Make Up For Ever, Full Cover Extreme Camouflage Cream (Wodoodporny krem kamuflujący)

Wodoodporny krem kamuflujący. Przeznaczony do ukrywania blizn, zmian skórnych, przebarwień, znamion, tatuaży. Doskonały na wypryski. Wodoodporna i długotrwała formuła, utrzymuje się nawet w ekstremalnych warunkach.
Ważna informacja od producenta, aby kupować odcienie o 2 tony jaśniejsze niż skóra, ponieważ korektor ciemnieje po aplikacji.
Dostępny w 10 odcieniach.

pod oczy, do twarzy
wygładzające, kryjące
we fluidzie

Wszechstronny

Ten kamuflaż tak naprawdę można stosować na wiele różnych sposobów bo bardzo dobrze i mocno kryje blizny, tatuaże, niedoskonałości ale ja go lubię najbardziej jako bazę pod cienie. Po nałożeniu na powiekę wklepuję i wyrównuje go gąbeczka dzięki czemu powieka jest wygładzona, aplikacja cieni jest szybka i prosta a kamuflaż przedłuża trwałość makijażu oka, cienie pozostają długo nienaruszone

Moje odkrycie !!

Krem full cover daje super mocne krycie, najmocniejszy "korektor" jaki używałam a uwielbiam mocne krycie. Jednocześnie nie zapycha cery tak jak inne tego typu korektory przetestowałam masę i żaden nie zaskoczył mnie tak pozytywnie jak ten marki Makeupforever.
Jest bardzo wydajny jedno opakowanie starcza na pare miesięcy spokojnie.

Najlepszy kryjący korektor

Korektor ten ma bardzo gęstą formułę, dlatego idealnie kryje. Nigdy nie stosowałam go pod oczy, bo z góry wiem, że by się do tego u mnie nie nadawał. Nie potrzebuję aż takiego krycia pod oczami, wolę lżejsze formuły. Kupiłam go przede wszystkim dla zakrywania niedoskonałości skóry/blizn potrądzikowych i w tym przypadku nie ma sobie równych. Jest bardzo wydajny! W tym momencie posiadam już drugie opakowanie i nawet nie szukam innego zamiennika :) Posiadam odcień nr 5 - waniliowy, idealnie stapia się z cerą. Często, gdy nie nakładam makijażu, używam go tylko dla zakrycia niedoskonałości.
Jego cena jest bardzo wysoka, ale jest warty zakupu. Najlepiej poczekać na promocje w Sephorze.
Wklepuję go zawsze palcem i wtedy jest najlepszy efekt.

Uuultra wydajny i trwały

Oceniam odcień nr 3.

Korektor ten kupiłam po tym jak swego czasu Maxineczka wychwalała go ponad niebiosa. Ja również mam duże cienie pod oczami i szukałam czegoś co dobrze się z nimi rozprawi.

Korektor znajduje się w plastikowej tubce zakończonej precyzyjnym, małym otworem, dzięki któremu jesteśmy w stanie idealnie dozować produkt - tyle, ile akurat potrzebujemy. Jest to bardzo fajne, higieniczne rozwiązanie. Kamuflaż jest mega wydajny, już niewielką ilością jesteśmy w stanie przykryć to, co chcemy. Opakowanie mieści w sobie aż 15 ml produktu i uwierzcie, że samemu, używając tego korektora codziennie, naprawdę ciężko go wykończyć. Producent powinien pomyśleć o mniejszych i adekwatnie do pojemności tańszych opakowaniach.

Korektora używam w niewielkiej ilości na cienie pod oczami (mam gładką skórę, nie mam worków), pamiętam o tym, żeby uprzednio nawilżyć delikatną okolicę oczu poprzez nałożenie kremu. Na tak przygotowanej skórze korektor trzyma się bez zarzutu cały dzień, jest wodoodporny. Nie zauważyłam, żeby przesuszał mi skórę pod oczami za co plus. Krycie można budować, po nałożeniu trzeba go szybko przypudrować, żeby nie wszedł w zmarszczki. Kolor 3 jest jasny, lekko żółty. Podczas wyboru koloru należy mieć na względzie to, że produkt oksyduje - warto więc wybrać o 1 lub 2 tony jaśniejszy kolor.
Korektor bez problemu aplikuje się palcami jak i małymi gąbkami przeznaczonymi właśnie do korektora.

Podsumowując, to dobry korektor, ale ze względu na wysoką cenę raczej już go nie kupię, zwłaszcza, że wyszło niedawno dużo dobrych i o wiele tańszych produktów.

Bałam się go niepotrzebnie

Jak w tytule szukałam korektora, który zakryje moje nie tak duże ale jednak widoczne cienie pod oczami, takiego który mimo zakrycia ich nie zetrze się w ciągu dnia, takiego który będzie kolorystycznie mi odpowiadał i znalazłam moje cudo. Bałam się go przez ciężka konsystencje żeby nie przeciążył skory pod oczami i żeby nie tworzył skorupy i nic z tych rzeczy. O ile dobrze nawilżamy nasza twarz oraz skore pod oczami nic takiego nie powinno się stać. Zachwalała go przez dluuuuugi czas moja ulubiona youtuberka maxineczka i o ile ufam jej z większością recenzji kosmetyków tak tego cuda się bałam chyba najbardziej. Wybrałam kolor 3 a miałam wachania między 3-4. Dobrze, ze wzięłam jaśniejszy bo lekko ciemnieje i jest w ładnej żółtej tonacji natomiast na szczescie nie jest to typowe żółtko. Produkt dość drogi natomiast baaaaaardzo wydajny. Większość korektorów które używałam kończyły się dość szybko i trzeba było kupować nowe a ten jest takim kosmetykiem, gdzie potrzeba dosłownie ociupinkę i robi swoją robotę.

Total Cover

Podstawowe zastosowanie tego produktu: doskonałe krycie przebarwień i niedoskonałości. W tej roli sprawdza się idealnie. Niewielką ilością zakryjecie punktowo wszelkie przebarwienia. I w zasadzie tu można by skończyć;)

Konsystencja to "pastowaty" krem - dużo pigmentu powoduje, że jest nieco tępy w rozprowadzeniu i całkowicie nietłusty. Ale rozprowadza się bardzo dobrze. Najlepiej chyba gąbką, ale palcami też niczego sobie.

Pod oczami do zastosowania od wielkiego dzwonu - moim zdaniem na tę okolicę jest zdecydowanie zbyt ciężki! Ale do wszelkich niedoskonałości na twarzy - jako punktowe uzupełnienie mniej kryjącego podkładu - idealnie.

Odcienie ładne i wydaje się, że wystarczająco ich dużo, żeby każdy mógł coś dobrać. Ja używam 03, a jestem raczej jasnoskóra.

Najlepszy!

Bardzo dobry korektor do zadań specjalnych. Nie da się go porównać do żadnego innego. To jest naprawde full cover, do tej pory żaden korektor nie był w stanie zapewnić mi tak dobrego krycia. Wystarczy bardzo mała ilość produktu aby zakryć niedoskonałosci. Najlepszy korektor, jaki do tej pory miałam, wart swojej ceny.

Kamuflaż najlepszy na świecie!

Niesamowity korektor o mega kryciu, a lekkiej formule - Używam go głownie pod oczy i sprawdza się świetnie! Nie wchodzi w zmarszczki, pięknie wtapia się w skórę, idealnie łączy ze sypkim pudrem.. Kocham go!

Trzeba go miec

Moj kolor to ntr 3 jasny żółty ciepły odcień. idealnie wpasował mi sie w okolice oka, nie wchodzi w zmarszczki gdy jest przypudrowany lekki pudrem. Nie dodaje lat tak jak niektore korektory potrafią robic. Wklepany palcem zakrywa sine sińce pod okiem. Podobno nie nadaje się pod oczy ale ja jestem innego zdania, bo nie stosuje go codziennie więc nie obciązy i nie wysuszy.

Pierwsze wrażenie dobre

Kupiłam ten produkt aby maskować ciemnofioletowe cienie pod oczami. Mocno napigmentowany produkt, gęsty, kremowy. Posiadam odcień nr 3, u mnie bardzo delikatnie ciemnieje.
Kryje dobrze, nie umiem nim zbudować pełnego krycia, ale dopiero się z nim poznaję, więc mam nadzieję, że uda mi się nauczyć jego obsługi, aby robił, czego od niego wymagam.
Należy bardzo dobrze nawilżać skórę pod oczami przy jego stosowaniu (mi starczają kremy z La Roche Posay).
Niezwykle wydajny, jedno opakowanie będę chyba zużywać rok, dwa lata- za taką cenę- nie narzekam, niech służy jak najdłużej.
Kolor lepiej dobierać samemu, koniecznie (!) oglądając go w świetle dziennym- w Sephorze najlepiej poprosić o makijaż nim, wyjść lusterkiem na zewnątrz i dokładnie obejrzeć, czy kolor pasuje.

Za mocny do lekkiego makijażu

Korektor spełnia swoją rolę w 100%. Bardzo mocne krycie. Jeśli chodzi o zgodność z opisem producenta to 5/5, niestety dla mnie jest zbyt mocny. Używam lekkiego podkładu. Gdy użyję tego korektora na jakąś niedoskonałość lub pod oczy fluid po kilku godzinach się wtapia w skórę - ponieważ to lekki fluid, a ten korektor "zostaje" i nie rusza się z miejsca. Dlatego też jest mocno widoczny.
Dla osób z widocznymi, mocnymi niedoskonałościami, bliznami po trądziku myślę, że będzie idealny.
Niestety dla osób, które chcą jedynie zakryć pojedyncze krostki lub delikatne cienie pod oczami jest ZA MOCNY.

Mufe

Jest świetny!
Najlepszy korektor jaki kiedykolwiek miałam. Pięknie wtapia się w skórę i jest nie widoczny a przy tym zakrywa niedoskonałości . Utrzymuje się cały dzień . Polecam osoba które mają trądzik a chciałyby go zakryć bo korektor nie zapycha :D