Nivea, Lip Care, Rose - pomadka ochronna z olejkiem jojoba

Nivea, Lip Care, Rose - pomadka ochronna z olejkiem jojoba

Kategoria
Marka

Odżywcza formuła pomadki zawiera pielęgnujący olejek jojoba oraz cenną witaminę E:
- dzięki intensywnej pielęgnacji usta stają się bardziej miękkie
- podkreśla naturalne piękno Twoich ust, nadając im różany odcień
- skutecznie chroni usta przed wysuszeniem nawet wtedy, gdy jest zimno czy sucho
Efekt: bardziej miękkie i piękne usta. Produkt przebadany dermatologicznie. Nie zawiera konserwantów.

Skład: Octyldodecanol, Cera Microcristallina, Hydrogenated Polydecene, Ricinus Communis, Cetyl Palmitate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, BisDiglyceryl Polyacyladipate-2, C20-40 Alkyl Stearate, Cera Carnauba, Butyrospermum Parkii, Buxus Chinensis, Tocopheryl Acetate, Mica, Cera Alba, Parfum, CI 45380, 77891

Cena: 6zł

Świetne pomadki

Używałam tej pomadki dosyć dawno. Miałam tą, truskawkową ,perłową i z filtrami na słońce ( tylka ta na słońce mnie zawiodła). Ślicznie pachniała, tak delikatnie, pudrowo, pielęgnowała usta ( nawilżała, były bardziej miękkie), niestety nie zauważyłam, aby nadawała ustom jakiś kolor, ale nie przeszkadzało mi to :) Ogółem bardzo polecam, pomadki niveii nie mają sobie równych.

Używam tego produktu od:używałam dawno

Sentyment ;) ;)

Używałam tej pomadki w dzieciństwie. Mam do niej sentyment jako, że była moja pierwszą pomadką;);)
Pamiętam, że ślicznie pachniała, nawilżała dość dobrze i nadawała ładny różowiutki kolorek.

Używam tego produktu od: dawno temu używałam
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

fajna

Jak wszystkie używane przeze mnie pomadki ochronne Nivea mogę ją polecić. Pielęgnacja bez zastrzeżeń, uroczy różany zapach, nadaje ustom lekki połysk i kolor.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ok 2 - 3, już nie pamiętam

Za twarda

Pomadka zdecydowanie za twarda, co utrudnia nalozenie odpowiedniej ilosci, gdyz po przeniesieniu na usta cieniutkiej warstwy, sztyft slizga sie, a usta nie sa dostatecznie nawilzone i chronione. Plus za odcien rozu, zblizony do naturalnej barwy ust, dodajacy tylko delikatnej glebi i polysku.

Używam tego produktu od: rok

TAK!

Pamietam ze byla to moja pierwsza pomadka:) I dla mnie jak wszystkie pomadki nievei jest niezastapiona. Sprawia ze usta sa miekkie, mile w dotyku, subtelny rozowy kolorek tez jest ok:) Idealna dla dziewczyn ktore dopiero zaczynaja kosmetyczne eksperymenty. Polecam:)

Używam tego produktu od:bardzo dawna:)
Ilość zużytych opakowań:sporo

KWC na zawsze!!

Naleze do osob, ktore bez pomadki nie ruszaja sie z domu na dluzej niz pol godz (serio!;) ), a tej akurat uzywam niezmiennie, odkad tylko kupilam ja pierwszy raz x lat temu.

Moze 1 czy 2 razy probowalam ja zdradzic dla jakiejs innej (plus co jakis czas podkradam kolezankom cos nowego do wyprobowania), ale rozana Nivea jest dla mnie po prostu IDEALNA

Swietnie odzywia, nawilza, nie wazy sie, ma trwale opakowanie, po prostu KWC! :)Używam tego produktu od: chyba od kiedy jest na rynku;)
Ilość zużytych opakowań: mnooostwo

Dobry :)

Mimo że moją ulubioną pomadką Nivea jest Milk&Honey, Rose umieszczę na 2 miejscu :) Ma ładny, delikatny zapach, dobrze nawilża, lecz zostawia białe smugi ale lekkie nie to co Gold&Shine. Polecam ją, jest dobra mimo smug które się robią jak się za dużo użyje pomadki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2.

nawet dobry

niedawno ją znalazłam, i dokończyłam jej używanie, ale w sposób trochę inny niż jej przeznaczenie xD

ale za czasów swojej nowości była całkiem całkiem
-dobrze chroniła usta przed zimnem
-zostawiała tłusty film, co mi trochę przeszkadzało
- ma neutralny kolor

dokończyłam ją używając jako bazy pod dosyć płynny błyszczyk (efekt rewelacyjny, może dzięki temu że już troszkę wyschła...)

Używam tego produktu od niepamiętnych czasów

ujdzie w tłoku

zachęcona skutecznością nivea med, kupiłam jej kuzynkę. Niestety nie była nawet w połowie tak dobra
-gorzej nawilżała
-zostawiała na ustach lepki film
-jakoś się paprała :P

zdecydowanie wolę med

Używam tego produktu od:już od dawna nie używam

niezastąpiona

coś co każda kobieta powinna miec w swojej kosmetyczce, nadaje ładny kolor idealnie nawilża, bardzo wydajna o przyjemnym zapachu. idealna na każdy dzień. Nie mam żadnych zastrzeżeń używam jej odkąd pamiętam na zwykłe wyjście

Używam tego produktu od:ponad 6 lat

Świetna !

Moja faworytka jeśli chodzi o pomadki Nivea.
Ma nieziemski zapach, świetnie nawilża, utrzymuje się na ustach,a do tego nadaje im delikatny, różowy kolor. Szczególnie polecam na zimę oraz wpomieszczeniach klimatyzowanych. Dla mnie rewelacja !

Używam tego produktu odkąd pamiętam
Ilość zużytych opakowań niezliczona :)

jeden z moich niezbędników

To jeden z tych kosmetyków, bez których nie mogę się obejść i który wszędzie ze sobą zabieram. Doskonale spełnia swoją funkcję, wspaniale nawilża i sprawia, że usta są mieciuteńkie jak poduszeczki. Pozostawia wspaniały, leciutki, różowy odcień, czyni usta pełniejszymi i wspaniale podkreśla. Idealny do delikatnego, dziennego makijażu. Świetnie chroni w zimie, pozostawiając lekką, ale niezbyt tłustą, przyjemną powłoczkę. Ślicznie, delikatnie pachnie. Mój chlopak uwielbia jej smak (na mnie oczywiście ;)) Sama słodycz :)

Używam tego produktu od: 2-óch lat