The Body Shop, Strawberry, Shower Gel (Żel pod prysznic i do kąpieli)

The Body Shop, Strawberry, Shower Gel (Żel pod prysznic i do kąpieli)

Żel pod prysznic i do kąpieli. Pozostawia skórę miękką, gładką, czystą. Bez dodatku mydła. Bardzo dobrze się pieni, ma właściwości nawilżające skórę, pozostawiając ją wspaniale pachnącą.
Zawiera sok z truskawek z wysoką zawartością wit. C i olej sojowy.

Warto spróbować

Żele z firmy TBS kupuję głównie ze względu na ich zapach i truskawka zdecydowanie na tym polu nie zawodzi . Nie jest to zapach świeżej truskawki, z której robimy sobie koktajle ale jest bardzo przyjemny i nie męczący dla naszego nosa. Jego użycie kojarzy się z czymś przytulnym dlatego miło może się go używać w chłodniejszym okresie a nie tylko letnim. Pojemność używana przeze mnie to 250 ml. i wystarczyła na dość długo dlatego plusem jest też wydajność. Nie wysuszał skóry ale też nie nawilżał ale nie tego oczekuje się od żelu pod prysznic. Zapach utrzymywał się na skórze przez dłuższy czas.

Oszałamiający zapach

Żel jest zamknięty w pięknym opakowaniu. Grafika nie jest przeładowana ilością elementów. Produkt jest wydajny. Doskonale oczyszcza skórę ciała ale nie wysusza jej co jest niezmiernie istotną rzeczą. Zapach jest wręcz oszałamiający. Jestem nim zachwycona. Jednakże produkt jest według mnie trochę za drogi.

ładnie pachnie

Żel ładnie dosyć naturalnie pachnie-jak truskawkowe karmelki.
Nie wysusza i nie podrażnia skóry.
Dobrze myje.
Zamknięty jest w estetycznej buteleczce.
Jest wydajny.
Wadą może być wysoka cena, lecz często można upolować go w promocji.

Przepiękny zapach!

Z The Body Shop jest tak, że jak się tam wejdzie, to się dłuuugo nie wychodzi, bo się nie można zdecydować na zapach ;) I tak też było w moim przypadku, długo nie mogłam wybrać, który zapach żelu pod prysznic podoba mi się najbardziej. Padło na truskawkę. I nie żałuję. Ten zapach jest obłędny !! Prysznic z użyciem tego żelu jest bardzo przyjemny, energetyzujący, pobudzający do działania. Żel jest w bardzo fajnej i poręcznej butelce z dobrym i szczelnym zamknięciem. Szata graficzna minimalistyczna i przyjemna dla oka. Produkt dobrze się pieni, dobrze spłukuje, jest bardzo wydajny, wystarczy go naprawdę niewiele by się umyć. Nie podrażnia, nie wysusza. To był zdecydowanie dobry zakup. Polecam!

Kąpiel w truskawkach

Oszałamiający zapach.
Bardzo wydajny.
Nie wysusza skóry.
Piękny kolor.
W zasadzie tyle mi wystarczy,żeby stał się moim hitem. Polecam też inne kosmetyki tej firmy,zwłaszcza peeling.

Co za truskawka, jak dotychczas nie spodkalam na swojej drodze absolutnie żadnego produktu myjącego, który tak jak ten oddaje słodycz truskawek...

I tak ogólnie moja recenzje na tytule można by zakończyć... No ale nie takie mamy tutaj zasady...
The Body Shop, Strawberry, Shower Gel (Żel pod prysznic i do kąpieli)- kupiłam w sklepie producenta w cenie regularnej, tj. o ile dobrze pamiętam 24,90zł. dokładnie za 250ml produktu- hm.. w odniesieniu do ceny nie ma co owijać w bawełnę nie jest to tania impreza, jednak nie nowością jest produkty TBS nie należą do najtańszych, co za tym idzie relacja cena a jakość dla mnie poniekąd jest uzasadniona.

Dodam jeszcze, że nie jest to mój pierwszy produkt myjący tej marki. Jakiś czas temu miałam już styczność ze wspaniałą pomarańczą w postaci żelu pod prysznic- ta najbardziej dotychczas zapadła mi w pamięć.

Zasadniczo od produktu myjącego oczekuję delikatności, zapachu i aby produkt dobrze się pienił na ciele. Jeśli chodzi o aspekty odżywcze itp.uważam, ze nie tędy droga jest to zbyt krótka relacja na ciele a co za tym idzie na jakiegoś rodzaju dogłębne odżywienie nie liczę...

Opakowanie nie mam najmniejszego zastrzeżenia. Masywna plastikowa butelka z zatyczką typu klik. Do samego końca spełnia swoją funkcje. Co jest cenione jak dla mnie opakowanie... Przeźroczysta butelka gdzie jestem na bieżąco z poziomem zużycia produktu.
Zatyczka klik bez zastrzeżeń, nic się nie urwało, działała do samego końca. Podsumowując jakościowo mamy tutaj opakowanie solidne.

Formuła gęsta, treściwa. Swobodnie można nią popracować na ciele. Nic nie ścieka, nic nie ucieka. Gęsta czerwona aromatyczna postać. Żel bardzo dobrze sprawdza się również do kąpieli. Kilka kropel produktu i mamy dosłownie burzę piany w wannie. DO tego zapach -kapitalny. Co za woń. Truskawka w wydaniu silnie owocowym. Zapach podczas kąpieli rozchodzi się po całym domu. Nie do podrobienia przez żaden inny produkt.

Podsumowując moje wrażenia po zużyciu jak najbardziej na plus. Produkt zdecydowanie spełnia swoją rolę. Jest delikatny dla skóry, dobrze się pieni i swobodnie można nim popracować na ciele. Formuła dobra we współpracy. Nie powoduje podrażnień.

Wydajność jedna buteleczka wystarczyła mi na spokojnie trzy miesiące użytkowania- jednak zaznaczam przy dość oszczędnym podejściu stosowania raz na jakiś czas. Standardowo użytkując każdego dnia zużycie było by dużo większe.
Jednak jeśli chodzi o cenę hm... taka kwota nie ukrywam nie jest niska. Jednak jak już zaznaczyłam produkty TBS nie należą do tanich więc wydatek kontrolowany z pełną świadomością. Zakup decyzja zdecydowanie indywidualna. Ja jak na ten moment nie planuję zakupu ponownie, jednak nie wykluczam też. Ra zna jakiś czas można sobie pozwolić na rozpieszczenie nozdrzy podczas kąpieli- ten produkt z pewnością jest towarzyszem rewelacyjnym.

Nawilżający kisiel truskawkowy - idealny, żeby podarować go w prezencie :-)

Dostałam ten żel w prezencie, w zestawie z jogurtem do ciała, również truskawkowym.

Sam zapach jest dla mnie bardzo przyjemny, coś w stylu kisielu truskawkowego. Produkt ładnie się pieni - zazwyczaj wykorzystuję około dwóch większych kropel na myjkę namoczoną wodą, co wystarcza do całej kąpieli ciała. Żel nie wysusza ciała, jest delikatnie nawilżający. Stosuję również olejki po kąpieli, jako że aktualnie jestem w ciąży i potrzebuję oliwić ciało przed rozstępami, natomiast po wytarciu się ręcznikiem mam wrażenie, że ciało jest dobrze nawilżone. Jakbym nie potrzebowała zastosować dodatkowej ilości balsamów/olejków. Mimo to, asekuracyjnie i tak to robię :-)

Co do zapachu, ładnie utrzymuje się w łazience, po kąpieli dwóch osób, jedna po drugiej. Łazienka ślicznie pachnie truskawką. Otwierając drzwi zapach ten przenosi się również na przedpokój. Jeżeli chodzi o ciało - pachnie ono ładnie od razu po kąpieli, natomiast nie czuję go więcej po około 1,5 godziny.

Buteleczka jest śliczna - zgrabna, ma opływowy kształt, z ładnym logo i ilustracją truskawki. Jest poręczny również w podróży. Otwierany dziubek nie wyrabia się, a mały otwór pozwala na odpowiednie dozowanie wykorzystania produktu (kapnięcia małej, bądź dużej kropli - jak wolimy) :-)

Minusem byłaby dla mnie cena. Wiem, że był to prezent, ale sprawdziłam, jaka jest jego cena regularna :-) Za taką pojemność nie kupiłabym go dla siebie ponownie. Faktycznie jest to ładny podarunek dla kogoś. Jak najbardziej mogę polecić ten zestaw, żeby kupić go w prezencie ze względu na zapach, nawilżenie i eleganckie opakowanie.

Korzystają z tego żelu dwie osoby w domu. Żel nie wystarczył nam niestety na długo.

piękny zapach

Wypróbowuję po kolei zapachy tych żeli i truskawka chyba będzie jednym z ulubionych. To realistyczny, słodki zapach kisielu truskawkowego. Wydajność bardzo dobra, rekompensuje cenę. Żel nie wysusza skóry, nie podrażnia. Opakowanie wygodne, można odwrócić i wykorzystać do końca. Ładnie zaprojektowane, zdobi łazienkę. Warto polować na promocje, bo i cena dość wysoka i z dostępnością body shop zrobiło się kiepsko.

Genialny zapach!

Dostałam go w prezencie i pokochałam od pierwszego użycia! Zapach - bajka. Jeżeli doda się go do kąpieli - pachnie cała łazienka! Bardzo fajnie myje, jest delikatny, nie podrażnia, ma fajną konsystencję - dobrze nawilża. I jeszcze bardzo ładne opakowanie. Minusy? Jest mało wydajny i dość drogi.

Najgorszy zapachowo z dotychczas posiadanych,

Żele pod prysznic TBS uwielbiam za ich soczyste zapachy. Niestety ale truskawka zawiodła mnie na całej linii, Zapach dość sztuczny, mało z truskawką ma wspólnego. Pieni się średnio, przez co jest również średnio wydajny. Opakowanie małe, zgrabne, idealne na podróż. Zapach nie utrzymuje się na ciele ani trochę,
Za standardową cenę na pewno nie kupię nigdy ponownie,
Żel nie wysuszał mojej skóry, aczkolwiek bardziej komfortowo czułam się po nałożeniu basamu :)

Żel pod prysznic Strawberry od The Body Shop

Żel pod prysznic firmy The Body Shop o zapachu iście wakacyjnym, bo truskawkowym. Akurat miałam okazję testować go w formie miniaturki. Buteleczka mieściła w sobie 60 ml żelu w czerwonym kolorze i dość gęstej konsystencji. Jego zapach natomiast nie był zapachem typowym kojarzącym się ze świeżą truskawką, a bardziej przypominał mi galaretkę truskawkową. Taką wiecie jeszcze gorącą kiedy właśnie rozpuściliśmy proszek w wodzie i unosi się jej piękny zapach. Jego zapach na sucho jest dość intensywny, podczas kąpieli jest również przyjemny, natomiast już na ciele nie pozostaje na długo. Korzysta się z niego oczywiście bardzo dobrze. Wspaniale się pieni i w delikatny sposób oczyszcza naszą skórę , nie podrażniając jej. Żel wykazuje się też dużą wydajnością, zwłaszcza gdy używamy go na myjkę. Kropla żelu i pieni się jak szalony. Jedyny minusik tutaj w zasadzie za krotką trwałość zapachu na skórze, ponieważ po za tym nie mam się do czego przyczepić. Żel nie przesusza skóry i pozostawia ją po kąpieli miłą w dotyku. Może nie jest to super nawilżenie, ale na pewno utrzymuje ją gładką i daje poczucie komfortu i świeżości. Ja jestem bardzo zadowolona z żeli The Body Shop i zdecydowanie mogę polecić, a wersja Strawberry w tym przypadku jak najbardziej warta wypróbowania.

Przyjemny lecz za drogi

Zużyłam kilka opakowań tego żelu (razem z wieloma innymi zapachami z tej serii - miałam kiedyś fazę na żele pod prysznic The Body Shop), jeszcze w starej butelce i nie mam mu nic do zarzucenia poza ceną.

:) + pięknie pachnie, truskawkowo, nie chemicznie
:) + dobrze się pienie
:) + dobrze oczyszcza skórę
:) + dobrze się spłukuje
:) + nie podrażnia ani nie uczula
:) + wygodne ergonomiczne opakowanie, które można swobodnie otworzyć nawet mokrymi dlońmi i które można postawić do góry nogami aby wydobyć kosmetyk do końca
:) + eleganckie opakowanie, które zdobi łazienkę

:( - cena - nie jest wart swojej ceny.

Nie robi nic szczególnego, co by zachwyciło mnie na tyle, aby dać mu 5 gwiazdek. Zachowuje się tak samo jak tani żel pod prysznic z Tesco, więc nie rozumiem ceny.