Cztery Pory Roku, Botaniczny krem do rąk `Chaber łąkowy`

Cztery Pory Roku, Botaniczny krem do rąk `Chaber łąkowy`

Cena PLN 8.00

Inspirowany naturą polskich łąk krem do rąk z EKSTRAKTEM Z KWIATU CHABRA przeciwdziała podrażnieniom wywołanym użyciem detergentów.

Naturalna betaina nawilża i zmiękcza szorstkie dłonie.

Masło Shea i roślinne emolienty wygładzają oraz pozostawiają na skórze warstwę ochronną.

kremy do rąk
wygładzające, nawilżające
zapachowa
w tubce
bogate
sucha, normalna, wrażliwa

Nie nawilża

Miałam już kilka kremów do rąk z tej firmy i każdy z nich super mi się sprawdzał. Jak wyszła ta nowość bez zastanowienia kupiłam by przetestować. I tak się zawiodłam, że aż nie mogłam uwierzyć, że to ta sama marka. Totalnie nie nawilża, po kilku sekundach się wchłania i mam wrażenie, że tak jak były moje dłonie suche tak są. Próbowałam aplikować nawet go 2- 3 razy i nic. Jak dla mnie ani nie nawilża, ani nie zmiękcza, ani nie wygładza, ani nie pozostawia ochronnej warstwy. Jedyne co ma przyjemny kwiatowy zapach i to tyle.
Nie kupię ponownie.

Przyjemny lekki krem do rąk, który łagodzi podrażnioną skórę.

Przez ostatni miesiąc stosowałam kolejny krem z serii Cztery Pory Roku. Botaniczny krem do rąk z chabrem łąkowym zamknięty został w poręcznej zgrabnej tubce o pojemności 100 ml. Zamknięcie na klik ułatwia szybkie otwieranie i zamykanie, bez problemu ustawimy tubkę na nakrętce. Długie PAO aż 12 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia, korzysta cena, zwłaszcza w promocji. Przyjemny skład zawiera:

*ekstrakt z kwiatów chabra, który działa łagodząco na podrażnia, uelastycznienia i nawilża. Chroni przed niekorzystnymi skutkami środowiska zewnętrznego.

*naturalna betaina nawilża i zmiękcza pozbawiony elastyczności naskórek.

*masło shea i roślinne emolienty uelastycznieniają i pozostawiają na skórze aksamitny film ochronny.

Jak wypadł?
Zdecydowanie lepiej niż poprzednia wersja z makiem (recenzja w listopadzie), krem ma bardzo przyjemny delikatny zapach świeżości/czystości co bardzo mi odpowiada. Konsystencja jest lekka w kolorze białym, szybko się rozprowadza i wchłania. Naprawdę szybko łagodzi suchą i podrażnioną skórę rąk, sprawdzi się zarówno latem jak i na początku zimy, później może być za słaby. Natychmiast czułam ulgę i delikatny film ochronny, nie brudzi wszystkiego dookoła za co ma wielki plus. Wydajność jest całkiem dobra, ja stosuje masę kremów do rąk i zużywam je w hurtowych ilościach. Tubka tego wystarczyła na ponad miesiąc stosowania kilka razy dziennie. Zdecydowanie polecam, sama kupię kolejne opakowania.

Krem do codziennej pielęgnacji

Bardzo prosty, ładny skład i przyjemna dla oka szata graficzna. Podoba mi się sposób w jaki została zakomponowana. Niby prosta ale cieszy.

Krem ma gęstą konsystencję która łatwo i bez problemu rozprowadza się po skórze. Wystarcza niewielka ilość aby pokryć nim dłonie. Zapach ma delikatny, kwiatowy, naturalny. Krem jest wydajny. W nawet większej ilości sprawnie się wchłania. Nie zostawia żadnej nieprzyjemnej, lepiącej warstwy. Jest idealny do użytkowania w ciągu dnia ze względu na swoją szybką wchłanialność. Momentalnie czuć, że dłonie są złagodzone i nawilżone. Mam wrażenie, że krem w taki przyjemny sposób 'zabezpiecza' skórę i domyka nawilżenie w naskórku. Nie mam wymagającej, przesuszonej skóry i nie czuję potrzeby jego ciągłej reaplikacji. Dla mnie jak najbardziej wystarczający. Skóra dłoni po dłuższym użytkowaniu jest miękka i niesamowicie gładka. Zostawia ją aksamitną w dotyku.

Używa się go bardzo przyjemnie i zdecydowanie mogę polecić. Nie wiem czy kupię ponownie, bo kremy do rąk często zmieniam i ciągle próbuję czegoś nowego.