Kallos, KJMN, Hair Pro-Tox Ampoule (Ampułki wzmacniające)

Kallos, KJMN, Hair Pro-Tox Ampoule (Ampułki wzmacniające)

Specjalna formuła do włosów została wzbogacona o Keratynę, Kolagen i Kwas Hialuronowy. W jedyny w swoim rodzaju wzmacnia słabe, cienkie, suche i łamiące się włosy. Dzięki specjalnym składnikom szybko odnawia i regeneruje uszkodzone włókna włosów, jak również przywraca im naturalną elastyczność.

zapobiegające wypadaniu włosów, nabłyszczające, regenerujące, wzmacniające, nawilżające
zapachowa
w ampułkach
bogate
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
Odcienie
ciemne
do włosów długich, do włosów bez objętości, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających

Włosy są bardzie sprężyste i podatne na układanie.

Ampułki nawilżają i wygładzają włosy. Używałam ich na suche włosy przed myciem. Serum jest płynne, ciągnące. Włosy są gładkie, lśniące i mocno odżywione. Po pierwszej aplikacji ukryły się postrzępione końcówki.
Włosy są bardzie sprężyste i podatne na układanie.

Fajne ampułki

Szukałam ampułek a la botoksowych i trafiłam na te. Bardzo spodobał mi sie sposób aplikacji i zapach. Ampułki wyraźnie nawilżały i wygładzały włosy. Średnio ampułka kosztowała mnie 5zł, zakupiłam opakowanie x10 i stosowałam 2x w miesiącu. Myślę, że to optymalna terapia dla włosów suchych i zniszczonych. Polecam za tę cenę, chociaż rewelacji nie zrobią. Jeśli ktoś chce rewelacji to niestety trzeba zainwestować w L'oreal Pro Longer albo Kerastase K Water (dużo droższe) :)

znalazłam przez przypadek i pokochałam

Moje włosy: ciemne niskopory, nie farbowane, zdrowe ale przyklapnięte, z tendencją do przetłuszczania.

Kupiłam te ampułku przez przypadek. Brakowało mi kilka zł do darmowej wysylki w jakiejś drogerii internetowej i dobrałam te właśnie ampułki (były dostępne na sztuki).
Używałam tych ampułek od czasu do czasu. Na moje krótkie włosy ciężko było zużyć całą ampułkę więc dzieliłam ją na dwa razy. Zawsze używałam jej na suche włosy przed myciem.
Produkt był w formie serum, płynne, troche ciągnące. Po zostosowaniu włosy były gładkie, lśniące i mocno odżywione. Po kilku ampułkach błyszczały niczym po keratynowym prostowaniu. Wiele osób pytało co robię z włosami że tak błyszczą.
Niestety nie spotkałam nigdzie tego serum stacjonarnie, tylko online. I niestety dość drogo.

Bomba witaminowa

Ampułki zamówiłam na i-styl.pl, poleciła mi je fryzjerka, kiedy moje włosy po rozjaśnianiu były sianowate, szorstkie, kruszyły się i wyglądały tragicznie.

Muszę przyznać, że kuracja tymi ampułkami była strzałem w 10 ! Po pierwsze włosy zostały wygładzone,odżywione i wzmocnione. Juz po pierwszej aplikacji zostały ukryte postrzępione końcówki.
Po kuracji włosy mają domkniętą łuskę włosa, nie wypadają, wyglądają lśniąco i zdrowo. Są bardzie spręzyste i podatne na układanie.