LoveInk, Tattoo Butter Papaya (Masło do pielęgnacji tatuażu)

LoveInk, Tattoo Butter Papaya (Masło do pielęgnacji tatuażu)

Tattoo Butter Papaya to doskonały kosmetyk do pielęgnacja tatuażu. Idealnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i w okresie gojenia. Bogata mieszanka naturalnych maseł to najlepsza odpowiedź na potrzeby wytatuowanej skóry

Mój numer jeden jeśli chodzi o pielęgnacje tatuaży.

Wygoiłam na nim swój drugi tatuaż i byl zdecydowanie lepszy niż preparat który stosowałam na pierwszą dziarkę.
Dobrze nawilża, pielęgnując skórę. Stosowałam tez na bardzo suche miejsca na ciele i tak samo swietnie działa. Wchłania się troszkę wolno, czuć go na skórze, ale nke przeszkadza w żaden sposób w funkcjonowaniu, nie brudzi ubrań czy innych części ciała.
Zapach piękny, jak jestem średnią fanką papaji to w tej wersji ubóstwiam.
Dużą zaleta produktu jest naturalny skład, całkowicie wegański.
Produkt bardzo wydajny, ledwo 1/4 wykorzystałam do pielęgnacji świeżego tatuażu.
Termin ważności po otwarciu to 6 miesięcy, domyślam się ze względu na naturalny skład, bez zbędnej „chemii” (bo jak wiemy chemia jest wszędzie ), ale ja nie dałam go rady wykorzystać w tak krótkim czasie i dalej używam do ciała i wygojonych tatuaży. Raczej iestem zdania, ze dopóki produkt nie zmienił konsystencji, zapachu itd, itd to można go dalej stosować (no o ile nie jest lekiem )