Avon, Works, Trymer

Avon, Works, Trymer

Zasilany bateryjnie damski trymer Avon to precyzyjny i szybki sposób na pozbycie się niechcianych włosków z twarzy i depilację wrażliwej skóry okolic bikini.

Zastosowanie: do depilacji włosków z twarzy i okolic bikini
zasilanie bateryjne (1 x AAA, niedołączone do zestawu), pędzelek do czyszczenia w zestawie
niewielki, wygodny, idealny na wyjazdy
Weź go ze sobą na wakacje i ciesz się idealnie gładką skórą! Ten mały trymer wielkości szczoteczki do zębów pozwoli Ci wygodnie i szybko usunąć nadmiarowe włoski z wrażliwych obszarów ciała. Bezpiecznie wydepilujesz nim włoski nad górną wargą, nad brwiami lub w okolicach bikini.

Materiały

Kupiony w: U konsultantki

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 1

Bardzo słaba jakość i liche wykonanie

Tej produkt nie przekonał mnie do siebie niczym.

Jego największa wada to bardzo liche wykonanie. Ostrza zamknięte są w małych, plastikowych osłonkach, które często podczas używania rozwalały się i otwierały. Ostrza szybko się zapychały i niestety bardzo ciężko było je wyczyścić, a jeszcze trudniej spowrotem złożyć. Cała górna część urządzenia jest wykonała ze słabych, mikroskopijnej wielkości plasticzków, o których pęknięcie nie trudno. Po kilku użyciach akurat podczas pielęgnacji jeden z nich złamał się, ostrza już się nie trzymały kupy i urządzenie nadawało się już tylko do wyrzucenia.

Ostrza też mają słabą jakość, są raczej tępe, zakończone mini ząbkami. Często czułam ciągnięcie, a skóra po zabiegu była podrażniona.

Nie polecam, jest dużo świetnych trymerów lepszej jakości w korzystniejszych cenach.

Kupiony w: U konsultantki

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

4.5/5

Kupiłam , bo chciałam wypróbować
Jak dla mnie działa bez zarzutu .
Łatwy w obsłudze , poręczny idealny dla osób mających problem z nadmiernie rosnącym wąsikiem lub do regulacji brwi