Eveline Cosmetics, Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow (Cień do powiek w płynie i baza 2w1)

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 29.99

Flower Garden Liquid Eyeshadow to cień w płynie 2w1 o wykończeniu matowym (cień-baza). Matowe cienie w płynie to nowa jakość w makijażu oka, mogą być stosowane jako cień mono, zapewniając szybki i wygodny makijaż oraz jako baza kolorystyczna pod cienie prasowane, wzmacniając ich pigment. Receptura zawiera dodatek skwalanu o właściwościach nawilżających, zapewnia gładką i jędrną skórę.

Formuła wodoodporna.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 4

Nie umiem znaleźć w nim zastosowania oraz sensu

W Biedronce rzucili promocję 1+1 na kosmetyki do makijażu Eveline. Ja akurat potrzebowałam tylko jednej rzeczy z tej firmy, więc drugą dobrałam na zasadzie wytestowania czegoś czego jeszcze nie miałam(jak za darmo to biorę), a nigdy nie posiadałam właśnie cieni w płynie.
Mam tłuste i opadające powieki, są trudne w sztuce trwałego makijażu i płynne cienie odrzucałam na starcie stwierdzając, że trwałe nie będą.

Ciężko mi było wybrać kolor-są tylko trzy. Najchętniej wzięłabym to złotko, ale dla mnie jest za ciepłe, ostatecznie kupiłam 03-taki brąz typu taupe. Stwierdziłam, że będę go używać na całą powiekę w szybkim makijażu dziennym-do tego tylko rozetrzeć granice beżowym cieniem, rozświetlić czymś wewnętrzny kącik oraz dodać kreskę i wytuszować rzęsy.
Kolorek wychodzi na powiece całkiem ok-nie jest zbyt bury czy siny, aczkolwiek wygląda tak...nijako, wykończenie w stylu ,,w sumie sama nie wiem co to". Wyciera się oraz roluje z łatwością, na moich powiekach-żeby utrzymały się jakoś to muszę najpierw nałożyć pod nie typową bazę. A przecież te cienie miały być same w sobie bazą, więc gdzie tu jest sens?

Na bazę to się nie nadaje-raz, że jest za ciemna by nałożyć na nią jakikolwiek kolor bez zmieniania jego barwy na powiece, dwa, że wszelkie cienie na tym produkcie nie chcą się uczepić, wyglądają mdło, tępo i smutno(szczególnie błyski). Tracą swój pigment, nie chcą ładnie się rozcierać, makijaż oka na tym produkcie nie wygląda estetycznie.
Poza tym baza z założenia służy przedłużeniu trwałości nakładanych na nią cieni, tymczasem tutaj trwałości brak. Już po 2-3 godzinach cienie zaczynają się rolować oraz wycierać, nie ma opcji by wytrwały w jakimkolwiek stanie wymagane przeze mnie 8-9h.

Mnie też podrażnił ten produkt-zawsze po jego użyciu miałam zaczerwienione powieki.

Plusik za to, że łatwo się go aplikuje oraz rozciera jego granice. Najlepiej najpierw nałożyć go z tego aplikatora na palec, a dopiero później palcem wklepać na powiekę. Bo ta gąbeczka nabiera dużo kosmetyku i nakładając kosmetyk bezpośrednio z jej pomocą łatwo jest wtedy przesadzić, a nadmiar takiego cienia ciężko jest rozklepać.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Opakowanie: 5

Bardzo dobry pomysł na kosmetyk

Cień do powiek w płynie, który pełni jednocześnie funkcję bazy, to naprawdę sprytne rozwiązanie. Jest to idealny produkt dla osób, które lubią oszczędzać czas podczas porannej rutyny. Konsystencja jest lekka, a aplikator precyzyjny, co ułatwia nakładanie. Kolor jest intensywny i pozostaje na swoim miejscu przez cały dzień, co oznacza mniej poprawek. W przypadku subtelniejszego wyglądu, cień można łatwo rozetrzeć, ale trzeba to zrobić szybko, zanim zastygnie.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie trwałość i praktyczność w jednym produkcie. Jednak, ponieważ cień po zastygnięciu jest naprawdę trwały, usunięcie go może wymagać mocniejszego środka do demakijażu. To może być niewielki problem dla osób z wrażliwą skórą. Pomimo tego, produkt jest wart uwagi i może być świetnym dodatkiem do kolekcji kosmetyków.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

02 - wykończenie połyskujące

Miałam kiedyś bazę do powiek. Potem trochę nie widziałam sensu jej kupować - ale jak się pojawił produkt 2w1 (coś co Eveline kocha, ale nie zawsze wychodzi). To stwierdziłam, że why not?

o poj. 5 ml z aplikatorem - bardzo ładnie się prezentuje (trochę może się mylic z błyszczykiem) ale i tak po nałożeniu pewnej ilości produktu rozprowadzałam to palcem po powiece

Dostępność:
Hebe, Rossmann, Eveline, darmarsklep

Wydajność
nie mam zastrzeżeń

Konstystencja;
płynna trochę jak błyszczyk. Nie roluje się, ładnie zastyga

Cena:
regularna ponizej 30 zł (ja kupiłam od Eveline na Allegro za 14 zł)

Kolor, pigmentacja, efekt:
Generalnie 02 to taki "złoty deszczyk" na powiece i sprawdza się zarówno solo jako cień (wtedy mamy subtelny efekt) a jako baza to również te drobinki połyskujące się przebijają (co też jest interesującym lookiem).
Ja akurat jestem sroką i lubie taki efekt - ktoś inny musi się trzymać z dala od tego. Byłoby super gdyby była jeszcze wersja srebrna (bo osobiście aż taką fanką złotego nie jestem) niemniej jednak, lubię ten produkt za uniwersalność.

Produkt mnie nie podrażnił, nie spowodował wysuszenia czy podrażnienia - dlatego myślę że bardzo chętnie będę do niego wracała

Kupiony w: Drogeria internetowa

Bardzo fajne cienie

Posiadam numer 1 i 2.
1 to nude/brąz, idealny do szybkiego makijażu. Jeden ruch, roztarcie i mamy gotowy makijaż oka.
Natomiast 02 pięknie rozświetla powiekę, tworzy taflę i może ozdabiać oko samodzielnie lub być uzupełnieniem mocniejszego makijażu.
Na pewno kupię ciemniejszy nr 3, a także te z serii Choco. Dodatkowo apel do Eveline: poproszę większą gamę kolorystyczną, może coś jeszcze bardziej szalonego? :))

Kupiony w: Drogeria Rossmann

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Czcionka Too Faced, jakość Eveline

Opakowanie produktu zwróciło moją uwagę już z daleka, bo czcionką przypomina produkty Too Faced.
Co do samego kosmetyku- jest ok. Ładnie się blenduje, ale nie jest jakoś wybitnie trwały.
Ma za to bardzo ładne matowe wykończenie!
Dodatkowo cena jest przystępna więc jest to produkt, który można polecić.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

idealny cień

O mamo ale to jest świetny kosmetyk. Wystarczy niewiele produktu by pokryć oko pięknym kolorem na który można dodać dodatkowy kolor lub nie- w obu wersjach kosmetyk spełnia swoją rolę na 200%

Kupiony w: Drogeria Hebe

dla mnie hit

Używam go w sumie w 2 wariantach jednocześnie i jako cień i jak bazę, bo po nałożeniu podkładu tylko ten cień plus lekko przyprószam cieniem(brokatem). No efekt fantastyczny. Makijaż naprawdę trwały i ładny

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

polecam

Od niedawna firma Eveline produkuje takie wielozadaniowe produkty, które można wykorzystać w różnych celach - mi to bardzo odpowiada :)
Kupiłam w celu posiadania bazy a używam jako cień jednak tylko dodaję odrobinkę brokatu :) moim zdaniem efekt jak po kwadransie blendowania dobrych cieni

• Wydajność: 4
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Trwałość: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Takie nie wiadomo co.

Dzięki Klubowi Recenzentki w moje ręce wpadły naprawdę fantastyczne produkty spod szyldu Eveline, jednak recenzowana baza i cień w jednym nie należą do grona perełek.
Moim zdaniem ten produkt to takie ''niewiadomoco'' - nie wiadomo po co i na co, nie wiadomo dla kogo i nie wiadomo, czemu to w ogóle istnieje...

Do plusów - bo i takowe tutaj są - mogę zaliczyć:
+ Wygodne i ładne wizualnie opakowanie - błyszczykowe, z porządnym, mięciutkim gąbkowym aplikatorem.
+ Lekką, nietłustą formułę.
+ Ładne kolory - choć tutaj trzeba mieć baczenie na to, że nie sprawdzą się one w formie bazy, bo zmieniają kolor aplikowanego cienia. Stosowane solo - mogą być, ale jako baza - nie.
+ Wydajność i niską cenę.

WADY:
- Nie wyobrażam sobie stosować ich jako bazę - ze względu na kolor nie nadają się, by aplikować na nie cienie jaśniejsze od nich, ponieważ zmieniają ich odcień i to na wyjątkowo brzydki, bury - chyba, że ktoś taki efekt lubi, to proszę bardzo. Ja podziękuję, postoję.
- Nie grzeszą trwałością - co jest dosyć zabawne, bo przecież to BAZA - produkt, który z założenia ma przedłużać trwałość...
- Podrażniają mnie - swędzą mnie powieki po tym cudzie natury i t tak okrutnie, że w te pędy musiałam go zmywać. Każdorazowo - bo podjęłam kilka prób zaprzyjaźnienia się z tym cudakiem.
No, nie pykło - relacja z Flower Garden przypomina trochę relację z teściową ;).

Reasumując - nie mam pomysłu na ten produkt, naprawdę.
Jako baza - nie, bo negatywnie wpływa na kolor cieni i w żaden sposób nie przedłuża trwałości makijażu.
Solo - no niestety też nie, z powodu w/w braku trwałości i uczulenia w bonusie.
Niestety, ale nie polecam - dla mnie ten kosmetyk to nieporozumienie.

• Trwałość: 4
  • Opakowanie: 4

Jest ok, ale koniecznie z pudrem.

Dziękuję wizaż.pl za możliwość testowania tego produktu. Otrzymałam dwa kolory - 01 i 03. Szczerze mówiąc, na powiece wyglądają one dość podobnie. Produkt jest w buteleczce z aplikatorem. Ja nakładałam go aplikatorem na powiekę i rozcierałam palcem, i taka forma aplikacji mi się sprawdzała. Nie dawał mocnego efektu, mogłam nałożyć też drugą warstwę i nic mi się nie zbierało. Mimo, że produkt jest opisany jako cień i baza w jednym, bardzo polecam nałożenie najpierw na powiekę pudru. Inaczej trochę mi się zbierał w załamaniach i tajemniczo znikał z powieki ;)
Raczej nie kupię ponownie. Jednak wolę wyraźniejsze cienie w formie pudrowej.

Używa produktu od: próbka

• Opakowanie: 5

Flower Garden 2in1 Base & Eyeshadow (Cień do powiek w płynie i baza 2w1)

Po raz pierwszy miałam do czynienia z cieniami do powiek w płynie. Cienie w płynie 2w1 można stosować zarówno jako bazę pod zwykłe, prasowane cienie, lub jako samodzielny cień do powiek. Mają delikatne, naturalne, kobiece kolory, dzięki czemu można stosować je w codziennym makijażu. Jednocześnie podkreślają oko i dodają mu blasku. Cienie są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Nie zbierają się w kąciku oka. Używam ich na codzień, gdyż aplikacja jest szybka i prosta.

• Opakowanie: 5

Fajny produkt, warto wypróbować :)

Cienie do powiek bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Mam opadające powieki, więc zawsze szybko mi się wszystko roluje, po użyciu tych cieni makijaż długo wyglądał dobrze. Cienie szybko zastygają na powiekach ????