Max Factor, False Lash Effect Max Out Blue Primer (Baza pod maskarę)

Max Factor, False Lash Effect Max Out Blue Primer (Baza pod maskarę)

Pojemność 13,1 ml

Maksymalnie zwiększ efekt swojego tuszu dzięki bazie pod maskarę Max Factor False Lash Effect Max Out! Niebieskie mikropigmenty nadadzą kolorowi głębi oraz sprawią, że Twoje rzęsy wydadzą się ciemniejsze, a spojrzenie jaśniejsze. Bogata formuła pozwala zwiększyć objętość rzęs, a także wydłużyć je i podkreślić.

Doskonały aplikator!

Nigdy wcześniej nie stosowałam baz pod maskarę. Wydawały mi się dodatkowym i zbędnym elementem w makijażu rzęs, aż do czasu, kiedy po raz pierwszy (i kolejny, i kolejny) użyłam False Lash Effect Max Out Blue Primer.

Produkt zamknięty jest w opakowaniu o identycznym kształcie, jak maskara False Lash Effect, niemniej odróżnia go biało-niebieska szata graficzna.

Kosmetyk ma gęstą, ale całkowicie gładką konsystencję o kolorze niebieskim. Aplikuje się go łatwo, a produkt nie pozostawia żadnych grudek na rzęsach. Z założenia baza od MF ma pogrubiać rzęsy, rozdzielać je, a efekt czerni ma być głębszy niż przy zastosowaniu maskary samodzielnie. Jak to ma się w praktyce?

Baza pod tusz ze względu na swoją konsystencję idealnie rozdziela rzęsy, tworząc efekt absolutnie genialnej objętości. Po aplikacji tuszu na primer można zauważyć zdecydowanie większe pogrubienie, nie tracąc na wcześniej uzyskanej objętości. Jednakże nie zauważyłam, aby baza w jakikolwiek sposób wpływała na głębię czerni, tusz był dokładnie tak samo czarny, bez względu na aplikację go jako jedynego kosmetyku, czy też z warstwą bazy.

Baza pod maskarę False Lash Effect Max Out Blue Primer to ciekawe rozwiązanie dla osób, które w szybki sposób chcą uzyskać idealne rozdzielenie i pogrubienie rzęs, bez konieczności nakładania kilku warstw tuszu. Rewelacyjny aplikator (identyczny jak w maskarze) wymaga umiejętności obsługi ze względu na swoje dość spore rozmiary, niemniej, kiedy ta sztuka zostanie opanowana - efekt, jaki daje ta szczoteczka - jest nie do podrobienia.

Bardzo średnia baza

Baza nie dość że ma kolor niebieski niestety nie spełniła moich oczekiwań. Kolor absolutnie nie przeszkadza w późniejszym nałożeniu tuszu. Nie koloruje czarnego tuszu. Ale w żaden sposób nie pogrubia rzęs ani ich nie wydłuża, co dzięki innym bazom uzyskiwałam. Szczoteczka jest gruba i w bardzo lekki sposób nakłada się nią dany produkt. Niestety by dobrze nałożyć produkt trzeba niestety dłuższa chwilę przy tym spędzić. Niestety baza nie spełniła moich oczekiwań a szkoda.

Rewelacyjna baza

Primer jest rewelacyjny.
Wydłuża i pogrubia rzęsy, tusz połozony na niego nie kruszy się ani nie odbija.
Po nalożeniu primera i tuszu wiele osób pytalo mnie, czy to moje naturalne rzęsy.
Nie powoduje sklejania rzęs i ich nie obciąża.
Szczoteczka idealna, fajnie rozdziela rzęsy, jest gruba, niezbyt długa i sztywna dzięki czemu mozemy nią wygodnie manewrować nie brudząc sobie powiek.
Polecam, napewno będę kupować !

Świetny produkt

Primer pod tusz otrzymałam w ramach testu wizaż. Zniecheciła mnie gruba sylikonowa szczoteczka, nie jestem ich zwolenniczką. Lecz przy nałożeniu Primera a na niego tuszu byłam mile zaskoczona. Niebieski Primer sprawia że rzęsy stają się bardziej czarne, widoczne i pogrubione.

Baza pod mascarę? Jestem na tak!

Produkt firmy Max Factor False Lash Effect Max Out Blue Primer to baza pod maskarę. Myślałam, że nie ma to sensu, jednak ma i to wieeelki! Piękny granatowy pigment, gładka, niekleista formuła i silikonowa szczoteczka sprawdzają się genialnie. Po pierwsze wydłużają rzęsy, ale też rozdzielają je, nie pozostawiając grudek. Granatowy pigment daje efekt "wow" podbijając czerń właściwego tuszu do rzęs! Ewidentnie jest to produkt pierwszej potrzeby dla każdej z nas, sztuczne rzęsy w łatwej aplikacji! Jestem na tak!

Niezwykły ! Oszałamiający efekt !

Pierwszy raz spotkałam się z produktem takim jak primer. Początkowo byłam zdziwiona niebieskim kolorem, ale za chwilę zrozumiałam jego sens - ten błękit tak bardzo wydobywa późniejszą czerń, że to niemal magia ;-)

REWELACJA

Dzięki tej bazie moje rzęsy w końcu uzyskały efekt wow! Nigdy wcześniej nie miałam tak mocnych, grubych oraz długich rzęs. Do tego ma bardzo ładne opakowanie, dość gęstą konsystencję i baaaardzo fajną, sylikonową szczoteczkę. Myślę, że spełni oczekiwania wielu z Was

Najlepsze rozwiązanie na zniszczone rzęsy

Primer, czyli baza pod maskare u mnie sprawdził się idealnie i zostaje w mojej kosmetyczne. Rzęsy naprawde są dłuższe , grubsze niż przy stosowaniu samej maskary. I mają głębszy odcień czerni w stosunku razem z maskarą. Idealne nadaje się na rzeczy które zostale zniszczone przedłużaniem.

To mi się podoba

Niebieska baza działa bardzo fajnie, pogrubia wyraźnie końcowy efekt dzięki tej dodatkowej warstwie. Niebieski kolor nie przebija potem spod maskary. Jedyny mały minus to ja zawsze czekałam między nałożeniem bazy a maskary, żeby baza wyschła. Przy nakładaniu na mokrą trochę się robiły grudki i trzeba było ostrożniej nakładać.
Zapach jest neutralny, nie odczułam też ani razu żadnego podrażnienia.

Używa produktu od: próbka

Bardzo fajna baza

Baza pod tusz mnie pozytywnie zaskoczyła. Naprawdę daje super efekty - pogrubia, wydłuża a przy tym nie skleja! Można nałożyć kilka warstw i rzęsy nadal są fajnie rozdzielone, nieposklejane, a do tego długie jak firanki. Na dodatek ten kolor - kilka razy mnie korciło, żeby nie malować rzęs czarnym tuszem, tylko zostawić samą bazę z tym niebieskim połyskiem :) Konsystencja jest w sam raz, nie za rzadka, nie za gęsta, szczoteczka również bardzo wygodna - maluje dobrze nawet dolne rzęsy, z czym zawsze mam problem. Ogólnie bazę oceniam na 5 - na pewno warto ją mieć i chętnie kupię ją ponownie.

Efekt sztucznych rzęs

Moje rzęsy są dość długie i nawet grube. Sięgałam po popularne tusze nie widząc specjalnej różnicy między nimi. Jednak po zastosowaniu primera i tuszu Max Factor efekt jest powalający rzęsy są podkręcone jak po użyciu zalotki, idealnie rozdzielone i mega czarne. Jeszcze jeden ważny aspekt- nie odbija się mi na górnej powiece co jest bardzo miłym zaskoczeniem bo już myślałam że "taka moja uroda". Według moich obserwacji primer jest rewelacyjny i podbija działanie tuszu.Uważam, że warto zainwestować w tusz i primer to efekt jest tego wart.

Świetna baza

Używałam zawsze baz pod makijaż, nigdy bazy pod tusz. Kto również podobnie do mnie nigdy tego nie robił, polecam serdecznie ten produkt! Baza super zwiększa przyczepność tuszu, sama w sobie już wydłuża i pogrubia każdą rzęsę z osobna. Bez obawy i jej niebieski kolor - ten pigment po nałożeniu na rzęsy staje się niewidoczny, ale potęguje czerń nałożone maskary. Dla mnie super :-)