IsaDora, Basic Eyeshadow (cień pojedynczy)

IsaDora, Basic Eyeshadow (cień pojedynczy)

Pojedyńczy cień do powiek bogaty w pigmenty, wodoodporny, o kremowej konsystencji. Można go używać na sucho i na mokro, dla uzyskania bardziej "dramatycznego" efektu. Bardzo wydajny.

Tak sobię .

Mam dwa kolory :
- Srebrny z drobinkami : 71-woodland
-Róż : 15 - flashy pink.
Cienie nie osypują się . Choć liczyłąm na coś lepszego . Pigmentacja Okej ., Nie kupię ich ponownie .
Wolę kupić w tej samej cenie , ale lepsze .
Kupiłam każdy po 10 zł .
Używam tego produktu od: Dawno .
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2 .

JEST IDEALNY

Cienie są wspaniałe. Mięciutkie (jak na cienie prasowane), mnóstwo kolorów, idealnie się rozprowadza, nie roluje się, wspaniale się łączy (lub nakłada na siebie) kolory!

Używam tego produktu od: ho ho ho - nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: około 10

Rewelacyjne cieniowanie! :D

Baardzo łatwy w obsłudze cień:D Ma lekko kremową konsystencję. Świetnie daje się cieniować!!! Rewelacyjne kolory, w zależności od sposobu roztarcia mogą być intensywne jak i lekko transparentne, nawet można operować odcieniem który się zmienia delikatnie w zależności od tego ile owego cienia nałożymy na powiekę:D Trwałość także jest do przyjęcie, chociaż nie oczekuję cudów, zwłaszcza że nie używam nacodzień bazy. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo porządne opakowanie, to zamykanie jest cudowne :D aplikator jedynie hmm pospolitej jakości, ale nawet nim cienie się świetnie nakłada!.

Polecam gorąco :)
Ja stałam się fanką:)Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:

Fantastyczna zielen !!!

Nie moge uwierzyc, ale tak mi sie gdzies schowal pojedynczy cien IsaDory... :) ze dopiero kilka dni temu go odnalazlam...
Prawie rok poszukiwan i nic.. az tu nagle kilka tygodni temu calkiem przypadkiem sie odnalazl... :)

Moj cien to 70 Woodland w bialym opakowaniu.
Woodland to FANTASTYCZNA ciemna zielen ze srebrnym polyskiem. Moje oczeta pieknie wygladaja w tej zieleni, zwlaszcza z kredka Shiseido w kolorze ciemnego niebieskiego - L2 Blue.
Jesli chodzi o trwalosc cienia - stosuje go zawsze na baze, w przeciwnym razie po kilku godzinach walkuje sie i blaknie...
Używam tego produktu od: hmmm... nie pamietam...

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

b.dobry

jestem bardzo zadowolona!!!Oto zalety cienia IsaDora:
+świetna konsystencja - cień jest mięciutki o gładkiej konsytencji
+bardzo dobrze się nakłada za pomocą dołączonego aplikatora
+nie osypuje się i nie zbiera w załamaniach
+niesamowicie TRWAŁY utrzymuje się całą noc (mam srebrny odcień maluję się nim na wielkie wyjścia - przetrwał całego Sylwestra)
+niewielka ilość kosmetyku wystarcza do osiągnięcia fajnego efektu
+daje fantastyczny perłowy połysk

ja akurat wybrałam odcień srebra więc tylko na wyjścia, ale przekonałam się do cieni IsaDory i tak jak piszą inne recenzentki mały jest wybór pojedynczych odcieni, ale widział duży wybór kolorków w podwójnych i potrójnych zestawów i chyba się na nie skuszę... :)

Używam tego produktu od:prawie rok

po prostu doskonały

Mięciutki
Trwały
Piękny perłowy połysk
Intensywny
Nie zbiera sie w załamaniach
Po prostu ŚWIETNY!!!!!!!!!!!!!Polecam! Isa Dora ma najlepsze cienie na rynku "średniopółkowym" ;)

Używam tego produktu od:roku

idealna aplikacja

Bardzo odpowiada mi konsystencja cieni Isadory. Są bardzo miałkie, mięciutkie, dobrze chwytają się aplikatora/pędzelka (zależy czym są nakładane, jeśli pędzlem to odrobinka osypuje się), a jeszcze lepiej powiek. I trwają tam naprawdę długo nawet bez bazy. Kolory oczywiście w mniejszym wyborze niż w konfiguracjach poczwórnych czy potrójnych. Nie zaszkodziłoby powiększenie palety o więcej odcieni. Gorszy jest też aplikatorek - gąbeczka jest tylko z jednej strony. Za to lepsze zamknięcie pudełeczka. Plusem jest również to, że już niewielka ilość nałożona nawet "na szybko" i niezbyt starannie daje fajny efekt, nie wnikają momentalnie w skórę powiek co uniemożliwia ewentualną poprawkę. I jeszcze jedna wada jak dla mnie, dotycząca cieni błyszczących. Są zbyt perłowe, mogłyby mieć mniej pigmentów, makijaż byłby bardziej subtelny, a ja nie musiałabym mieszać perły z matem dla osiągnięcia oczekiwanego efektu;)

Ilość zużytych opakowań: 2 niedokończone

Nic specjalnego

Ja kupiłam ten cień za 35zł i byłam pewna że będzie różnił się od tych za 10zł, ale niestety bardzo się rozczarowałam. Jedyne co mi odpowiada to kolor jaki wybrałam. Trwałość bardzo przeciętna więc po co przepłacać.

Ładny

Fajniutki cień, najbardziej podoba mi się jego gładka, niemal kremowa konsystencja - dzięk niej idealnie przylega do skóry i nie zbiera się w załamaniach powiek, a to dla mnie rewelacja!
Kolorów jest mnóstwo, i matowe i błyszczące, ja akurat mam złoty, który lśni i mieni się naprawdę prześlicznie. Jest dość solidnie pigmentowany, więc wystarczy cienka warstwa, no i jest wydajny.
Minusem, jak zauważyła któraś z poprzednich recenzentek, jest cena za jeden jedyny malutki cień - szczęśliwie kupiłam go na jakiejś wyprzedaży :) Ostrzę sobie ząbki na poczwórną paletę, ale trudno mi się zdecydować jakie kolory?...

taki sobie

Kupiłam bo koleżanka mówiła, że się nie osypuje, ale niestety tak nie jest. Mam kolor Soft Black i mimo fajnej, lekko kremowej konsystencji od razu mam czarny śnieżek pod oczami. Jakościowo mnie nie zachwycił, trzyma się na powiece przeciętnie, nawet na bazie bez rewelacji. Jak dla mnie nie jest tani i nie opłaca się go kupować, bo ten kolor jest w dużo bardziej opłacalnym zestawie poczwórnym. Teraz pluję sobie w brodę. Nie jest kiepski, ale za tą cenę i po takiej firmie spodziewałam się czegoś lepszego. Aplikator i opakowanie ładne, solidne. Wybór kolorków też całkiem interesujący (no ale co dorówna Inglotowi? :) ). Raczej nie polecam, głównie ze względów ekonomicznych.

nie zachwycający

Cień ma ładne barwy, więc jest w czym wybrać, ale zbyt szybko obsypuje się i zbiera w załamaniach. Dochodzę do wniosku, bo używałam wcześniej cieni czwórek, że kolory występujące w cieniach pojedynczych są mniej trwałe niż te poczwórne. Może składniki są różne..? W każdym razie pojedynczych nie polecam, ale poczwórne tak.

POLECAM

Duży wybór kolorów, rzeczywiście trochę wysoka cena jak na pojedyńczy cień. Polecam cienie poczwórne gdyż są w ciekawych zestawieniach kolorystycznych, no i finansowo bardziej się opłaca. Jedyną wada jest to że przy nakładaniu obsypuja się!!!