożone liczi
nuta serca: beza truskawkowa, sorbet z płatków fiołka
nuta bazy: wanilia

owocowe, kwiatowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody toaletowe

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Uwielbiam zapachy Escada

Dodająca energii i radosna kompozycja, lekkich owocowych i kwiatowych aromatów. Najbardziej wyczuwalny zapach jagód/śliwki
Nuta głowy: liczi, śliwka, truskawka, gruszka.
Nuta serca: fiołek, mimoza, jaśmin.
Nuta bazy: ambra, wanilia, drzewo tekowe.

• Flakon: 5

kolejna owocowo-kwiatowa letnia wariacja ocieplona wanilią

Nutami głowy są Truskawka, Liczi, Gruszka i Śliwka;
nutami serca są Fiołek, Mimoza i Jaśmin;
nutami bazy są Wanilia, Bursztyn i Drzewo tekowe

Jest to najsłabsza letnia wersja limitowana zapachu zepsuta przez chemiczna, sztuczną truskawkę, która gra tutaj pierwsze skrzypce. Nie do zniesienia :(

Kupiony w: Inna perfumeria

Lato Lato Lato i słodycz

Piękne , słodkie ale nie duszące. Owoce i małej butelce. Wszystkie zapachy Escady znane są ze swojej słodyczy ale nie słyszałam jeszcze żeby komuś ta słodycz przeszkadzała. Jedyny minus to taki że na mnie nie utrzymują się długo mimo że słyszę że ładnie pachę...hmmm być może zapach ma się tak dobrze dostosować że same go nie czujemy. Polecam na lato.

• Flakon: 3

Nie dla mnie

To na razie jedyna sezonówka od Escady, którą miałam i chyba ostatnia. Nie przemawia do mnie koktajlowa słodycz owoców z liczi na czele, którego nie znoszę. Nie ratują tego ulepku ani bursztyn ani nuty drzewne. Dla mnie jest męczący i nieznośny. Dobrze, że to był prezent, bo byłabym bardziej zawiedziona gdybym sama go kupiła.

• Flakon: 5

Może kiedyś jeszcze do niego wrócę.

Słodko owocowy zapach, ale nie jest ciężki, przytłaczający czy duszący, nadaje się na lato, nawet przy bardzo upalnych dniach, nuta truskawki jest wyraźnie wyczuwalna, co mnie osobiście ujęło, natomiast trochę za szybko się ulatnia jak dla mnie, więc i jego wydajność spada, cena w stosunku do trwałości mogłaby być niższa.

Musujący słodziak :)

Zapach bardzo podobny do perfum Jennifer Lopez LIVE
Jest słodziutki ale jakiś taki musujący,cały czas wibruje na skórze.Kojarzy mi się zdecydowanie z letnim wieczorem :)
Absolutnie nie jest to słodki ulepek.
Trwałość ok,na włosach czułam na drugi dzień.
Minus to cena,nie zapłaciłabym tyle za te perfumy.
Mam 30ml (w próbeczkach po 2ml) ich koszt wyniósł mnie 28zł wiec myślę ze było warto ;)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 30ml

fenomen

Jak dla mnie fenomen, bo nigdy nie lubiłam słodkich zapachów, a ta Escada wszystko zmieniła ;) jest cukierkowa, ale nie mdląco-pudrowa. Ma w sobie coś takiego, co sprawia, że mam ochotę się uśmiechać. Piękny zapach i niesamowicie wręcz trwały. Na lato idealny. Czuję się z nim na skórze jak nastolatka ;)

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: 2flakony, 50ml

letni zapach

Dla mnie to must have każdego lata.

Zapach śliczny i ciągle Escada wypuszcza bardzo zbliżone zapachy, co mnie wcale nie martwi, bo zwyczajnie je lubię. Flakon ładny, kolorowy. Wolałabym, aby spód był szerszy, bo często zahaczam o butelkę i butelka łatwo się przewraca.

Cena zdecydowanie za wysoka, choć bywa w promocji bardzo często. Trwałość jest mizerna - około 2 godzin (!!).

Lubiłam i pewnie kupię ponownie mimo wysokiej ceny i beznadziejnej trwałości. Jest lekki, niezobowiązujący, bardzo dziewczęcy.

Używam tego produktu od: kiedy wszedł na rynek
Ilość zużytych opakowań: kilka

moje ukochane perfumy

Są to moje ukochane perfumy !
Są bardzo trwałe, uwielbiam ich uzywac przez cały rok, w lato idealnie pasują gdyż zapach jest lekko owocowy i slodki, w zimie i jesieni pomaga mi zapomniec o smutnej rutynie i beznadziejnej pogodzie, przypomina mi zapach lata! są to moje porfumy nr 1! do tego dostaje mase komplementow na ich temat, bardzo duzo ludzi zaczepiało mnie na ulicy i pytało co to za perfumy :) Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 ( z przerwami)

Strrrrasznie słodka truskawa

Z sezonówkami Escady nie miałam dotąd do czynienia.Jakoś mnie nie ciągnęło by ich spróbować chociaż znane mi były opinie na ich temat.Że słodko, że kiczowato, że nastoletnio.Jakiś czas temu chciałam nawet spróbować ale potem mi jakoś przeszło.Ale od czego są zakupy w sklepach i otrzymywane próbki?:)Tak więc skoro juz wpadła w moje ręce mała próbka postaowiłam spróbować.Bo a nuż coś ciekawego z tego będzie?

Ogólnie uwielbiam wszelkie słodkości ale latem jakoś mniej.Wtedy zdecydowanie wolę coś orzeźwiającego niż słodkiego.
I tak samo nie wyobrażam sobie używać Ocean Lounge latem.Nawet wieczorem.Dlaczego?Bo jest okropnie ulepiasty, słodki i zaklejający.To tak jakby pić truskawkowy syrop w upale.Bez rozcieńczania!

OL z początku faktycznie pachnie nieco jak liczi.Albo raczej jak szampon o zapachu liczi.Taki mydlano-słodki zapach.A potem...potem przeistacza się w "najprawdziwszą" sztuczną truskawę.Znacie pewnie ten zapach truskawkowych, czerwonych lizaków, cukierków, rozpuszczalnych gum do żucia i tym podobnych?No więc właśnie OL pachnie identycznie.Aromat truskawkowy identyczny z naturalnym.Plus cuuukier.Duzo cukru o tak!

Ma to miejscami jakiś swój urok, można ponosić dla zabawy czy poprawy humoru.Ale na pewno nie w lecie i nie na poważnie.Nie dla mnie.Ta słodkość mnie zabiła.

Trwałość -ok 4-5 godzin.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: próbka

W sam raz na lato.

Lubię limitowane zapachy Escady.
Dużo osób narzeka na trwałość i cenę.
Trwałość jak na EDT jest przyzwoita, a kupić zawsze można w sklepie internetowym albo na lotnisku.
Zapach jest idealny na wakacje, słodki, świeży, radosny, po prostu letni, wakacyjny.
Miałam kilka tchy sezonówek i z pewnością na tym nie koniec.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Kolejny typowy ulepek.

Flakonik śliczny, wesoły, nastawiający optymistycznie jak każda Escada zresztą.

Zawartość już nie ta sama, mega słodki, przesłodzony-dla nastolatek do 17 roku zycia dalej chyba juz niezbyt.

Czuję truskawki, ale takie lukrowane i od nadmiaru robi się az nieprzyjemnie....

Używam tego produktu od: Kilku mies.
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze.