Maybelline New York, Lash Sensational, Sky High Tinted Primer (Baza pod tusz do rzęs)

Pojemność 7,2 ml

Sky High Tinted Primer to pierwsza baza pod tusz od Maybelline New York w czarnym kolorze. Dzięki formule wzbogaconej o ceramidy i witaminę B5 zadba o kondycję rzęs. Efekty zauważalne są już po 4 tygodniach codziennego stosowania. Elastyczna szczoteczka w kształcie wieży z łatwością dociera do każdej rzęsy, pozwalając na równomierną aplikację, co gwarantuje zwiększoną objętości rzęs (nawet 1,5x! przy połączeniu z mascarą), bez pozostawiania grudek.
Można stosować ją także solo – dzięki czarnym pigmentom daje naturalny efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs, bez białych śladów. Jest odpowiednia dla wrażliwych oczu i osób noszących soczewki kontaktowe.
Baza została przetestowana alergologicznie i okulistycznie.

bazy pod tusz do rzęs
wzmacniające rzęsy, przedłużające trwałość makijażu

Must Have

Baza wprost idealna pod każdy tusz do rzęs którego jestem posiadaczką ⚡️ Kupiłam go do przetestowania i jestem po prostu zakochana w efektach. Używam go na rzęsy jako pierwszy etap tuż po zalotce. Idealnie wydłuża od najmniejszej rzęsy po najdłuższą, przedłuża trwałość tuszu do rzęs i sprawia wrażenie odżywienia moich rześ tuż po demakijażu oczu !!!

Znakomita !

Bazę kupiłam głównie do testu ,byłam ciekawa jak będzie się prezentować w połączeniu z moim ulubionym tuszem - Sky High, tym takim pierwotnym. Na początku mogę powiedzieć ,że nie zawiodłam się. Sama baza jest świetna, cudownie unosi rzęsy i nie skleja ich ze sobą. Natomiast po połączeniu jej z tym tuszem - BAJKA! Jest to zdecydowanie moje ulubione duo. Polecam!

Fajna

Baza nie jest biała. Kupiłam ją w dobrej promocji, więc nie odniosę się do ceny. To fakt, że nie zastyga mocno na rzęsach, zanim nałożę tusż, a używam Sky High Waterproof, czasem mija i z 5 minut. I fakt, nie przedłuża rzęs tak mocno jak inne bazy, które miałam przyjemność używać. To mniejsze lub większe minusy.

Tym niemniej nie mogę o niej mówić źle. To że jest czarna, fajnie sprawdza się kiedy muszę szybko wyjść, albo przed niedzielnym spacerem dla zdrowia, wtedy jak nie nałożę na nią tuszu, albo nałożę tylko 1 warstwę, wygląda dobrze. Nie kruszy się, a używam już drugie opakownie, więc jest to dogłębnie sprawdzone :). Po nałożeniu tuszu dopiero widać efekt dobrego wydłużenia. Używam na nią tuszu wodoodpornego, a mimo to kosmetyki się nie gryzą a tusz nie rozmazuje ani nie spada z rzęs, nie kruszy się. Mam bardzo cienkie, jasne i średniej grubości rzęsy, więc potrzebuję porządnego wydłużenia i pogrubienia (codziennie robię kreski, nie ma zmiłuj, tusz musi dawać własnie takie efekty), a ja jestem z nich zadowolona.

Polecam do wypróbowania, nie sprawi wam zawodu, a może akurat trafi w gusta i potrzeby rzęs.

Znam lepsze

Bardzo lubię tusz z tej serii, więc gdy tylko zobaczyłam tę bazę postanowiłam ja kupić. Bazy pod tusze stosuję od dawna, ale przeważnie są one białe, ta jest czarna, więc tym bardziej mnie zaciekawiła :).
Szczoteczka tak samo, jak w przypadku tuszu jest wygodna i giętka. Łatwo nakłada się nią produkt. Niestety sam kosmetyk jest trochę zbyt rzadki, więc potrafi skleić rzęsy i mam wrażenie, że przez to tusz się gorzej na niej trzyma i się bardziej rozmazuje. Dopiero po około miesiącu nieci zgęstniała i operuje się nią lepiej. Jednak na rynku są dużo tańsze bazy, które na moim oku działają cuda. Więcej nie kupię.

Przereklamowana, dla mnie tragiczna

Skusiłam się po dobrych recenzjach, jednak baza okazała się tragiczna:
- nie zastyga
- skleja rzęsy
- grudkuje się
Nawet po namęczeniu się i w końcu rozdzieleniu posklejanych rzęs (osobnym grzebyczkiem, bo aplikator się do tego nie nadaje), przez to że nie zastyga i cały czas jest lepka, dwa mrugnięcia okiem powodują że rzęsy ponownie się sklejają. Efekt wydłużenia jest porównywalny z nałożeniem po prostu dodatkowej warstwy tuszu, który nie kruszy się na końcówkach (np. Claresa, Eveline)

Świetna.

Cześć!

Baza pod tuż do rzęs zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Wcześniej używałam inne bazy (białe) I zawsze kończyło się to tragicznie. Rzęsy były posklejane, zbyt grube, dramat.

Z tą baza jest zupełnie inaczej.

Więc jaka ona jest?

-posiada czarny kolor
-wyjmuje się odpowiednia ilość produktu
-szczoteczka jest długa, stożkowa,silikonowa i bardzo elatyczna (wygina się na wszystkie strony - ale to nie minus, absolutnie)
-jest wydajna
-szybko wysycha na rzęsach
-nie skleja ich
-nie pozostawia grudek
-lekko pogrubia i wydłuża
-a po nałożeniu tuszu dopiero widać efekty - są dłuższe i bardziej wyraziste
- tusz nie odbija się i dłużej się utrzymuje
- po aplikacji rzęsy są bardzo miękkie i elastyczne

Chciałam też zaznaczyć,że nie łącze jej z tuszem Lash Sensetional Sky High (przeznaczonym do zestawu). Używam innych, a efekt jest świetny. Mogę sobie tylko wyobrazić, jaki będzie efekt po użyciu razem z Lash Sensetion Sky High. Muszę wypróbować:)

efekt nieziemski

Kolorowy odcień Tinted Primer subtelnie podkreśla moje rzęsy, dodając im delikatną, naturalną głębię, a także świetnie działa jako baza pod tusz do rzęs. Po nałożeniu tuszu, efekt jest jeszcze bardziej oszałamiający - moje rzęsy są wydłużone, podkreślone i od razu robią niesamowite wrażenie!

Dodatkowo, utrzymanie tuszu przez cały dzień jest naprawdę imponujące. Tinted Primer utrzymuje tusz na swoim miejscu, zapobiegając rozmazywaniu się i osypywaniu. Efekt wygląda tak samo świetnie nawet po wielu godzinach noszenia.

Jeśli marzysz o intensywnych, długich i oszałamiających rzęsach, Lash Sensational Sky High Tinted Primer jest dla Ciebie idealnym wyborem. Gorąco go polecam wszystkim, którzy pragną uzyskać wspaniały efekt rzęs bez wysiłku!

Nie dla mnie

Kupiłam tę bazę zachęcona przez moją mamę, która uważa ten produkt za rewelacyjny. U mnie niestety się nie sprawdziła i w ogóle nie za bardzo rozumiem formułę tego kosmetyku.

Baza ma bardzo ładne opakowanie, pasujące do tuszu z tej samej serii. Kupiłam ją w promocji -50% i szczerze - nie dałabym za ten kosmetyk więcej, bo uważam, że nie jest tego wart. Baza bardzo ciężko się rozprowadza. Kosmetyk jest gęsty, lepki, a szczoteczka w ogóle nie współgra z moimi rzęsami. Po nałożeniu bazy zamiast ładnych rzęs mam kilka sklejonych ze sobą włosków oblepionych grudkami. Muszę rozczesywać rzęsy inną szczoteczką, żeby miały jakikolwiek wygląd.

Może po nałożeniu tuszu faktycznie daje efekt kosmicznych rzęs - nie miałam okazji sprawdzić, bo baza tak oblepia rzęsy, że nie jestem w stanie nałożyć na nią maskary. Produkt sam w sobie bardzo mocno pokrywa rzęsy megagrubą, ciemną warstwą i nie wyobrażam sobie, żeby nałożyć na to coś jeszcze. Po nałożeniu daje efekt tandetnej czerni za którą jako blondynka nie przepadam.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

w połączeniu z tuszem z tej serii - świetny efekt!

Używam tej bazy wraz z tuszem z tej samej serii. Nakładam cienkie warstwy obu produktów by nie przesadzić i nie zrobić grudek. Efekt dla mnie jest genialny. Plus oczywiście za działanie pielęgnacyjne i to, że ta baza MA KOLOR. wcześniejsze bazy jakie używałam były białe i po nałożeniu na nie tuszu powodowały, że nie pokrywał on całości dokładnie.
recenzja na IG : https://www.instagram.com/p/Cp79UavIAFV/

Ja jestem zachwycona

Bazę kupiłam w promocji, po tym jak tusz z tej serii mnie oczarował. Mam brązowe rzęsy, średniej długości, raczej proste.

Baza zapakowana jest w biało-różowe opakowanie. W moim odczuciu bardzo kobiece połączenie kolorów. Szczoteczka jest sylikonowa, ma małe ząbki co pomaga na dokładne nałożenie tuszu.

Konsystencja początkowo jest dość rzadka co ja sama w bazach lubię bo nie tworzą się grudki.

Bazy używam obecnie z tuszem z YR metamorphose. I to co ja mogę powiedzieć to baza razem z tą maskarą daje u mnie fenomenalny efekt. Po pierwszym użyciu miałam takie "Oooo wow". Rzęsy są zagęszczone, pogrubione, wydłużone. U mnie powstała prawdziwa firanka, tak jak lubię najbardziej. Wystarczy jedna warstwą bazy i tuszu i efekt jest taki, że naprawdę jestem zachwycona. Owszem, trzeba uważać bo może spowodować sklejanie, ale jeśli nakłada się bazę dość wolno to nie pozostawia ona nadmiaru na rzęsach i problem sklejania u mnie nie istnieje. Może to też efekt tęgi, że tusz ma zwykłą szczoteczkę, a nie silikonową. Jeśli chodzi o aplikację to ja zawsze najpierw nakładam bazę na oboje oczu, a następnie tusz (a nie tusz i baza na jedno oko a potem dopiero drugie). Dodatkowy plus za działanie pielęgnacyjne, które baza niby ma zapewniać. Ja jestem zachwycona.

U mnie baza nie spowodowała podrażnienia oczu, zaczerwienienia, nie mam problemu z demakijażem.

Kupiłam za mniej niż 30 złotych i uważam, że baza było tek kwoty warta.

Rozczarowanie

Zachęcona pochwałami skusiłam się na kupno swojej pierwszej bazy pod maskarę. Obietnice producenta sugerowały duże zmiany w wyglądzie rzęs - u mnie włoski są proste i jasne, więc miałam wysokie oczekiwania.

Już po pierwszym użyciu czułam, że będzie to pic na wodę. Sam primer skleił rzęsy i nałożenie maskary (z tej samej linii!) spotęgowało ten efekt. Przy drugim użyciu pomyślałam, że poczekam, aż baza zastygnie, ponadto nałożyłam mniej tuszu, aby uniknąć sklejenia rzęs. Scenariusz się jednak powtórzył.

Zamiast makijażu rzęs, który pięknie ożywiałby spojrzenie i otwierał oko, otrzymałam efekt, który równie dobrze potrafię uzyskać przy użyciu budżetowej maskary - niesklejającej włosków, przy okazji. Nie mówiąc, że dla spotęgowania efektu używałam zalotki, która niewiele pomogła - produkt zdawał się obciążać moje rzęsy.

Co więcej, jako że była to moja pierwsza styczność z bazą do rzęs, zabrakło mi dokładnej instrukcji, w jaki sposób powinnam jej używać - musiałam wspomóc się internetem.

Jedynym plusem jest ciemny kolor bazy, który nie wyróżnia się na tle maskary oraz kształt szczoteczki.

Zakup nie był wart tych pieniędzy, a realia niestety nie pokrywają się z zapewnieniami producenta. Zdecydowanie nie polecam.