Trend It Up, Moonglow Lipstick & Liner (Szminka i konturówka 2w1)

Trend It Up, Moonglow Lipstick & Liner (Szminka i konturówka 2w1)

Pojemność 2.26 g
Cena PLN 16.00

Szminka i konturówka w jednym produkcie. Dla perfekcyjnego podkreślenia ust. Nadaje ustom intensywny kolor.

w kredce
kryjące
Efekt
matowe

Słaba trwalosc i to bardzo

Jak tylko zobaczyłam szafę marki Trend It Up, to przepadłam. Do wyboru jest taka masa kolorów :o
Obiecałam sobie, że ograniczam zakupy produktów do ust, bo używam ich za rzadko, więc wzięłam tylko jeden kolor. Na szczęście.

Mam numerek 020. Jest to ładny, taki naturalny róż. Troszkę bardziej ciepły od mojego koloru ust.

Produkt to 2w1. Z jednej strony mamy konturówkę a z drugiej pomadkę w kredce.

Obie strony mają ten sam kolor. Konturówka jest precyzyjna. Lekko twarda, ale wygodna w użyciu. Jest matowa.

Drugą strona, czyli pomadka jest trochę bardziej miękka i masełkowa. Jej wykończenie jest takie aksamitne. Niby mamy doczynienia z jednym produktem, ale strona pomadki jest bardziej miękka i wygląda na ustach kremowo, nawet lekko połyskuje a konturówka jest matowa i wchodzi w załamania ust.
Konturówka wysusza i ściąga a pomadka nie.

Niestety ten produkt nie jest trwały. Momentalnie wylewa się poza kontur ust. Momentalnie się zjada.
Trwałość jest zerowa.

Mimo ładnego koloru i fajnego zamysłu producenta, że mamy 2w1 produkt się nie broni.

Nie polecam. Dziś się z nią rozstaje i leci do kosza, bo szkoda trzymać. Kosztowała ok.2 e.