For Your Beauty, Basic, Grzebień do włosów szeroki

płaskie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajny

Zazwyczaj używam tego grzebienia, gdy nakładam maskę na włosy. Grzebien fajnie rozczesuje włosy, dzięki czemu produkt równomiernie rozkłada się się na włosach. Do tego cena jest super. Ogólnie pozytywnie

Świetny grzebień za grosze

Grzebień kupiłam w Rossmannie z myślą o wyczesywaniu na mokro odżywek. Mam włosy wysokoporowate, cienkie, o skręcie typu wurly. Rozczesuję je na mokro podczas wyczesywania odżywek. Bardzo ucieszyło mnie, że grzebień został wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Kupiłam go w cenie promocyjnej 5 zł, ale jego cena standardowa również nie jest wysoka (ok. 7-8 zł). Grzebienie te dostępne są w każdej drogerii Rossmann, a tych jak wiadomo jest tyle, co grzybów po deszczu, także dostępność produktu ogromna.

Grzebień ma szeroko rozstawione zęby, które nie są cienkie i nie wyginają się. Plastik jest matowy, solidny, nie wyślizguje się i pewnie leży w dłoni. Do tego jest niesamowicie lekki. Mam wariant w kolorze brązowym a'la szylkret, prezentuje się ładnie. Sądzę, że posłuży na lata. Jest wykonany starannie, nigdzie nie ma odszczepów plastiku, czy ostrych nadlewek. Zęby są zaokrąglone i nie drapią skóry głowy. Grzebień nie ciągnie włosów i z łatwością wczesuje się nim odżywki, również te o bardziej treściwej konsystencji.

Polecam serdecznie ten grzebień, jest tani, a bardzo dobrej jakości. Posłuży przez długi czas. Dodatkowo łatwo utrzymać go w czystości. Co jakiś czas proponuję umyć go delikatnym szamponem do włosów i dokładnie opłukać. Polecam, szczególnie osobom o kręconych włosach.

Przyjemniak.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Wrażenia: Grzebień kupiłam z myślą rozczesywania włosów na mokro i wczesywania w nie odżywek. Naprawdę dobrze się sprawdza. Wykonany z grubego plastiku, rozstaw ząbków jest odpowiedni – nie za wąski nie za szeroki. Łatwo się go utrzymuje w czystości, nie ma problemu z myciem. Dobrze rozczesuje włosy bez szarpania. Dodatkowym atutem jest dostępność – stacjonarnie w każdym Rossmannie. Następnym plusem jest atrakcyjna cena. Kupiony raz posłuży parę dobrych lat.

Tani i solidny.

Grzebień dostępny jest w sieci drogerii Rossmann.
Cena jest atrakcyjna - około 6-7 zł.
Grzebień wykonany jest z dość solidnego, czarnego plastiku, ma odpowiedni rozstaw przerw między ząbkami: ani za gęste ani za rzadkie.
Długością jest dobrze dopasowany do dłoni, wygodnie się nim przeczesuje włosy. Nie ciągnie ich, łatwo rozczesuje nawet długie i gęste włosy.
Nadaje się też do przeczesywania i odgarniania włosów w trakcie farbowania domowego (został głównie kupiony do tego celu, ale odkryłam, że całkiem dobrze nadaje się też do czesania włosów).
Tani, dobry, wygodny.
Piąteczka!