Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Pojemność 60 szt

Płatki kosmetyczne produkowane w opatentowanej technologii 3L (3 Layers) - bawełniane warstwy zewnętrzne i warstwa wewnętrzna z unikalnej mieszanki włókien, dzięki której się nie rozwarstwiają. Płatki są chłonne i wydaje, a ich skuteczność została potwierdzona w badaniach konsumenckich (Hamilton Poland Ltd. 2011).

do oczu, do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobre

Już nawet nie pamiętam, jak trafiły do mojej łazienki. Prawdopodobnie wrzuciłam je bez większego namysłu do koszyka podczas zakupów stacjonarnych w którejś z popularnych drogerii. Do demakijażu stosuję zamiennie oleje i płyny micelarne, ostatnio przerzuciłam się na te drugie. Mam cerę mieszaną, ale co będzie ważniejsze przy tej recenzji, również wrażliwą.

W opakowaniu znajduje się 60 sztuk wacików. Jest ono poprawne, naprawdę nie ma się do czego przyczepić, zresztą jak do większości opakowań tego typu produktów. Dobrej jakości folijka, sznureczek, który daje nam możliwość zawieszenia w dowolnym miejscu, możliwość otwarcia opakowania również z góry, czytelna szata graficzna.

Płatki jak to płatki, może nie są najbardziej skompilowanym produktem do stworzenia, ale dla mnie, posiadaczki cery wrażliwej, która nie lubi się z mocnym tarciem szorstkimi materiałami nie zawsze jest to oczywiste. Od razu powiem, że tym tutaj, jak w tytule – nie mam nic do zarzucenia. Przede wszystkim są bardzo miękkie i delikatne. Maja idealną wielkość i kształt. Są duże, dwa w zupełności wystarczą mi na wstępny demakijaż całej twarzy, łącznie z oczami. Są kwadratowe, bardzo mi to pasuje, wygodnie leżą w dłoni. Mają zszyte boki, dzięki czemu nie rozwarstwiają się, nawet podczas wyjmowania z opakowania. Zasadniczo to jedne z lepszych wacików dostępnych na rynku. Jak dla mnie są niedrogie i warte zakupu.

Fajne płatki za nie wielką cenę

Płatki Tami najczęściej kupuje podczas zakupów spożywczych.
Foliowe opakowanie zawiera 60 płatków w kształcie kwadratu.
Produkt jest 3 warstwowy, widac zresztą golym okiem po wyjęciu go z opakowania , że nie mamy tu doczynienia z byle czym.
Używam ich do demakijażu, ale i przy codziennych czynnościach przy dziecku nieraz sie nimi ratowalam.
Lubię je przede wszystkim za delikatność i za to, że się nie rozwarstwiaja ani nie kosmaca, nie ma opcji żeby gdzieś na naszej buzi pozostawały jakieś meszki.
Kolejna fajna rzeczą jest tez to, że gdy uzywam ich w połączeniu z plyn micelarnym to plyn nie wchodzi calkowicie w platek tylko tak jakby zostawal w tej pierwszej warstwie dzięki temu nie marnuje plynu, a i makijaż lepiej sie zmywa.
Jeśli chodzi o dziecko uzywalam ich do przecierania pupy i spisywaly sie doskonale , wiec uważam, że mogą mieć wszechstronne zastosowanie.

Można spróbować, bo są ok

Takie duże płatki dobrze mi się sprawdzają, gdy chcę jak najszybciej pozbyć się makijażu z twarzy. Są całkiem spore, 2 na całą twarz z reguły wystarczają. Nie rozwarstwiaja się, nie rwą, nie są na tyle cienkie by przemakały podczas nasączania płynem micelarnym.
Fajny, wygodny bajer, ale bardziej opłacalne są zwykle okrągłe płatki kosmetyczne

Uwielbiam!

Zużyłam już wiele opakowań tych płatków i na razie nie znalazłam lepszych. Te są miękkie, ale nie za miękkie, nie zostawiają nitek materiału na oczach co jest wielkim plusem! Rozmiar mają super, płatek można łatwo złożyć i wyczyścić dokładnie obszar wokół oczu. Dodatkowo wsiąka dobrze płyn, ale nie przecieka z niego jak z innych płatków.

Jest ok:)

Płatki Tami to chyba najlepsze waciki w tak dużym rozmiarze jakie używałam. Po bokach są "zszyte" przez co przy pocieraniu nie rozwalają się i nie zostawiają "farfocli". Pomimo troszkę małej ilości płatków (60szt.) są bardzo wydajne, bo bez problemu jeden wacik wystarcza praktycznie na cała twarz, a przy mniejszych zużywamy ich już trochę więcej.

Fajne płatki w rozsądnej cenie

W płatkach kosmetycznych bardzo ważne jest dla mnie obszycie brzegów ponieważ bardzo nie lubię włókien, które pozostają na twarzy lub rzęsach. Używam ich zarówno do demakijażu jak i pielęgnacji niemowlaka. Są świetne, nie podrażniają delikatnej skóry, nie zostawiają elementów waty/włókien/wypełnienia. Mają idealny rozmiar.

Dobrej jakości płatki

Płatki są w wygodnym opakowaniu, które można zawiesić. Płatki są miękkie i bardzo dobrze usuwają makijaż - nawet przy odrobiny tarcia nie podrażniają cery czy okolic oczu.

Płatki są bardzo dobrze scalone ze sobą dlatego łatwo się wyciągają a przy tym co najważniejsze nie rozwarstwiają się.

Bardzo dobre, będę do nich wracać

Wygląda na to, że nieco się w tych płatkach zmieniło przez kilka lat - opakowanie, wytłoczony wzór oraz cena (4,79 zł w Rossmannie), ale sądząc po opisie wciąż jest to jakościowo ten sam produkt - technologia 3L (trzech warstw), bawełna na zewnętrz, mieszanka wewnątrz.

Na temat płatków kosmetycznych trudno napisać powieść, będzie więc forma zdecydowanie krótsza. Produkt Tami jest wykonany bardzo starannie, na pierwszy rzut oka nawet nie zauważyłam, że płatki są obszyte na brzegach i dzięki temu mamy z głowy problem rozwarstwiania i farfocli waty na twarzy. Materiał jest mięciutki, komfortowy, nie drapie. W mojej wersji obie strony mają identyczne tłoczenie w prążki. Duże waciki są moimi ulubionymi, wygodniej się ich używa, sprawdzają mi się przy pielęgnacji twarzy, jak i zmywaniu lakieru do paznokci lepiej niż mniejsze odpowiedniki.

Płatki Tami są porządnej jakości, zamierzam do nich wracać, choć tak naprawdę daję im czwórkę z plusem - mogłyby być odrobinę grubsze i bardziej chłonne, a może ja po prostu leję wszystkiego za dużo? Niemniej jednak, polecam.

Świetne i tanie,czego chcieć więcej....

Platki są duże bawełniane, dobrej jakości, nie rozwarstwiają się ani nie pylą podczas zmywania makijazu.
Bardzo wydajne, dwoma platkami spokojnie można zmyc cały makijaż.

Pierwsze płatki o dużym rozmiarze i najlepsze!

Widząc u przyjaciółki płatki o dużym rozmiarze byłam zaskoczona, bo nigdy nie zwróciłam uwagi w sklepie na taki płatki :D

Postanowiłam zakupić jedno opakowanie, ponieważ do demakijażu zawsze zużywałam 2 płatki, a te pozwoliły mi zmywać cały makijaż bez zbędnej zabawy.
Wybrałam te, ponieważ były akurat na promocji.

Płatki zapakowane są w plastikowe opakowanie ze sznurkiem. Ilość 60 sztuk.
Same płatki w sobie są miękkie, dobrze wykonane, nie pylą się. Dodatkowo są „obszyte” na brzegu by się nie rozwarstwiały. Są też dobrze „wypchane”.
Twarz nie jest podrażniona przez płatki, dobrze ściera makijaż, a także dobrze się nasączają płynem do demakijażu. Ogólnie płatki cudo.

Po zużyciu tych płatków kupowałam jeszcze pare innych z rożnych innych firm, ale powiem szczerze, że jeszcze żadne nie były tak dobre jak te! Uważam, że są to najlepsze płatki jakie kiedykolwiek miałam biorąc pod uwagę i płatki normalnych i dużych rozmiarów.
Cena na promocji bardzo atrakcyjna. :)

Dla mnie są rewelacyjne!

6/5!????

Tanie dobre

Lubię je . Są tanie bo kosztują około 3 zł za 60 sztuk. Dobrze się sprawdzaja podczas zmywania kosmetyków z twarzy ( makijażu ) są mocne . Są dobrze wykonane . Do tego nie uczulaja,nie podrażniają . Super że się nie rozwalają i nie rozdwajające . Super są

jedne z lepszych

płątki to niby pierdoła, ale są ważne w moim codziennym demakijażu.
1. wilelkość - są większe od standardowych płatków
2. jakość - płatki są mięciutkie i nie rozwarstwiają się, czego nie cierpię!

Ja stosuję z płynem micelarnym, nie używam mleczek. Super spełaniają swoje działanie.
Warte zakupu, kupię je jeszcze kiedyś