Neutrogena, Deodorant Anti - Transpirant Pieds (Spray antyperspiracyjny do stóp)

Neutrogena antyperspirujący spray do stóp o długotrwałym działaniu zawiera składniki o dowiedzionej skuteczności w walce z nieprzyjemnym zapachem i wilgotnością stóp, które pozwalają przy tym skórze naturalnie oddychać. Szybko wysychająca formuła zamienia się we wchłaniający wilgoć puder. Stopy są suche, zdrowe, bez nieprzyjemnego zapachu.

odświeżające, zmniejszające pocenie
zapachowa
wielorazowego użytku
dezodoranty do stóp

Może być, ale jest dość drogi.

Nawet dobry deo do stóp, ale jak dla mnie jest za drogi. Fajnie odświeża, niweluje potliwość i brzydki zapach, ładnie pachnie, chłodzi stopy, ale daje krótkotrwałe efekty. Szybko wysycha i można spokojnie założyć skarpetki\buty. Świetnie nadaje się do odświeżenia obuwia. Jest dość mało wydajny, a jego cena dość wysoka. Raczej nie kupie go ponownie.

Bez rewelacji

Skuteczny, ale nie na 24 godziny jak podaje producent na opakowaniu. Ładnie pachnie i daje uczucie świeżości, ale tylko podczas pierwszych godzin używania. Początkow używałam na co dzień lecz później skończył w torbie na siłownię i używałam to przed i po treningu.

bardzo dobry!

Ten Dezodorant do stóp kupiłam ponieważ mam problemy z butami na wysokim obcasie. Brzmi dziwnie ale nie lubię rajstop! Szpilki zakładam na gołą stopę i zawsze gdy chociaż trochę spociła mi się noga obcierały mnie buty. Po zastosowaniu tego produktu mogę przetańczyć całą noc bez obaw że obetrą mnie buty.
Należy pamiętać żeby popsikać czystą i osuszoną stopę oraz poczekać do całkowitego wchłonięcia się produktu !
Dodatkowym plusem jest delikatny zapach mięty.

Kontrola przykrego zapachu

Zacznę od tego, że nie mam problemów z nadmierną potliwością stóp itp., w tych kwestiach moje stopy są bardzo przeciętne, a dezodorantu używam dla komfortu, higieny i aby nie przepocić zbyt szybko butów. Zużyłam już kilka opakowań tego antyperspirantu do stóp i nie mam zastrzeżeń. Stopy są suche, nie ma przykrego zapachu nawet przy noszeniu non stop butów przez kilka godzin. Zapach nie porywa, żadne to perfumy, przeciętny zapach dezodorantu do stóp, dość świeży, na pewno lepszy niż przepocone stópki :D Produkt mógłby być bardziej wydajny, ale nie jest źle. Przy końcówce nie da się już wypsikać, trzeba wyrzucić.

Kiepski

Dozownik szybko się zepsuł, zużyłam mniej więcej połowę opakowania. Pozostałość musiałam wyrzucić do kosza.
Miałam też dużo zastrzeżeń co do samego działania, było kiepskie. Zdecydowanie gorszy od produktów Scholl.

spreyu uzywa moj tz, ale ja moge wystawic opinie :D Czuje, ze jego problem znikl ;) Stopy nie smierdza, ale tez nie czuje zapachu produktu. Tz pracuje 12 godzin w ciezkich butach, nawet w cieple dni, wiec naprawde jestem zadowolona z dzialania spreyu!

Jego opinia : "fajnie, nogi sie nie poca i przez to przestaly mi sie odparzac, kup odrazu kilka opakowan"

Dobry

Produkt jest bardzo dobry.
Ma delikatny zapach
Jest skuteczny
Wydajny
Nie podrażnia skóry
Cena nie jest wygórowana
Używam od dawna i stał się jednym z moich podstawowych kosmetyków.
Na 100% nadal będę go kupować

super

Na lato kupilam klapki zelowe, i wiedzialam ze musze kupic tez antyperspirant do stop, i trafilam w Rossmannie na ten ( 11 zl w przecenie). i zakochalam sie od pierwszego uzycia :)) produkt baardzo dobry, stopy po calym dniu sa suche.

+ brak zapachu
+ przy rozpylaniu nie dusi ( tak jak Fuss Wohl - cos okropnego )
+ dlugotrwale dzialanie

- wydajnosc
- cena ( bez promocji kupilam za 19 zl )

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Tragedia!

Najgorszy spray jaki kiedykolwiek miałam.
Opakowanie - proste, bez zastrzeżeń. Obietnice producenta na nim... śmiech na sali.
Spray nie tylko nie zapobiega nadmiernemu poceniu, ale wręcz je nasila i poteguje nieprzyjemny zapach stóp!
Obecnie nie ma upałów, a moje nogi wręcz śmierdzą. Niestety, brutalne słowa ale prawdziwe :/ Nie mam problemów z nadmierna potliwością. Stosuję takie specyfiki zapobiegawczo.
Do tego bezzapachowa formuła - dla jednych zaleta, dla mnie wada.
Kiepska wydajnośc.
Skandaliczna cena. Mnie niestety nie udało się trafi na promocję.

Używam tego produktu od: luty 2014

Kompletnie nie daje sobie rady

Na wstępie, gwoli ścisłości, nie mam na codzień rażących problemów z potliwością czy przykrym zapachem w kwestii stóp. W ostatnie upały jednak wilgotność stóp dawała się we znaki, i poskutkowała bolesnymi otarciami przy noszeniu butów. Jakichkolwiek - sandałów, balerin, czy obcasów. Kupiłam ten produkt z nadzieją, że pomoże mi usunąć ten problem. Zawiodłam się na całej linii - wilgotność stóp jak była, tak jest, otarcia do krwi też. Wątpię, by była to wina pogody, bo gdy upałów nie było, problem był ten sam. Dwie gwiazdki tylko za pojemność, bezzapachowość i to, że pod koniec dnia stopy faktycznie nie mają żadnego zapachu. Trafiłam na przecenę, ale gdybym kupowała w normalnej cenie, to bym się wściekła.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

bardzo skuteczny

PLUSY:

- właściwie główny plus jest jeden ale konkretny- spray spełnia swoje zadanie czyli ogranicza pocenie się stóp, pozostają one suche i nie ma opcji by nawet w gorące dni pojawił się jakiś nieprzyjemny zapach,

- bardzo łatwa aplikacja, spray nie brudzi (jak np. niektóre dezodoranty), szybko wysycha a rozpylenie jest idealne,

- nie pachnie co jest dla mnie plusem,

- estetyczne opakowanie to zawsze plus,

- korzystna relacja jakości do ceny,

- wydajny.

MINUSY:

- nie dostrzegam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

totalna porażka

Kupiłam ten produkt i żałuję. Zużyłam go po 3 dniach, miałam wrażenie jakby nic nie leciało z opakowania. Miałam wrażenie, że pryskam powietrzem mimo, że jak wstrząsałam butelką to słyszałam, że w środku płyn chlupie. Musiałam używać talku do stóp.

Dla mnie totalna porażka

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte