Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny

Bambino, Rodzina, Olejek pod prysznic hipoalergiczny

Średnia ocena: 4.61/5

Łagodny olejek pod prysznic i do kąpieli w wannie do codziennego stosowania. Zawiera legendarną oliwkę Bambino i pantenol. Utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i pomaga zapobiegać podrażnieniom. Delikatna, bogata formuła, opracowana dla całej rodziny, skutecznie oczyszcza i łagodzi skórę, zapewniając jej ukojenie i subtelny zapach. Sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.

nawilżające, oczyszczające, łagodzące
hipoalergiczna, bez parabenów, bez alkoholu
w żelu
alergiczna / atopowa, wrażliwa, sucha
żele pod prysznic

Nawilża i łagodzi

Wybrałam się kiedyś do Rossmanna po olejek pod prysznic Isana, który uwielbiam, jednak nie było go, więc wybrałam olejek Bambino bo tak samo jak olejek Isana ma na pierwszym miejscu w składzie olejek sojowy. Zapach tego olejku jest specyficzny ale przyjemny, pachnie przede wszystkim oliwką Bambino, zapach jest "dziecięcy" i miły. Trochę bałam się nowego olejku, że będzie nieprzyjemnie tłusty i że będzie oblepiał brodzik ale tak się nie dzieje. Konsystencja jest bardzo przyjemna, mycie nim jest komfortowe i otulające, zazwyczaj mieszam go z żelem pod prysznic którego w danym czasie używam. Nie pieni się mocno. Po spłukaniu czuć, że zostawił na skórze ochronną warstwę. Koi wysuszoną podrażnioną skórę i nawilża. Zwykle nie używam juz po nim balsamu, ale czasem tak i wtedy czuje odżywcze pielęgnujące kombo. Polecam ten olejek dla skór suchych, swędzących. Wszystko uspokaja i wycisza, łagodzi. Co do opakowania-wolalabym jakby był w pompce

Cudowny

Uwielbiam wersję o zapachu morelowym. Olejek kupuję zawsze na promocji, jak tylko widzę, że powoli się kończy. Nie może go zabraknąć w moim arsenale kosmetycznym.
Jest to produkt wielofunkcyjny; świetnie sprawdza się do mycia ciała, do golenia, a także do mycia pędzli.
Konsystencja tłustego olejku szybko zamienia się w gęstą pianę pod wpływem wody.
Dobrze myje, pozostawia skórę nawilżoną i odżywioną. Stosuję go kiedy się spieszę i nie chcę używać balsamu do ciała. Nigdy mnie nie zawiódł.
Do golenia nóg sprawdza się lepiej niż jakakolwiek pianka czy żel do golenia, które miałam do tej pory. Problem podrażnień po goleniu przeszedł już do historii.
Wersja morelowa ma bardzo przyjemny, owocowy, naturalny zapach.
Jestem zachwycona tym kosmetykiem, każdemu polecam wypróbować.

olejek hipoalergiczny z bambino

jezeli chodzi o ten olejek to przede wszystki kupilam go ze wzgledu na to ze moja skora na ciele ma problem z mieszkami wlosowymi takze po peelingu ludzie uzyc cos co jest delikatne, nie podraznia, a bardzo dobrze oczyszcza i nawilza. kupilam go bo widzialam ze jest hipoalergiczny i realnie nie widze uczulen, poczucia u siebie sciagniecia skory. przy takiej cenie to jest super wybor, bo wydajnosc jest jego ogromna i przy jego delikatnym dzialaniu na skore warto sie w niego zaopatrzyc. olejowa formula mimo ze myslalam ze moze miec problemy z oczyszczeniem ciala to jednak jest bardzo w porzadku. skora po kapieli jest bardzo wygladzona i zmieczona i wiem, ze to nie jest tylko zasluga peelingow bo tez robilam je bez tego olejku i inaczej to troche wygladalo. z kazdym kolejnym uzyciem skora jest bardziej delikatna i nawilzona. jest tez na tyle uniwersalnym olejkiem ze nie tylko mi on posluzyl ale tez tżetowi.

Olejek jest super

Jeśli ktoś w ogóle czyta moje recenzje pewnie zauważyliście, że jeśli chodzi o olejki pod prysznic chętnie używam do golenia nóg i całego ciała.
Olejek ten jest treściwy, wydajny, ładnie pachnie. Już niewielka jego ilość w połączeniu z wodą daje spienienie. Cóż więcej, na pewno gdyby był tańszy bo nie jest, gościł by u mnie cały czas. Jeśli trafiam na odpowiednia cenę wtedy kupuję. Stacjonarnie kupuję go czasem w Lidlu.
Nie powoduje żadnego podrażnienia, napięcia skóry, raczej jest delikatny.
Pasuje mi.

ZALETY:
idealny do golenia i nie tylko
ładny zapach

WADY:
cena

Jeden z moich ulubionych

Mam skórę wrażliwą, więc muszę uważać, co stosuję. Poza tym, jestem od jakiegoś czasu strasznie leniwa i nie za bardzo lubię wcierać balsamy w ciało. Ten produkt zapewnia mi nawilżenie skóry bez konieczności wcierania dodatkowego balsamu. Przyjemnie pachnie, skóra jest miła w dotyku, choć na początku wydaje się, że produkt jest za tłusty. Zaraz po wytarciu ręcznikiem skóra jest jednak miła, miękka, gładka, bez uczucia ściągnięcia, bez podrażnień oczu.

podobno hipoalergiczny...

Kupiłam go na ten okres jesienno-zimowy, kiedy skóra wszędzie jest zwykle bardziej przesuszona. Po dwóch zastosowaniach dostałam tak ogromnego i rozległego uczulenia, że myślałam, że zacznę się drapać papierem ściernym więc wylądował w śmieciach. Bardzo dziwna sprawa, bo nigdy nic mnie nie uczulało. Odechciało mi się dalszych testów kosmetyków tej serii.

Klasyk pod prysznic

Moja skóra jest wrażliwa, większość produktów mocno mnie uczula. Lubię więc prostotę bez zbędnych mocnych dodatków zapachowych, które u mnie się nie sprawdzają.
Olejek stosuje się bardzo przyjemnie, jest wydajny. Zapach jest neutralny, typowo olejkowy. Ale jak ktoś jest przyzwyczajony do mocno pachnących produktów pod prysznic to może się zawieźć.
Niestety nie mogę powiedzieć że nawilża, ale myślę że wysusza trochę mniej niż inne produkty do mycia.

Bardzo dobry żel nawilżający skórę

Zobaczyłam żel z olejkiem na półce i pomyślałam że to coś dla mnie ponieważ nie jestem za bardzo systematyczna w balsamowaniu ciała, a mam suchą skórę. Po zużyciu pierwszego opakowania wielkiego efektu nie było i trochę dziwiły mnie te pozytywne opinie. Przyzwyczaiłam się do zapachu i konsystencji, używałam zamiast płynu do kąpieli, dodatkowo mnie nie uczulał więc kupiłam drugie opakowanie i to było najlepsze co mogłam zrobić!!! Z każdym kolejnym myciem i opakowanie widziałam coraz fajniejsze efekty. Po roku używania mąż mówi że mam skórę delikatną jak dziecko. Faktycznie jest nawilżona, miękka, delikatna. Żel z olejkiem naprawdę działa tylko potrzeba na większe efekty. Nie mam zamiaru zamieniać na nic innego.

Bambino używamy cała rodzina i jesteśmy zadowoleni bardzo. Zapach ma dość taki dziwny ale jak się przywyknie to się go wręcz pokocha. Ja go bardzo lubię. Jest bardzo przyjemny w używaniu, dobrze oczyszcza i zostawia przyjemna w dotyku skórę. Ciało jest mięciutkie i nawilzone. Zapach też utrzymuje się dość długo po kąpieli. Ma dużą pojemność i często można spotkać go na promocji np w Hebe. Parę razy spotkałam go również w Biedronce.

Idealny do wrażliwej skóry

Olejek świetnie pielęgnuje suchą i wrażliwą skórę. Nawilża ją i odżywia, już nie trzeba stosować żadnych balsamów, czy kremów, bo olejek robi całą robotę. Jednak jak dla całej rodziny, to dość małe opakowanie, a większych w sklepie nie widziałam...

Olejek pielęgnuje skórę całej rodziny, nadaje jej miękkość i delikatność. Jeśli chodzi o zapach to niekoniecznie przyjemny, taki sztuczny jak dla mnie, a zapach produktu jest dla mnie bardzo ważny. Cena ok, w stosunku do jakości olejku. Jednak małe to opakowanie, jak wspomniałam wcześniej. Lubię uczucie jakie olejek pozostawia na skórze, dlatego kupię ponownie.

Cudowny!

Moja skóra szybko się wysusza i podrażnia, większość płynów do kąpieli powoduje u mnie swędzenie skóry. Ten olejek jest cudowny po prostu, super nawilża, ma mega fajną konsystencje i nie powoduje podrażnień, wręcz je niweluje. Jest bardzo wydajny, używam drugiego opakowania prawie dwa miesiące a koniec jest daleki. Idzie go nie tylko w drogeriach ale także w sklepach typu lidl, biedronka w dobrych cenach.

Kosmetyk cudowny jednak zapach nie

Świetnie nawilża skórę, pozostawia ja aksmaitnie gladką. Nawet nie trzeba używać po kąpieli balsamu. Idealny dla całej rodziny. Odrobiną wystarczy aby rozprowadzić na całym ciele. Jednak zapach nie należy do najprzyjemniejszych...kojarzy mi się trochę jak zapach żelatyny wieprzowej. Sam kosmetyk świetny