Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Pojemność 60 szt

Płatki kosmetyczne produkowane w opatentowanej technologii 3L (3 Layers) - bawełniane warstwy zewnętrzne i warstwa wewnętrzna z unikalnej mieszanki włókien, dzięki której się nie rozwarstwiają. Płatki są chłonne i wydaje, a ich skuteczność została potwierdzona w badaniach konsumenckich (Hamilton Poland Ltd. 2011).

do oczu, do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo fajne

Płatki kupiłam przypadkiem, były akurat w promocji.
Są to jedne z lepszych platkow jakich używałam.

Dzięki ich dużej powierzchni komfortowo i szybko można zmyć makijaż i nałożyć tonik.
Choć delikatne, mają dobra warstwę tracą, dzieki której można się dodatkowo pozbyc ewentualnych drobniutkich skórek.
Maja optymalna absorbcję płynów.
Platki nie rozdzielają się i nie pozostawiają na twarzy pyłków bawełnianych farfocli.

Duże opakowanie starcza na długo.

Polecam.

Super miękkie, warte zakupu

Całkowicie się zgadzam z pozytywnymi recenzjami tych płatów. Do tej pory stosowałam różne rodzaje, raczej te duże, kupując tą markę która akurat była dostępna w czasie zakupów. Wydawało mi się, że większość płatków jest raczej podobna jeśli chodzi o jakość i nie ma większego znaczenia które kupię.
Płatki Tami są jednak nieco inne. Przede wszystkim dla mnie są znacznie miększe niż większość popularnych płatków dostępnych na rynku. Nie rozwarstwiają się i zupełnie nie pozostawiają kłaczków. Idealnie się sprawdzają do przemywania twarzy i oczu.
Druga kwestia to wydajność. Opakowanie zawiera 60 szt, i kosztuje ok. 4 zł. Można je jednak często kupić w promocji. Zdecydowanie jest to jedna z ekonomiczniejszych opcji :)

Naprawdę godne zakupu

W płatki kosmetyczne Tami zazwyczaj zaopatruję się podczas zakupów w jednej z popularniejszych drogerii, sporadycznie również podczas zakupów internetowych. Dawniej bardzo lubiłam okrągłe płatki BeBeauty i stale po nie sięgałam. Odkąd jednak zdecydowałam się na zakup pierwszego opakowania płatków Tami, totalnie przepadłam - na tę chwilę naprawdę nie znam lepszych :) Opakowanie zawiera 60 sztuk, jego regularna cena to około 4 złote. Często jednak można kupić je znacznie taniej na promocji.

Woreczek z płatkami kosmetycznymi oczywiście został zaopatrzony w wygodny sznureczek, dzięki czemu możemy je mieć pod ręką w dogodnym miejscu. Same płatki zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny i są świetnie "sprasowane", dzięki czemu nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają za sobą fragmentów włókien. Mają kwadratowy kształt, dzięki czemu są bardzo wygodne w użyciu. Są ponadto bardzo chłonne i wspaniale ściągają makijaż - ja używam ich głównie do płynu micelarnego, dwufazowego płynu do demakijażu oczu oraz toniku - i uważam, że świetnie współpracują z tego typu kosmetykami. Z pomocą płatków Tami demakijaż przebiega sprawnie i znacznie szybciej, niż w przypadku klasycznych, okrągłych płatków, które teraz wydają mi się być trochę za małe :)

Płatki są również bardzo wydajne - nie zużywamy ich bowiem jeden za drugim, w nadmiernej ilości. Tak naprawdę w przypadku dziennego makijażu spokojnie wystarczają 2 sztuki (na pierwszy etap oczyszczania cery). Nie podrażniają delikatnych okolic oczu, są naprawdę świetnie wykonane - czego chcieć więcej? Na pewno będę stale do nich wracać :) Dla mnie 5/5.

Delikatne i dobrze wykonane :)

Mam już za sobą 3 opakowanie tych płatków kosmetycznych i wiem że zakupię następne :) . Używam ich na zmianę z płatkami kwadratowymi BeBeauty z Biedronki. Płatki są duże ( więc dużo lepsze w użytkowaniu niż te małe okrągłe) , pakowane po 60 sztuk w standardowym opakowaniu foliowym z sznureczkami. Same płatki są dobrze wykonane, miękkie więc nie podrażniają podczas użytkowania, nie rozrywają się po nasiąknieciu płynami , nie strzepią -brak wystających kłaczków. Płatki z uwagi na ich wielkość i wytrzymałość , dobre są nie tylko do zmywania makijażu , ale mogą też posłużyć np. do kompresów na oczy :) . Cena za opakowanie płatków to 3,99 zł ,można je kupić w Rossmanie:) .

Lubię

Kwadratowe , większe płatki kosmetyczne Tami my care . Są dość sporej wielkości ale chciałam je wypróbować , takie opakowanie mieści 60 szt płatków. Są dość grube z obu stron z delikatnym wzorkiem , z jednej przypomina kratkę z drugiej zaś paski , są mocno chłonne, nie rozwarstwiają się i nie pylą . Są naprawdę świetnej jakości i bardzo wytrzymałe. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych okrągłych płatków kosmetycznych

Dobrej jakości płatki kosmetyczne

Jestem raczej z tych osób co nie potrafią zatrzymać się przy jednym produkcie i używać go przez wiele lat (z małymi wyjątkami). Tak też jest z płatkami kosmetycznymi. Nie jest to moja pierwsza paczka tych, których dotyczy ta recenzja, lecz nie kupuję nowej zaraz jak mi się skończą. Używam ich na zmianę z płatkami innych marek. Nie wiem ile kosztują, ale wydaje mi się, że nie więcej niż 3 zł.

Płatków kosmetycznych tej wielkości używam do demakijażu płynami micelarnymi i dwufazowymi oraz do różnego rodzaju toników. Nie wyobrażam sobie używać do tego płatków standardowej wielkości, są po prostu za małe. Jako, że te są duże to zmywanie makijażu jest łatwiejsze i szybsze. Bardzo dobrze chłoną produkty i rozprowadzają je. Podczas używania nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają białych włókien. Ich delikatna, miękka powierzchnia, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry twarzy, a na to zwracam szczególną uwagę. Z obu stron są widoczne paski, natomiast tylko z jednej oprócz pasków można zauważyć kształty rombów. Nie ma różnicy między jedną, a drugą stroną płatka. Wygodna wielkość (trochę mniejsza niż połowa mojej dłoni) oraz kwadratowy kształt z zaoblonymi krawędziami ułatwiają użytkowanie.

Opakowanie nie wyróżnia się niczym, czyli jest typowe dla tego typu produktu. Tak jak przy innych mamy możliwość otwarcia go na dwa sposoby. Ilość płatków zawarta w opakowaniu (60 sztuk) starcza na długo.

Super!

Płatki te nie są standardowej wielkości, są dużo większe. Nie rozwarstwiają się, nie pylą. Są idealnej grubości, przez co "nie zjadają" płynu do demakijażu. Jednym płatkiem jesteśmy w stanie oczyścić całą twarz. Czuć, że są dobrze wykonane, a brzegi odpowiednio zabezpieczone. W paczce mamy 60 szt. Na początku obawiałam się, że ta ilość nie będzie wystarczająca, jednak okazało się, że są one bardzo wydajne. W rossmannie są one dostępne za ok. 3,50 zł.

Najlepsze płatki kosmetyczne na świecie

Od kiedy tylko zaczęłam stosować te płatki kosmetyczne wiedziałam, że będą moim hitem. Widzę w tym produkcie same zalety. Płatki kosmetyczne firmy Tami nie rozwarstwiają się, nie pozostawiają żadnych 'farfocli' na skórze, są idealnej wielkości, mają doskonałą teksture, są bardzo wydajne przy czym cena jest baaaaardzo niska. Opakowanie płatków również mi odpowiada. Uważam, że to najlepsze płatki kosmetyczne na świecie jakie można kupić .

Zdecydowanie najsolidniejsze z paltkow

Platki sa wedlug mnie najbardziej solidnymi platkami jakie mialam. Sa bardzo zbite, grubo zszyte i ciezko jest je cale nasczyc produktem, Maja bardzo duza pojemnosc i tylko w przypadku ich stosowania wystarcza mi jeden platek do demakijazu obydwu oczu. Platki tez stosuje do innych zabiegow pielegnacyjnych. Sa wszechstronne, tanie, dobre i latwodostepne. Jak za ta cene sa rewelacyjne.

Najlepsze

Muszę przyznać,że są to najlepsze płatki kwadratowe które miałam do tej pory.
Są konkretnie zszyte,grube nie rozdwajają się,nie pozostawiają waty na skórze.
Nie podrażniają skóry,delikatne.
Idealnie nadają się do usuwania makijażu twarzy.
Cena ok 3,50 .Polecam!

Produkt warty zakupu

Goszczą w mojej kosmetyczne od dobrych kilku miesięcy i wiem, że nie zamienię ich na żadne inne. Są stworzone dla mnie. Bardzo dokładnie oczyszczają twarz jak i zmywają makijaż, nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają po sobie żadnych włókien co jest dodatkowym plusem. Nie podrażniają mojej wrażliwej skóry z czego jestem mega zadowolona. Jak najbardziej polecam.

Lubię

Jedne z lepszych płatków kosmetycznych, które stosowałam. Nie rozwarstwiają się, nie kłują, są łatwodostępne, niedrogie i poręczne. Ich największą zaletą jest wielkość.