Max Factor, False Lash Effect Max Out Blue Primer (Baza pod maskarę)

Max Factor, False Lash Effect Max Out Blue Primer (Baza pod maskarę)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Pojemność 13,1 ml

Maksymalnie zwiększ efekt swojego tuszu dzięki bazie pod maskarę Max Factor False Lash Effect Max Out! Niebieskie mikropigmenty nadadzą kolorowi głębi oraz sprawią, że Twoje rzęsy wydadzą się ciemniejsze, a spojrzenie jaśniejsze. Bogata formuła pozwala zwiększyć objętość rzęs, a także wydłużyć je i podkreślić.

bazy pod tusz do rzęs
wzmacniające rzęsy, przedłużające trwałość makijażu
w buteleczce

Efekt WOW

Max Our Blue primer to prawdziwe cudeńko! Nigdy wcześniej nie używałam bazy pod tusz do rzęs i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Niebieski mikropigment sprawia, że później czerń maskary jest pogłębiona, rzęsy stają się wydłużone i ich objętość zwiększa się. Nie skleja rzęs i nie tworzy grudek, a szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy. Solidnie wykonane opakowanie, które uniemożliwia wysychanie bazy. :) Polecam!

Przyjemny

Bardzo przyjemna baza pod tusz. Bardzo fajnie podbija efekt tuszu do rzęs. Wydają się dłuższe i grubsze. Ja mam krótkie i jasne rzęsy, więc ten Primer bardzo mi pomaga aby był lepszy efekt.

Nie widzę efektów

Niestety użyłam bazy kilka razy i stwierdziłam, że nie będzie to mój must have. Baza nadaje rzęsom ładny niebieski kolor, rozdziela je, ale nie zauważyłam, by potęgowała efekt maskary. Raczej jest to dla mnie zbędny kosmetyk.

Naprawdę dobrze się sprawuje

Rzadko kiedy widzę, że jest wyprzedany, a działa cuda! Rzęsy są wyraźnie grubsze, dłuższe i ciemniejsze przy stosowaniu tej bazy. Na wyjście jest to mój must-have, ponieważ mam długie i cienkie rzęsy, a dzięki tej bazie są one o wiele grubsze i zagęszczone. Jestem na TAK!

Bardzo ciekawy produkt

Mimo, że na rynku są bazy pod tusz do rzęs jednak nie używałam zbyt często tego typu produktu, dlatego tym bardziej byłam ciekawa tej bazy. przede wszystkim baza ma niebieski kolor, który ma na celu pogłębienie czerni tuszu i to faktycznie działa i robi wrażenie.
Baza absolutnie nie skleja rzęs, przez co nie jest zbędną warstwą i nie wygląda wraz z tuszem ciężko. Wydłuża i podkręca rzęsy co później pomaga przy tuszowaniu rzęs.
Szczoteczka jest sylikonowa, dla mnie minimalnie za duża, ale mam małe oczy, więc to zależy kto co lubi i jak wygląda. Dodatkowo ma delikatny zapach, co dla niektórych może być wadą.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetna! Nie spodziewałam się takiego efektu

Kilka razy miałam okazję sięgnąć po różne bazy pod maskary do rzęs. Najczęściej nie zdawały egzaminu. W tym produkcie pokładałam ogromne nadzieje i się nie zawiodłam. Baza jest świetna! Dzięki niej, moje rzęsy wreszcie są widoczne. Wystarczą 2-3 warstwy tego niebieskiego primera i tusz do rzęs, a makijaż oka zyskuje na wyrazistości i zalotności ;)
Baza nie skleja rzęs, łatwo się ją nakłada i zamknięta jest w bardzo wygodnym i ładnym opakowaniu.

Super, tylko zapach silny

Doskonale uzupełnienie tuszu do rzęs. Chociaż baza jest niebieska pod tuszem jej nie widać. Nie skleja i nie tworzy efektu nadmiaru. Dzięki bazie tusz jest trwały i nie spływa przez cały dzień

Primer pod tusz do rzęs

Jak dla mnie zupełna nowość którą warto wprowadzić do codziennego makijażu. Baza przedłużą trwałość tuszu, pięknie podkreśla czerń maskary. Silikonową szczoteczka nie skleja i pięknie rozdziela rzesy. Konsystencja idealna, nie nabiera się za dużo na szczoteczkę. Cena w stosunku do jakości też jest bardzo dobra. Stosuje od miesiąca i myślę że wystarczy opakowanie na długi czas. Polecam.

Dobry produkt

Primer dostałam wraz z tuszem w ramach testowania od Wizaż. Pierwszy raz miałam z nim do czynienia i bałam się efektów - jednak niepotrzebnie. Primer dobrze rozdziela i rozczesuje rzęsy, przygotowuje do nałożenia tuszu. Dzięki niemu efekt jest jeszcze lepszy! Z pewnością będę go mieć cały czas w kosmetyczce :)

Coś nowego

Nie byłam przekonana do stosowania bazy pod tusz.. jednak faktycznie daje efekt! Z pewnością efekt który tworzy z tuszem jest spektakularny.
Jedyne co, to trzeba się nauczyć obsługiwać szczoteczkę :) ładnie rozdziela każdy włosek, jednak przy nie umiejętnym nakładaniu bazy można nałożyć za dużo lub za mało. Przy kilkudniowej wprawie problem nie istnieje :)

Fajna ta baza

Baza pod tusz do rzęs ma niebieską barwę, jednak pod tuszem do rzęs tego nie widać wcale. Szczoteczka jest silikonowa, dość duża i trzeba się do niej przyzwyczaić jeśli ma się z nią styczność pierwszy raz. Jest identyczna do szczotki z tuszu do rzęs z tej samej serii. Dobrze chwyta najmniejsze włoski, ładnie rozczesuje je. Sama baza wydłuża i delikatnie pogrubia rzęsy, dzięki niej tusz daje jeszcze lepsze efekty!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Moja pierwsza baza pod tusz ale nie ostatnia

Gdyby nie testowanie produktu dla Wizaż nie wpadłabym na to że taki produkt istnieje i że spełnia swoje zadanie. Produkt zamknięty jest w białym opakowaniu, z zamknięciem typu klik. Zapewnia szczelne zamkiecie chroniące przed wysychaniem. Baza idealnie wygładza rzęsy, wyciąga je i wygładza. Idealnie wyciąga nawet najkrótsze rzęsy. Niebieski kolor je przyciemnia ale dzięki temu tusz, który potem nakładam ma zdecydowaną czerń. Można stosować pod tusz również innej firmy. Nie ma żadnych nieporzadnych reakcji. Produkt godny polecenia..