Biochemia Urody, Olej arganowy 100% ekologiczny

Biochemia Urody, Olej arganowy 100% ekologiczny

Olej chroni strukturę skóry przed zniszczeniami powodowanymi czynnikami zewnętrznymi. Olej wykazuje również działanie przeciwzapalne, łagodzące i sprzyja gojeniu, Olej wykazuje działanie, wpływając na odpowiednie nawodnienie, elastyczność, odżywienie i odnowę komórkową oraz złagodzenie procesów zapalnych.
Jest to olej polecany głównie w pielęgnacji cery dojrzałej, z oznakami starzenia, przede wszystkim cery suchej i odwodnionej wymagającej regeneracji, regulacji pracy gruczołów łojowych i wzmocnienia bariery lipidowej oraz skóry podrażnionej i zniszczonej np. działaniem słońca. Jest to olej szybko wchłaniający się w skórę.
Produkt posiada certyfikat organizacji Ecocert potwierdzający jego czystość ekologiczną.
UWAGA! Prosimy o ocenianie własności wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków.

dojrzała, sucha
liftingujące, nawilżające, ujędrniające, regenerujące
olejek
olejki

PEREŁKA!!!

ten olejek jest MEGA!!! Kocham go i nigdy już mnie nie opuści ;D jest super na moją suchą twarz i boski na włosy. Kupiłam go z myślą o kłaczkach i się nie zawiodłam. Zabezpieczam nim końcówki, które są mięciutkie jak po jedwabiu. Gdy kupię większą butelkę to zrobię z niego maseczkę na noc. Póki co mój ukochany olej. Apropo smrodku... dla mnie wcale nie śmierdzi ;D

Ilość zużytych opakowań: 15ml

Z żalem psuję mu ocenę

Kupiłam ten olejek po przeczytaniu pozytywnych opinii na KWC. I co? I teraz siedzę, ryczę i boję się spojrzeć w lustro.

Ostatnio bardzo fajnie podleczyłam skórę i tylko do czasu do czasu mi coś wyskoczyło. Kupiłam ten olejek, bo chciałam ją troche zregenerować.

Przez pierwszych kilka dni byłam zachwycona. Koloryt wyrównany, 2 pryszcze, które mi wyszły po Eucerinie zagoiły się błyskawicznie.

2 dni temu obudziłam się z masą ogromnych, czerwonych, bolących pryszczy. Coś strasznego. Co gorsza z dnia na dzień wyskakują nowe potwory, mimo iż reanimuję się moim ukochanym Pharmacerisem. Będę musiała się wybrać do derma po antybiotyk, bo autentycznie straszę.

Przerażona stanem mojej skóry zaczęłam szukać na stronie biochemii jakiegoś ratunku. I co? I wyobraźcie sobie, że na stronie INNEGO OLEJKU (przy arganowym nie było takiej informacji) wyczytałam, że osoby z tendencją do zapychania nie powinny używać olejków o takim składzie bezpośrednio na skórę, bo wypryszczy. Bardzo się na nich zawiodłam.

Podsumowując: mimo, ze ten olejek jest polecany również do skóry trądzikowej, zmasakrował mi twarz zamiast pomóc. Tragedia.

Używam tego produktu od: Tydzień

uwielbiam;)))))))))

Zdecydowanie najlepszy olejek do włosów
Smierdzi okrutnie,ale to co robi z włosami to BAJKA
zDECYDOWanie faworyt, nie wypowiem sie nt innych własciwosci bo stosuje jedynie do włosów.
Nabłyszcza najbardziej ze wszystkich i wrecz wyświeca włosy, wyglądają na odzywione i są miekkie.
Stosuje czasem do koncówek.
Mam po nim wrazenie ze włosy go łakną.

Minusy;
- cena w stosunku do wydajnosci i ilosci
-brak dostepnosci stacjonarnej/mocno ograniczona
aczkolwiek na urlopie widziałam ją w sklepie na krakowskim rynku

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Jestem zadowolona

olejek stosuje regularnie od 3 tygodni..znacząco splycily sie zmarszczki mimiczne i znikly obrzmiale powieki,moj cera wyglada na wypoczetą..podobno naprawde efekt bedzie widac po 3 miesiacach stosowania...smaruje sie nim na noc,oraz rano,przed nalozeniem makijazu...zamierzam go stosowac rowniez na cale cialo

Używam tego produktu od: od 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie uzywania 1 malego opakowania

geniusz!

cudo cudeńko. może i wygląda niepozornie i nie pachnie zbyt zachęcająco (nos szybko się przyzwyczaja), ale to cudotwórca, który genialnie nawilża:) moją biedną, mieszaną skórę z pierwszym "marsikiem" na czole doprowadził do stanu niemal niemowlęcej gładkości - żadnych suchych skórek, żadnego łuszczenia, pieczenia, swędzenia, "marsik" sukcesywnie się spłyca... a do tego wydajny i ładnie się miesza z balsamami neutrogeny i oliwokwym kremem ziaji (wersja lekka). mój absolutny must have!!! :D

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Uniwersalny żołnierz

Używam do włosów, tuninguje tym olejem kremy i odżywki (wszyskie ,nawet te do rąk) parę kropelek tego olejku bardzo wzbogaca skład. Zdarza mi się również używać go samego lub tylko z żelem hialuronowym. Nie bardzo odpowiada mi zapach, jednak silne działanie odżywcze mi to rekompensuje.

Ilość zużytych opakowań: 2 (łącznie 45 ml)

Dla mnie to jeden z kosmetyków z kategorii "must have"

Mam cerę mieszaną, tłusta w strefie T, jednocześnie wrazliwą i przesuszoną. Używalam i używam różnych kosmetyków, najczęściej aptecznych i z biochemii.
\\nPo 3 tygodniach regularnego stosowania oleju, stwierdzam, że:
\\n
\\nzwęziły mi się pory, buzia mniej się świeci, skóra jest napięta, cera nawilżona, mniej widać naczynka, mam mniejsze sińce i opuchliznę pod oczami.
\\n
\\nStosuję olejek wieczorem na twarz szyje i dekolt, po użyciu wody termalnej, robię delikatny masaż, używam go także zamiast kremu pod oczy.
\\n
\\nDodam jeszcze ze mam 40 lat, a z minimalnymi zmarszczkami które miałam, skutecznie dałam sobie radę poprzez fitness twarzy, co wszystkim polecam.
\\n

Kosmetyk Wszystko Czyniący :)

Stosuję go zamiast kremu na noc, regularnie od przeszło miesiąca i z 50 ml ubyło może kilka.
W moją skórę szybko się wchłania i pozostawia cienką warstewkę, która jednak też szybko znika, jeśli się olejek wklepie. Moja cera dosłownie pije ten olejek. Rano wygląda na bardziej świeżą i wypoczętą, nie mam już problemów ze skórkami i przesuszającą się skórą policzków. Takiego efektu nie zapewniał mi żaden krem. Dlatego to złote cudo wędruje na stałą listę zakupów. Czysty olejek opłaca się kupić bardziej niż jakikolwiek krem z jego dodatkiem - ze względu na stosunek cena:wydajność i stężenie produktu w produkcie :)

Stosuję go też na skórki od paznokci - ewentualne ranki szybciej się goją. Na włosy nie, gdyż mi się przetłuszczają i nie potrzebują aż tak mocnych kuracji.

Pół gwiazdki odejmuję za zapach gnijących orzechów. Ale można przywyknąć.
Gdybym jechała na wakacje do Maroka, przywiozłabym sobie cały baniak tego olejku :D

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: parę ml z 50

Bardzo dobrze nawilża i delikatnie natłuszcza skórę. Stosują go w połączeniu z żelem hialuronowym jako dwufazowy nawilżacz. Bardzo dobrze sprawdza się jako sos dla skóry po pływalni ( i nadmiarze chloru w wodzie).

nie jestem wielbicielką olejów

generalnie nie jestem wielbicielką olejów, kupuję, próbuje i jakoś nie mogę się przekonać; tak samo było z tym olejem
może jest dobry, ale jakoś nie mogę tego zauważyć, denerwuje mnie to, że nie chce się wchłaniać, zostawia na buzi warstwę, używam go jako składnik maseczek...

w dodatku nie podchodzi mi zapach oleju arganowego; daję 3 bo możliwe, że działa jak się go używa regularnie

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Lubię...

a powinnam nie, biorąc pod uwagę ilość kwasu oleinowego, który dotąd mnie wypryszczał, jeśli jego zawartość w oleju przekraczała 25%.
Delikatnie (ziołowo ?) pachnie, ma ładny, żółty kolor. Ja używam go w mieszance z kwasem hialuronowym na retinaldehyd lub peptydy. Skóra jest nawilżona, wygładzona, wyrównana, pory lekko ściągnięte. Olej dobrze się wchłania. W takiej mieszance używam też pod oczy i nic się tam groźnego nie dzieje.

Ilość zużytych opakowań: po kropli co wieczór, więc go prawie nie ubywa

cudowny zamiast kremu

Cudownie nawilża i natłuszcza, ujednolica kolor cery,wygładza lekko zmarszczki mimiczne, nie zapycha porów używam go na twarz rano i wieczorem, czasem łączę z żelem hialuronowym,jeden z najlepszych kosmetyków na biochemi urody. Będzie moim stałym punktem na liście zakupów. Jest też bardzo wydajny 5-6 kropel starcza na twarz i szyję,

Używam tego produktu od:1-m-c
Ilość zużytych opakowań:pół małego