Isana, Wattepads Super Soft (Płatki kosmetyczne)

Isana, Wattepads Super Soft (Płatki kosmetyczne)

Waciki kosmetyczne Super Soft z aloesem i Prowitaminą B5. Bardzo delikatne dla skóry.

do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dają radę, choć znam lepsze.

Płatki Isany zawsze kupuję na wyprzedaży - 140 sztuk poniżej 2 zł. Nie używam na co dzień makijażu oprócz tuszu do rzęs, więc nie wiem jak płatki radzą sobie ze zmywaniem podkładu i resztek makijażu, czy lakieru do paznokci. Z resztkami tuszu radzą sobie świetnie. Nie używam płynu do demakijażu, tylko naturalny olejek, który rozpuszcza resztki tuszu do rzęs. Wystarczy niewielka ilość na środek wacika i wszystko ładnie schodzi. Wacik się nie przerywa, nie mechaci, nie rozwarstwia. Jest na tyle cienki, że nie nasiąka za bardzo. Jestem z nich zadowolona, chociaż znam płatki staranniej wykonane i mocniejsze.

ZALETY:

+ skład 100% bawełny - nie są niczym nasączone, nie zawierają plastiku jak płatki BeBeauty
+ przyjemne w dotyku
+ nie podrażniają skóry
+ pozwalają dobrze oczyścić twarz
+ z jednej strony gładkie, z drugiej wytłaczane
+ nie wystają z nich kłaczki - jak z produktów innych marek
+ ilość w opakowaniu 140 sztuk wystarcza na długo
+ opakowanie posiada sznureczki - idealne do powieszenia w łazience
+ niska cena
+ dostępność

WADY:

- trochę niestarannie wykonane (np. obszycie płatka zapobiegające rozwarstwianiu)

Bardzo fajne

Płatki kosmetyczne są bardzo miękkie i delikatne. Wykonane są z naturalnych składników. Opakowanie jest mega a cena jest niska. Płatki ogólnie nie są ostre i nie podrażniają cery

bardzo dobre

Kupuje je już naprawdę długo. Są dobre, nie rozwarstwaiają się, nie są specjalnie grube ale wystarczające, żeby dobrze zmyć makijaż.

Super jest to że w składzie jest 100% bawełny i sa delikatne dla skóry, ponieważ są wybielane bezchlorowo. Faktycznie tak jak producent pisze nie pozostawiają włókien na twarzy.

Są w dobrej cenie.
Polecam i nadal będę je kupowała.

Mój numer 1 wśród płatków kosmetycznych

Najczęściej kupowane przeze mnie płatki kosmetyczne ze względu na niską cenę w porównianiu do jakości i ilości.
Wykonane w 100% z bawełny, bezzapachowe. Są cienkie, ale nie za cienkie - takie akurat. Nie trzeba wylewać wiele produktu,żeby nasączyć nim płatek.
Używam ich w zasadzie tylko do zmywania makijażu płynem micelarnym i spisują się w tym celu znakomicie.
Uwielbiam za ekonomiczne opakowanie.
Zdecydowanie zakupię ponownie chyba, że wydarzy się kataklizm i nie będzie ich na stanie. Wtedy w wielkim niezadowoleniu sięgnę po zastępstwo ;)

Każdy miał, nie każdy pamięta

Płatki kosmetyczne to podstawa wyposażenia każdej damskiej łazienki. Nie jestem w stanie zliczyć ile opakowań zużyłam. Kupuje je przy okazji zakupów, promocji itp mimo skoków w bok i zakupów innych produktów, te są stale w szufladzie, toaletce i skitrane w zapas a teraz w czasach galopującej inflancji to produkt obowiązkowy.
Płatki są bardzo dobre, nie rozrywają się, nie rozwarstwiaja się i dobrze trzymają płyn. Używa się ich z przyjemnością i łatwością
Uważam, że większość z nas miało z nimi styczność tylko o tym zapominamy

Płatki kosmetyczne "Super Soft" nie dorównują jakością swojej podstawowej wersji.

Moje opakowanie płatków kosmetycznych zawiera w sobie 60 sztuk. Nie wiem czemu, ale ostatnio ciężko dostać w drogerii większą paczkę, przez co niejako zmuszona jestem kupować właśnie te mniejsze. Do zmycia codziennego makijażu, bez szminki, a jedynie podkład + tusz potrzebuję dokładnie 2 sztuk. + jeszcze 1 na tonizowanie twarzy. Dlatego małe opakowanie nie jest dla mnie super wydajne.

Płatki kosmetyczne "Super Soft" w mojej ocenie odbiegają jakością od swej podstawowej wersji. Brak jakiegokolwiek przeszycia na brzegu powoduje, że wata ze środka po prostu wyłazi i to już po samym wyjęciu z opakowania. Płatki się rozwarstwiają, końce są postrzępione i ogólnie mają bardzo słabą "konstrukcję". W trakcie demakijażu płatki nie tylko niesamowicie się mechacą, ale wręcz rozłażą w palcach. Wielokrotnie zostawały mi na twarzy włókna nitek.

Owszem, przez to, że są grubsze i bardziej puchate od swej podstawowej wersji, są też dosyć miękkie. Inne płatki bywają tak cienkie, że aż ma się takie nieprzyjemne uczucie tarcia na twarzy. Tutaj tego nie ma. Może jakąś rolę odgrywa w nich aloes i panthenol? Ciężko stwierdzić. Tak czy siak myślę, że na wrażliwych skórach będą się super sprawdzały. Poza tym są też dosyć mocno chłonne. Niewielka ilość płynu micelarnego czy toniku nasącza wacik i można go wykorzystać z dwóch stron.

Kwestia wyglądu pozostawia jednak wiele do życzenia. Płatki z jednej strony mają wytłoczony delikatny wzorek przypominający romby. Z drugiej są całkowicie gładkie, a to wszystko bez jakiegokolwiek przeszycia. Nie tylko ze względów estetycznych wygląda to słabo, wzorek znika i płatek się mechaci, ale decydując się na extra miękkość, jakby zrezygnowano z tamtej jakości, solidnego przeszycia i ogólnie zwartej "konstrukcji".

godne polecenia

Płatki zdecydowanie warte polecenia.
Jako zalety mogę wymienić:
miękkość płatków
ich grubość
nie rozpadają się w czasie używania
nie pozostawiają kłaczków
nie podrażniają delikatnej skóry wokół oczu
dostępność
wygodne opakowanie, z perforacją od góry

Wadą jest niestety stosunek ilości płatków do ich ceny- niestety są dość drogie a jest ich mało, najlepiej kupować je w promocji.

Niezbędne w łazience

Płatki Isana że 100% bawełny kupiłam w promocji w drogerii. U mnie zawsze płatki kosmetyczne muszą być bo przydają się nie tylko do demakijażu, ale i poprawek czy zmywania lakieru z paznokci.

Płatki zapakowane są w plastikową torebkę, w której u dołu jest otwór przez który można płatki wyciągać. U góry zaś są sznureczki i torebkę te można powiesić gdzieś na haczyku w łazience.

Płatki wykonane są z miękkiej, białej bawełny, nie są perfumowane czy barwione więc za to plus bo byłoby to zbędne. Płatki są dobrze skrojone, wycięte więc nie strzępią się po bokach. Materiał z jakiego są zrobione jest miękki I delikatny dla skóry, nie powoduje tarcia, podrażnienia skóry podczas demakijażu. Płatki są odpowiednio chłonne dzięki temu, że nie są za cienkie. Wielkość też jest odpowiednia bo ja szczerze nie przepadam za tymi wielkimi, kwadratowymi, tymi zdecydowanie wygodniej się operuje.

Bawełna, z której wykonane są płatki nie powoduje podrażnienia czy zaczerwienienia skóry, nie pojawiły się żadne reakcje alergiczne.

Wydajność zależy od tego ile i jak często się używa. U mnie jwst to zwykle nieco ponad miesiąc.

Kupiłam za nieco ponad 3 złote i cena ta jest niska w moim odczuciu bo produkt jest naprawdę przyzwoity.

Spełniają swoje zadanie

Co tu dużo mówić - dużo wacików w dobrej cenie. Są miękkie i przyjemne dla skóry, a duże opakowanie wystarcza na długo :) Nie pylą sie, ani nie rozwarstwiają. Dzięki temu że są grube, są również bardziej chłonne.

Grube puszyste waciki

Waciki Isana Super Pads są grube, mięsiste, na brzegach czuć watę, ponieważ są nieobrębione, mimo to jednak nie rozwarstwiają się. Dobrze mi się sprawdzają do zmywania lakieru z paznokci oraz do demakijażu. Do tej pory używałam cieńszych płatków kosmetycznych, dlatego te mnie zaskoczyły, ale przyjemnie się ich używa, z pewnością jeszcze do nich wrócę, ponieważ nie dość, że dobrze się sprawdzają, to cena jest niska.

Spełniają swoje zadanie

Płatki kupiłam w Rossmannie za coś ponad 3 zł. Za 140 sztuk cena przyzwoita. Płatki są grube dwustronne. Nie rozwarstwiają się, nie pylą się. A do tego przyjemnie mięciutkie. Jak dla mnie jedne z lepszych.

Dobre, ale nie najlepsze. :)

Płatki kosmetyczne marki Isana zakupiłam oczywiście w Rossmannie i są to moje pierwsze waciki tej marki. Zachęciła mnie niska cena ok. 3 zł.

Płatki kosmetyczne, z pozoru produkt zwyczajny, ale dla mnie są niezbędne chociażby przy codziennym demakijażu twarzy. Generalnie jest to produkt bez którego nie potrafię się obejść i zawsze w domu mam zapas.

Płatki wykonane zostały w 100% z bawełny z jednej strony są gładkie a z drugiej maja delikatny wytłaczany wzorek. Brzegi niby są obszyte ale bardzo kiepsko i niestaranie. .

Płatki są bardzo cienkie, ale nie rozwarstwiają się co zapobiega wielu nieprzyjemnym komplikacjom podczas usuwania makijażu, nie rwą się i nie strzępią. Chociaż... jeżeli wylejemy zbyt dużo płynu micelarnego na płatek może on przesiąknąć zbyt szybko i za bardzo.. kilka razy mi się tak zdażyło, ale nic złego się z nim nie stało co mogłoby mi przeszkadzać w demakijażu. Płatki są miękkie, i delikatne dla skóry, nie podrażniają, nawet oczu. Skutecznie i delikatnie oczyszczają skórę z wszelkich zanieczyszczeń oraz świetnie radzą sobie z demakijażem.

Opakowanie jest typowe dla większości płatków kosmetycznych, foliowe ze sznurkiem, jest bardzo wygodne w użyciu, nie zajmują wiele miejsca w łazience, można je sobie powiesić :) Starczają na długo, w opakowaniu jest ich aż 140 sztuk.

Z racji tego, że tak często ich używam ważne jest dla mnie to aby płatki były miękkie, chłonne, bezpieczne dla skóry, nie podrażniały oraz nie rozwarstwiały się te takie są choć jakościowo nie są jakoś mega dobrze wykonane.
Cena jest naprawdę korzystna i zachęca do zakupy. Dostępne w drogerii Rossmann. Czy kupię ponownie? Nie wiem, są dobre ale miałam lepsze. :)