Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Tami, My Care, Super Duo, Płatki kosmetyczne

Pojemność 60 szt

Płatki kosmetyczne produkowane w opatentowanej technologii 3L (3 Layers) - bawełniane warstwy zewnętrzne i warstwa wewnętrzna z unikalnej mieszanki włókien, dzięki której się nie rozwarstwiają. Płatki są chłonne i wydaje, a ich skuteczność została potwierdzona w badaniach konsumenckich (Hamilton Poland Ltd. 2011).

do oczu, do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Lubię

Kwadratowe , większe płatki kosmetyczne Tami my care . Są dość sporej wielkości ale chciałam je wypróbować , takie opakowanie mieści 60 szt płatków. Są dość grube z obu stron z delikatnym wzorkiem , z jednej przypomina kratkę z drugiej zaś paski , są mocno chłonne, nie rozwarstwiają się i nie pylą . Są naprawdę świetnej jakości i bardzo wytrzymałe. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych okrągłych płatków kosmetycznych

Dobrej jakości płatki kosmetyczne

Jestem raczej z tych osób co nie potrafią zatrzymać się przy jednym produkcie i używać go przez wiele lat (z małymi wyjątkami). Tak też jest z płatkami kosmetycznymi. Nie jest to moja pierwsza paczka tych, których dotyczy ta recenzja, lecz nie kupuję nowej zaraz jak mi się skończą. Używam ich na zmianę z płatkami innych marek. Nie wiem ile kosztują, ale wydaje mi się, że nie więcej niż 3 zł.

Płatków kosmetycznych tej wielkości używam do demakijażu płynami micelarnymi i dwufazowymi oraz do różnego rodzaju toników. Nie wyobrażam sobie używać do tego płatków standardowej wielkości, są po prostu za małe. Jako, że te są duże to zmywanie makijażu jest łatwiejsze i szybsze. Bardzo dobrze chłoną produkty i rozprowadzają je. Podczas używania nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają białych włókien. Ich delikatna, miękka powierzchnia, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry twarzy, a na to zwracam szczególną uwagę. Z obu stron są widoczne paski, natomiast tylko z jednej oprócz pasków można zauważyć kształty rombów. Nie ma różnicy między jedną, a drugą stroną płatka. Wygodna wielkość (trochę mniejsza niż połowa mojej dłoni) oraz kwadratowy kształt z zaoblonymi krawędziami ułatwiają użytkowanie.

Opakowanie nie wyróżnia się niczym, czyli jest typowe dla tego typu produktu. Tak jak przy innych mamy możliwość otwarcia go na dwa sposoby. Ilość płatków zawarta w opakowaniu (60 sztuk) starcza na długo.

Super!

Płatki te nie są standardowej wielkości, są dużo większe. Nie rozwarstwiają się, nie pylą. Są idealnej grubości, przez co "nie zjadają" płynu do demakijażu. Jednym płatkiem jesteśmy w stanie oczyścić całą twarz. Czuć, że są dobrze wykonane, a brzegi odpowiednio zabezpieczone. W paczce mamy 60 szt. Na początku obawiałam się, że ta ilość nie będzie wystarczająca, jednak okazało się, że są one bardzo wydajne. W rossmannie są one dostępne za ok. 3,50 zł.

Najlepsze płatki kosmetyczne na świecie

Od kiedy tylko zaczęłam stosować te płatki kosmetyczne wiedziałam, że będą moim hitem. Widzę w tym produkcie same zalety. Płatki kosmetyczne firmy Tami nie rozwarstwiają się, nie pozostawiają żadnych 'farfocli' na skórze, są idealnej wielkości, mają doskonałą teksture, są bardzo wydajne przy czym cena jest baaaaardzo niska. Opakowanie płatków również mi odpowiada. Uważam, że to najlepsze płatki kosmetyczne na świecie jakie można kupić .

Zdecydowanie najsolidniejsze z paltkow

Platki sa wedlug mnie najbardziej solidnymi platkami jakie mialam. Sa bardzo zbite, grubo zszyte i ciezko jest je cale nasczyc produktem, Maja bardzo duza pojemnosc i tylko w przypadku ich stosowania wystarcza mi jeden platek do demakijazu obydwu oczu. Platki tez stosuje do innych zabiegow pielegnacyjnych. Sa wszechstronne, tanie, dobre i latwodostepne. Jak za ta cene sa rewelacyjne.

Najlepsze

Muszę przyznać,że są to najlepsze płatki kwadratowe które miałam do tej pory.
Są konkretnie zszyte,grube nie rozdwajają się,nie pozostawiają waty na skórze.
Nie podrażniają skóry,delikatne.
Idealnie nadają się do usuwania makijażu twarzy.
Cena ok 3,50 .Polecam!

Produkt warty zakupu

Goszczą w mojej kosmetyczne od dobrych kilku miesięcy i wiem, że nie zamienię ich na żadne inne. Są stworzone dla mnie. Bardzo dokładnie oczyszczają twarz jak i zmywają makijaż, nie rozwarstwiają się i nie pozostawiają po sobie żadnych włókien co jest dodatkowym plusem. Nie podrażniają mojej wrażliwej skóry z czego jestem mega zadowolona. Jak najbardziej polecam.

Lubię

Jedne z lepszych płatków kosmetycznych, które stosowałam. Nie rozwarstwiają się, nie kłują, są łatwodostępne, niedrogie i poręczne. Ich największą zaletą jest wielkość.

Ulubione do demakijażu oczu

Płatki są duże zwarte nie rozrywają się i nie pylą. Idealne do demakijażu oczu. Mają dużą powierzchnię i z łatwością można usunąć bardzo intensywny makijaż oka z użyciem ulubionego płynu. Dla mnie niezastąpione.

Lubię bardzo

Płatki kosmetycznie spełniają swoje przeznaczenie. Używane do demakijażu i do zmywania paznokci itp, są bardzo miekkie i praktyczne. Cenowo też są przystępne i jest ich dużo

Bardzo dobre płatki. Nie rozwarstwiają się, nie pochłaniają pół butelki płynu, nie rozrywają się, cenowo ok, nic dodać nic ująć. Używam i do zmywania makijażu i do toniku. Jeden płatek wystarcza na całą twarz albo oba oczy. Nie trzeba ich zużyć milion przy demakijażu. nadają się nawet do zmywania maseczek. Zawsze w koszyku przy zakupach. Polecam

super do demakijażu

Rozmiar płatków jest idealny do demakijażu. Duża powierzchnia pomaga szybciej i dokładniej zmyć makijaż i zanieczyszczenia.
Płatki są miękkie i wygodne w użyciu. Nie pylą się.