Cece of Sweden, Med, Prevent Hair Loss Ampoules (Ampułki przeciw wypadaniu włosów)

Cena PLN 99.00

Intensywnie działający preparat do skóry głowy zapobiegający wypadaniu włosów w formie ampułek do jednorazowej aplikacji. Silnie skoncentrowany skład pobudza porost nowych włosów oraz wzmacnia osłabione cebulki. Pierwsze efekty po 30 dniach codziennego stosowania.
Pędy bambusa - stymulują rozwój włókien kolagenowych i elastynowych, silnie nawilżają i wygładzają skórę oraz włosy.
Proteiny ryżu - utrzymują wodę w naskórku, zmiękczają i wygładzają, a także poprawiają trwałość włosów.
Proteiny białego łubinu - stymulują wzrost włosów, zwiększają ich objętość oraz zapobiegają wypadaniu.
Olej z kiełków pszenicy - nadaje włosom sprężystość i miękkość, działa ujędrniająco oraz opóźnia starzenie się skóry.
Żelazo - wpływa na działanie enzymu działającego na prawidłową budowę i termin wzrostu włosa, odgrywa ważna rolę w czynnościach układu krążenia.
Biotyna - zapobiega wypadaniu i rozdwajaniu włosów, wpływa na właściwą strukturę włosów i paznokci.
L - cysteina i L - metionina (aminokwasy) - główny budulec włosa, wpływają na jego żywotność.

30x7ml

do włosów bez objętości, do włosów wypadających, do skóry głowy
przyśpieszające porost włosów, wygładzające, wzmacniające, zapobiegające wypadaniu włosów, nawilżające
w ampułkach
lekkie
Skóra głowy
normalna, problemowa

Ampułki

Jestem posiadaczką bardzo cienkich włosów. Przerzedzają się sezonowo, ale ostatnimi czasy nie mogłam poradzić sobie z ich wypadaniem. Odwiedziłam gabinety lekarskie, zmieniłam dietę i suplementację oraz zrobiłam mnóstwo wyników i nie znaleziono przyczyny stanu moich włosów. Trafiłam na Cece Med kierując się opiniami w internecie. Zestaw do kuracji składa się z 30 ampułek, która należy stosować raz dziennie przez co najmniej 30 dni. Im dłuższa kuracja, tym lepszy efekt. Płyn nie powodował szybszego przetłuszczania skóry głowy ani łupieżu. Produkt stosowałam zgodnie z wytycznymi producenta prawie przez 5 miesięcy (na taki okres wystarczyły mi 3 opakowania). Jeśli chodzi o działanie produktu to muszę przyznać, że spora ilość baby hair pojawiła się u mnie po ok 2 miesiącach. Było ich naprawdę dużo. Włosy nadal wypadały, ale zdecydowanie mniej. Pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że było ich więcej. Obecnie miesiąc temu zrobiłam sobie przerwę, aby włosy się nie przyzwyczaiły no i niestety zauważyłam, że wypada ich znowu więcej ???? Odnoszę wrażenie, że produkt działał tylko podczas jego stosowania, a obecnie wrócił stan sprzed kuracji. Nie wiem czy wrócę do dalszego stosowania.

No nie wiem

Gdybym ściśle trzymała się wytycznych Producenta co do całej serii, to pewnie byłabym zadowolona ale mając szampon, odżywkę, lotion i ampułki polubiłam głownie szampon - a i jego używam co drugie mycie, bo włosy przyklapnięte. Ogólnie, rzeczywiście, przy regularnym stosowaniu widziałam, że włosów wypada mniej, lekki wysyp baby hair też był... ale strasznie nie lubię wyglądu moich włosów po tych produktach - suche, matowe, plączące się. Staram się używać, gdy nie planuję żadnych spotkań, gdy nie zależy mi na wyglądzie... ale nawet i wtedy ciężko mi się zmusić.

Mieszane uczucia

Był to jeden z elementów kuracji przeciw wypadaniu włosów. Ampułki bardzo wygodne w użyciu i odpowiednie by zabrać np. w podróż. Używałam po pół ampułki, bo cała strasznie obciążała mi włosy, pół było idealne, bo włosy zachowywały lekkość. Moje włosy są chyba zbyt osłabione, bo nawet pełna kuracja im nie pomogła, efekt nie był dla mnie zadowalający.

Brawo, świetny produkt

Sama nie uwierzyłabym w to, że coś może spowolnić wypadanie włosów, stymulować wyrastanie nowych.
Niestety choroba jednak sprawiła, że włosy zaczęły wychodzić garściami, więc trzeba było ruszyć do drogerii, żeby chociaż sumienie uspokoić.
Poszłam, wybrałam, zwyciężyłam.
Ampułki używałam razem z lotionem i tabletkami (no dobra, szamponem i odżywką też) :)
I jestem bardzo zadowolona.
Wystawiam opinię po regularnym zużyciu 2 opakowań.
I właśnie regularność to słowo kluczowe. Uważam, że należy stosować produkt codziennie by zauważyć efekty.
włosy mniej wypadają, są mocniejsze, a nawet szybciej rosną.
Do tego w miejscu gdzie szczególnie aplikowałam produkt można już zauważyć imponujące baby hair.
Polecam, szczególnie przy stosowaniu z jakimś suplementem.

Nigdy nie zawodzą

Po ampułki sięgnęłam po wcześniejszym używaniu lotionu z tej serii. Miło mnie zaskoczyły oba produkty. Jako jedyne z nielicznych nie powodują u mnie przetłuszczania skalpu. W moim przypadku łączy się to z nadmiernym wypadaniem, czyli..takim podwójnym. Nie dość, że wypadania spowodowane jest stresem to jeszcze dodatkowo przetłuszczającym się skalpem. W przypadku ampułek nic takiego nie ma miejsca.
W obu przypadkach zarówno lotionu jak i ampułek mam zawsze wysyp "bejbików", ale..niestety włosy nie rosną szybciej. Szkoda, ale nie zauważyłam nic a nic żeby rosły szybciej.
Lubię konsystencję, która nie jest tłusta i dlatego można używać tego preparatu zarówno przed myciem na noc, jak i po myciu zaraz kiedy włosy są mokre. Osobiście używam na noc po uprzednim masażu skóry głowy szczotką z dzika.
Opakowanie wg. mnie jest rewelacyjne. Możemy zabrać ze sobą 1-2 szt. nie taszcząc pełnowymiarowego produktu. Nawet jeśli nie użyjemy całej ampułki to korek można domknąć przekręcając zawleczkę do góry nogami.
Jedyny mankament to cena. Mi się udało kupić w promocji -50% w SP, czyli za ok. 50 zł. Uważam, że produkt powinien być znacznie tańszy.
I z tego co zauważyłam a na składach się kompletnie nie znam to produkt niczym nie różni się od lotionu.
Dobrze, że od jakiegoś czasu producent pomyślał i można kupić opakowanie z 7 ampułkami. To dobry pomysł.
Poza tym nadmienię, że w celu zwiększenia wydajności mieszam czasem ampułkę np. z wodą pokrzywową albo łopianową. Nie traci wtedy na wartości ;) a starcza na dłużej. U mnie takie opakowanie starcza na ponad rok. A używam średnio 2 razy na tydzień (ale oczywiście często zmiksowany z innym produktem).

Działają :)

Moje ulubione ampułki- uwielbiam je :)

Plusy
+regenerują włosy
+ widać dużo nowych małych włosków "babe hair"
+nie uczulają
+połączone z masażem są przyjemnym rytuałem pielęgnacji włosów
+nie obciążają
+wmasowuje resztki w końcówki włosów-są potem lśniące i pachnące

Minus
- cena

Nie mam czasu stosować ich codziennie dlatego rytuał ten powtarzam co daw dni- efekt wraz z szamponem, odżywką i tabletkami dla mnie zachwycający :)

GORĄCO POLECAM :)

Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

Dobry produkt i skuteczny

Ampułek używałam przez miesiąc w komplecie z tabletkami,szamponem i odżywką z tej serii. Trochę uciążliwe było dla mnie codzienne wmasowywanie ich w skórę głowy,ale zauważyłam,że po ich stosowaniu wypada mi mniej włosów i są wzmocnione.Myślę,że gdybym zastosowała produkt jeszcze przez 2 miesiące to efekt byłby zadziwiający.Ale i tak po miesiącu rezultaty były widoczne

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30 ampułek

wygląda na to, że działają

Stosowanie takich ampułek jest dość męczące, ale ich zawartość całkiem nieźle rozprowadza się po głowie. No i nie obciąża jakoś zauważalnie włosów, bo nie zauważyłam, żeby były bardziej przyklapnięte - a włosy mam długie.

Natomiast po 2 miesiącach (z małą przerwą) stosowania muszę powiedzieć, że zdecydowanie mam więcej włosów, albo może są gęstsze - w każdym razie odczucia są pozytywne. Mniej ich wypada. Zdecydowanie mniej. I są bardziej lśniące.

Po prostu mam więcej włosów :)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (60 ampułek)

ocena: bardzo dobry!

bardzo przypadł mi produkt do gustu - bo działa! Podoba mi się ilość i zawartośc w opakowaniu, skuteczność, to, że włosy zyskują energię i witalność.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Super produkt !!!

Witam serdecznie ..

Chciałabym się podzielić opinią co do ampułek CeCe Med. ..
Po zimie moje włosy wypadały jeszcze bardziej niż dotychczas . Wcześniej używałam ampułek Vichy Dercos Neogenic - po nich moje włosy odżyły znacznie , miałam też mnóstwo odrastających włosków. Lecz nie kryjąc , starałam się poszukać czegoś równie działającego , ale trochę tańszego ...
I znalazłam .. Będąc w drogerii Hebe zobaczyłam tę kurację - była wtedy w promocyjnej cenie :) , więc pomyślałam - spróbuję ..
Kupiłam szampon , odżywkę , ampułki i tabletki Cece Med ( i tak wszystko wyszło mi taniej niż same ampułki Vichy ) .
Stosuję to wszystko od ponad miesiąca i jestem baaaaardzo mile zaskoczona .. Włosy (jakiś cud :o :) ) przestały w końcu wypadać i po rozpoczęciu drugiego opakowania zaczęły pojawiać się baby hair ... :) :) :)
Jak na razie jestem mega zadowolona z działania produktów tej firmy .. Zamierzam kupić jeszcze jedno - trzecie opakowanie ampułek i później zgodnie z zaleceniami producenta stosować lotion ..i oczywiście szampon , odżywkę jak i tabletki ..
Piszcie swoje recenzje ..
Jestem ciekawa jak u innych dziewczyn ampułki się sprawdzają ..
Pozdrawiam ciepło :* , Monika :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1,5