Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Pojemność 60 szt

Płatki kosmetyczne produkowane w opatentowanej technologii 3L (3 Layers) - bawełniane warstwy zewnętrzne i warstwa wewnętrzna z unikalnej mieszanki włókien, dzięki której się nie rozwarstwiają. Płatki są chłonne i wydaje, a ich skuteczność została potwierdzona w badaniach konsumenckich (Hamilton Poland Ltd. 2011).

do oczu, do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Lubię

Jedne z lepszych płatków kosmetycznych, które stosowałam. Nie rozwarstwiają się, nie kłują, są łatwodostępne, niedrogie i poręczne. Ich największą zaletą jest wielkość.

Ulubione do demakijażu oczu

Płatki są duże zwarte nie rozrywają się i nie pylą. Idealne do demakijażu oczu. Mają dużą powierzchnię i z łatwością można usunąć bardzo intensywny makijaż oka z użyciem ulubionego płynu. Dla mnie niezastąpione.

Lubię bardzo

Płatki kosmetycznie spełniają swoje przeznaczenie. Używane do demakijażu i do zmywania paznokci itp, są bardzo miekkie i praktyczne. Cenowo też są przystępne i jest ich dużo

Bardzo dobre płatki. Nie rozwarstwiają się, nie pochłaniają pół butelki płynu, nie rozrywają się, cenowo ok, nic dodać nic ująć. Używam i do zmywania makijażu i do toniku. Jeden płatek wystarcza na całą twarz albo oba oczy. Nie trzeba ich zużyć milion przy demakijażu. nadają się nawet do zmywania maseczek. Zawsze w koszyku przy zakupach. Polecam

super do demakijażu

Rozmiar płatków jest idealny do demakijażu. Duża powierzchnia pomaga szybciej i dokładniej zmyć makijaż i zanieczyszczenia.
Płatki są miękkie i wygodne w użyciu. Nie pylą się.

Bardzo dobre platki

Uwielbiam te płatki. Nie rozwarstwiają się, nie mam później jakiś farfocli na rzęsach, są bardzo miękkie. Brzegi są dobrze scalone. Nie są drogie, łatwo dostępne.

płatki kosmetyczne

od jakiegoś czasu przerzuciłam się z małych okrągłych płatków na takie. Dużo wygodniej nimi przeciera się twarz, nie muszę kilkunastu płatków zużywać a tyle mi szło gdy miałam mocniej zrobiony make up. Te płatki są całkiem ok. Nie rozłażą się przy wyjmowaniu z opakowania, co mnie zawsze doprowadza przy płatkach do furii. Nie rozwarstwiają się, nie robią się farfocle które potem czuć na twarzy i w oczach. Są niedrogie i dobrze chłoną płyn do demakijażu, zużyłam kilka opakowań i na pewno jeszcze kupię

Przyjemne

Bardzo wygodne w użytkowaniu płatki kosmetyczne. Bardzo dobrze sprawdzają się do demakijażu jak i odświeżenia twarzy. Poprzez swoją dużą powierzchnię pozwala na zmycie makijażu nawet z całej twarzy przy użyciu jednego płatka.
Co najważniejsze - nie rozwarstwiają się. Nie zostawiają pyłu i są porządnie wykonane.

uniwersalność i wygoda :)

Dla mnie to najlepsze płatki kosmetyczne, są wygodne w użyciu, odpowiednio rozprowadzają po skórze kosmetyk do demakijażu, dzięki czemu codzienny demakijaż jest naprawdę łatwy!

Duże płatki kosmetyczne

Bardzo lubię te płatki bo są duże jeden mi starcza na wytarcie całej twarzy, nie rozwarstwiają się i nie zostawiają na twarzy waty (czego bardzo nie lubię)

Płatki kosmetyczne Tami

Płatki znalazły u mnie trochę nietypowe zastosowanie. Używałam ich przy zmianie pieluchy u mojej córeczki zamiast mokrych chusteczek, zapisałam je wodą i były dużo lepsze niż chusteczki dla niemowląt. Nie podrażniały delikatnej skóry, miały idealny rozmiar, cena też była ok. Cześć jak kończyły się moje płatki do makijażu, to bralam je z przewijają i z powodzeniem wykorzystywałam. Do zmywania makijażu również okazały się świetne. Mogę je szczerze wszystkim polecić.

Idealne do demakijażu

Od lat używam dużych płatków kosmetycznych z Cleanica , ale przypadkowo przy zakupach zwróciły moją uwagę płatki z Tami w takim samym rozmiarze, a że cena niewielka postanowiłam spróbować .

Płatki umiejscowione w przeźroczystej torebce z kolorową grafiką i sznureczkiem, umożliwiającym zawieszenie ich w dogodnym dla nas miejscu.
Mają delikatną ale mocną strukturę , za sprawą dużej ilości bawełny w składzie(70% bawełna, 30% specjalna mieszanka włókiem poliestrowych i celulozowych) są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Mocne i wytrzymałe ,nie rozwarstwiają się, nie gubią włókien, ani nie pylą. Doskonale oczyszczają dzięki swojej chłonności i nie pozostawiają na skórze drobnych włókien.

Są na tyle duże że do demakijażu wystarczy nam jeden płatek , ze względu na grubość i mocną strukturę możemy wykorzystać oby dwie strony płatka.
Wielofunkcyjne, nie tylko do demakijażu ,ale również do okładów na oczy , ściągania resztek maseczek czy zmywania lakieru do paznokci.

Bardzo dobra jakość, niewielka cena i cóż chcieć więcej ...tylko kupować i używać.