Pojemność 1 szt

Nowy depilator Braun Silk-épil 9 Flex utrzymuje bliski kontakt ze skórą i płynnie dopasowuje się do wszystkich kształtów Twojego ciała.
Mniej znaczy więcej, także w pielęgnacji. Podczas gdy kiedyś nasze łazienki były wypełnione po brzegi, teraz pragniemy prostych rozwiązań, które nie tylko ograniczą pielęgnacyjny bałagan, ale i dopasują się do każdej z nas. Pierwszy na świecie depilator z całkowicie elastyczną głowicą – Braun Silk-épil 9 Flex bez problemu utrzymuje kontakt ze skórą i płynnie dopasowuje się do konturów ciała. Teraz depilacja nawet najtrudniejszych obszarów jest szybka, wydajna i wygodna jak nigdy przedtem. Całkowicie elastyczna głowica, która dopasowuje się do Twoich kształtów.
Nowa, innowacyjna, w pełni elastyczna głowica bez problemu utrzymuje kontakt ze skórą i płynnie dopasowuje się do konturów ciała, co oznacza mniej pominiętych obszarów i dokładne usuwanie włosków z nawet najtrudniejszych
obszarów takich jak np. okolice kolan.
Wydajność depilacji na najwyższym poziomie. Projekt depilatora został zrewolucjonizowany dzięki nowemu, bardziej smukłemu i ergonomicznemu uchwytowi. Antypoślizgowa powłoka, pozwala na wygodne użycie Braun
Silk-épil 9 Flex także podczas depilacji na morko. Depilator jest w 100% wodoodporny, więc można go używać w wannie lub pod prysznicem, co na pewno docenią kobiety ze skórą wrażliwą. Wyjątkowa technologia SensoSmart™ sygnalizuje, gdy ucisk depilatora na skórę jest zbyt mocny, dzięki czemu wiesz czy prawidłowo wykonujesz depilację. W urządzeniu zastosowano także technologię MicroGrip, która zapewnia dokładniejszą niż wosk, precyzyjną depilację. 40 pęset wyłapuje włoski wielkości ziarnka piasku, nawet o długości 0,5 mm – zapewniając gładką skórę aż do 4 tygodni. Urządzenie, które zostanie z Tobą na wiele lat. Depilatory Braun zostały zaprojektowane, by wspierać Cię w depilacji przez minimum 5 lat.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Super

Otrzymałam ten depilator do testów i jestem z niego bardziej niż zadowolony. Elastyczna, ruchoma głowica to strzał w dziesiątkę. Depilator bez problemu dociera do każdego włoska, co bardzo cenię sobie zwłaszcza przy depilacji pach. Depilacja nim jest szybka i bezbolesna. Dobrze trzyma się w dłoni
Miałam wcześniej inny depilator, ale do tego się nie umywa.

Fantastyczny

Ten depilator porównuję z moim starym Braun Silk-epil 5 Wet&Dry i... nie ma porównania :) Tzn. 9 Flex jest rewelacyjny i bije poprzednika na głowę ;) Jednak ta ruchoma głowica daje bardzo dużo w kwestii dokładnej depilacji. Nie muszę trzymać depilatora idealnie prostopadle do nogi, żeby osiągnąć efekt. Tym depilatorem można łatwo manewrować, dotrzeć do wszystkich "zakamarków", jak np. problematyczny obszar pod kolanem ;) Kolejna sprawa to jego skuteczność w depilacji - niektórym depilatorom udaje się tylko uciąć włoski, a nie wyrwać, przez co odrastają bardzo szybko. Z tym depilatorem nie ma takiego problemu, jest naprawdę skuteczny w wyrywaniu nawet małych włosków wraz z cebulkami, ładnie sunie po nodze i nie trzeba wiele razy powtarzać, żeby pozbyć się włosków z danego kawałka skóry. Z podrażnieniem po depilacji, to zapewne sprawa indywidualna. Ja jestem przyzwyczajona do depilacji i mam tylko przez ok. godzinę po, delikatne czerwone krostki. Na skórze nieprzywykłej może wywołać podrażnienie, ale to chyba jak każdy depilator. Można się z łatwością przyzwyczaić po kilku depilacjach. Dodatkowo - jest po prostu śliczny i kobiecy, ładnie zapakowany, cicho i wydajnie pracuje (bateria starcza na długą pracę jednorazowo), będzie na pewno świetnym prezentem dla fanki depilacji i nie tylko.

Super

Braun, Silk-epil 9 Flex, Depilator do stosowania na mokro i na sucho z całkowicie elastyczną głowicą otrzymałam do testowania od Wizaż za co ślicznie dziękuję:)Design jego jest piękny i elegancki. Depilator ma fajny kształt i antypoślizgowy uchwyt , który idealnie sprawdził się, szczególnie pod prysznicem. Depilator bardzo dobrze usuwa włosy, pozostawiając gładką skórę, usuwa nawet najmniejsze włoski. Dodatkowo wbudowana lampka oświetla miejsce depilacji. Dzięki depilatorowi Silk Èpil 9 Flex depilacja stała się dla mnie szybka, prosta i przyjemna. Jestem bardzo zadowolona zdepilatora i z czystym sumieniem mogę go polecić!

Depilacja w końcu może być przyjemna

W ramach testowani otrzymałam depilator marki Braun, o którym już wiele opinii czytałam.
Początkowe podsumowanie - ból zdecydowanie mniejszy niż przy zwykłym depilatorze.
Depilator znajduje się w zgrabnym, jasnoróżowy futerale, który jest na suwak i stanowi rewelacyjne zabezpieczenie przy przechowywaniu urządzenia. Co mnie zachwyciło na samym początku? Ruchoma głowica! Ułatwia ona dotarcie do miejsc trudno dostępnych, takich jak zgięcia, czy kostki. Sam depilator jest bardzo zgrabny, posiada nowoczesny design. Na rączce znajduje się powłoka antypoślizgowa, dzięki której możemy pod prysznicem używać depilatora i mieć pewność, że depilator nam się nie wyślizguje. Na rączce znajduje się również lampka, która podświetla nam skórę, na której są mniej widoczne włoski do usunięcia.
W zestawie znajdziemy nakładkę zawierająca pęsety, które będą usuwać nasze włoski oraz masującą część, która sprawia, ze nie odczuwamy bólu. Depilacja nie jest bardzo bolesna, choć początek może być zaskakujący, dla osób które nigdy nie używały depilatora. Mam wrażenie, ze używając go pod prysznicem ból jest niemal nieodczuwalny (podczas gorącego prysznica). Podczas depilacji nóg, pach włoski zostały usunięte wszystkie, natomiast przy depilacji rąk zauważyłam jednak, że cześć moich włosków zostały przycinane do połowy, nie wszystkie zostały wyrwane.
Kolejną końcówką którą znalazłam to golarka, trymer. Doskonale usuwa włoski bezboleśnie i bezproblemowo, a przede wszystkim szybko!
Ładowanie odbywa się szybko, a bateria pozwoli na użytkowanie ok. 50 minut. Mamy też lampkę, która ostrzega w którym momencie bateria nam się rozładowuje.
Podsumowując, jeżeli szukasz dobrego depilatora, który będzie poręczny, skuteczny, bezbolesny i nawet przyjemny to sięgnij po depilator BRAUN silk-epil 9 flex! Ciesz się gładką i miękka skórą, bez podrażnień i zacinania.

Daje radę! Jestem na tak :-)

Dawno, dawno temu, około 25 lat wstecz kupiłam mój pierwszy depilator. Krew, pot i łzy. Technologia poszła naprzód i oto dostałam w swe ręce takie cudo- obracająca się głowica- świetnie dopasuje się do ciała, ból do zniesienia, i najważniejsze-nawet krótkie włoski usunięte! Hura!
Z kwestii praktycznych- przycisk turbo i normalny :-)

Genialny Braun! Rewelacyjna Głowica Flex !

Depilator Braun Skil epil 9 Flex okazał się cudownym zbawieniem dla mnie ! Depilator ma niezwykle elegancki design. Biało-cielisto-złote połączenie sprawia, że wygląda jak milion dolarów :) ;) Jest w ładnym lekkim etui, w którym mieści się z łatwością cały zestaw. Przy pierwszym zastosowaniu byłam bardzo zaskoczona jego lekkością i jak cicho pracuje ( a dodam, że depilatory stosuje chyba już z 20 lat). Ma fajny ergonomiczny kształt, co powoduje, że bardzo lekko, bez żadnego wysiłku trzyma się w w dłoni - bardzo wygodny. Elastyczna głowica to następna rzecz, która mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Głowica genialnie radzi sobie z kostkami u nóg czy kolanami- rewelacja!. No i następne fajne udogodnienie to światełko/lampka - która dosłownie wynajduje malutkie pojedyncze włoski - bardzo się przydaje. Skóra po depilacji jest gładziutka, zero podrażnień, zero włosków. Dodatkowo w zestawie jest też głowica do pach czy bikini - sprawdziłam - jest super! Jestem mega zadowolona z tego depilatora i z czystym sercem polecam go!

najlepszy depilator na rynku!

W paczce znalazłam: Depilator Silk-épil 9 Flex, głowicę golącą, głowicę trymera, nasadkę do kontaktu ze skórą, saszetkę, ładowarkę.

Na wstępie chciałam zaznaczyć, że posiadam wrażliwą skórę, skłonną do podrażnień, a włoski odrastają mi stosunkowo szybko. Do golenia używałam maszynek jednorazowych, do momentu, gdy kupiłam sobie pierwszy depilator. Wybór padł na BRAUN Silk-epil 9, z którego do tej pory jestem bardzo zadowolona. Muszę jednak z czystym sumieniem powiedzieć, że model Flex jest jeszcze lepszy!

Depilator z pewnością cieszy oko. Design jest piękny, elegancki. Mając go w ręku czujemy, że mamy do czynienia z porządnym urządzeniem z wyższej półki.

Przy pierwszych zabiegach ból i/lub dyskomfort jest odczuwalny, jednak z każdym zabiegiem jest mniejszy, a później w ogóle nie odczuwalny. Skóra musi się do tego po prostu przyzwyczaić. Operuje się nim bardzo łatwo, wygodnie trzyma w ręku, a ruchoma głowica znacznie ułatwia zabieg, dopasowując się do kształtów ciała. Ponadto depilator posiada kontrolkę, która informuje nas, gdy zbyt mocno przyciśniemy głowicę do skóry oraz lampkę, która pomaga wypatrzeć nawet najmniejsze włoski.

Depilator bardzo dobrze usuwa włosy, pozostawiając gładką skórę na tydzień do dwóch (przy korzystaniu z maszynki włoski odrastają mi już 3. dnia).

Dużą zaletą tego produktu jest jego wodoszczelność, dzięki czemu zabieg można wykonywać zarówno po jak i w trakcie kąpieli. U mnie lepiej sprawdza się metoda "na sucho".

Czy jest to urządzenie warte zakupu? Z pewnością TAK! Nie jest to tani sprzęt, ale solidny i starczy nam na lata. A wygoda jaką daje jest nie do opisania. Serdecznie polecam.

Jestem zachwycona!

Muszę przyznać, że jestem zachwycona!
Ale od początku...
Depilatora używam od kilku lat i tak się składa, że również marki Braun. Taka forma depilacji mi bardzo odpowiada.
Depilator Silk epil 9 Flex przerósł moje największe oczekiwania względem tego typu sprzętu.

Zacznę od tego, że design bardzo przypadł mi do gustu. Połączenie bieli oraz złota jest bardzo eleganckie, kobiece. Do tego ładne etui w kolorze pudrowego różu, które bez problemu pomieści depilator, różne nakładki oraz ładowarkę.

Depilator jest lekki i dość cichy. Bardzo dobrze leży w dłoni i wygodnie się nim pracuje. Elastyczna głowica dobrze dopasowuje się do ciała. Praca depilatora jest bardzo dokładna. Usuwa nawet najmniejsze włoski. Dodatkowo działa bardzo szybko. Depilacja zajmuje mi teraz o wiele mniej czasu niż wcześniej. Skóra jest bardzo gładka i taka pozostaje przez dłuższy czas.

Jestem zaskoczona jak długo można używać depilatora na jednym ładowaniu. Przeprowadziłam 3 zabiegi depilacji w odstępach tygodniowych i nadal jest naładowany. Super pomysłem, jest wskaźnik naładowania baterii dzięki czemu nic nas nie zaskoczy ponieważ sprzęt da komunikat, że należy go naładować.
Plusem jest to, że nie trzeba już szukać miejsca blisko kontaktu. Dodatkowo wbudowana lampeczka oświetla miejsce depilacji.
Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze.

W zestawie jest kilka nakładek:
- do bezpośredniego kontaktu ze skórą (ta super sprawdza mi się do depilacji nóg ponieważ robi to jeszcze bardziej dokładnie)
- nasadka z rolkami masującymi (ta może zmniejszyć ból poprzez rozmasowanie skóry)
- nasadka trymujaca
- oraz głowica goląca ( to idealne rozwiązanie do miejsc delikatnych).

Depilatora Braun można używać zarówno na mokro jak i na sucho choć ja zdecydowanie bardziej lubię używać go na sucho.

Podsumowując moja depilacja stała się łatwa i przyjemna ( o ile depilacja może być przyjemna :) )

Szczerze polecam każdemu.

Godny polecenia

Dzięki wizaż nmoglam testować ten depilator nie ukrywam że gdyby nie to testowanie sama nie wiem czy zdecydowałabym się na ten produkt z prostej przyczyny jaka jest cena która jest naprawdę spora nie każdy jest w stanie wydać tyle pieniążków

Ale przejdźmy do rzeczy produkt świetnie zapokowany wraz z etui o pudrowym odcieniu piękny damski
Świetnie utrzymuje się w dłoni dzięki czemu nie ma szans żeby wyślizgnął nie z ręki posiada nakładkę z funkcją masującą co urozmaica wrażenie podczas depilacji
Oprócz funkia depilacji posiada też funkcje golenia
Nie zacina i nie podrażnia skóry
U mnie nie było widać żadnych ch podrażnień
Aczkolwiek muszę przyznać że depilowanie niektórych miwjsc nie należy do najprzyjemniejszych naprawdę jest to bolesne może i do przyzwyczajenia ale nie dla każdego ból jest niestety spory

Jest bardzo łatwy w obsłudze
Jeżeli naładuje się go do pełna trzyma niewiarygodnie długo z czego jestem bardzo zadowolona i zaskoczona
Mogę spokojnie powiedzieć że jest to produkt premium i mogę go spokojnie polecić bardzo się polubiliśmy i używam go na razie nie zbyt często gdyż ból jest jeszcze mocno odczuwalny
Ale jeżeli chodzi o odrost owłosienia zajmuje naprawdę długo dzięki czemu jestem jeszcze bardziej zadowlona

Moje odkrycie roku 2020!!!

Depilator marki Braun Silk èpil 9 Flex otrzymałam dzięki uprzejmości strony wizaż.pl. Zacznę od samego wyglądu tego produktu. Mały, wyglądający bardzo ekskluzywnie w kolorze białym z elementami rose gold, bardzo lekki, super trzyma się go w dłoni. Wymiana głowic jest bardzo prosta, wystarczy tylko kliknąć i głowica zmieniona. Dodatkowym atutem jest to, że głowice są ruchome i świetnie współpracują z bezpośrednim kontaktem ze skórą. Zestaw zawiera: nasadkę do masażu o wysokiej częstotliwości, nasadkę do kontaktu ze skórą, głowicę depilacyjną, zasilacz, nasadkę trymera 3 milimetry, głowicę golącą oraz mały pędzelek do czyszczenia. Marka Braun wprowadziła super rozwiązanie w postaci kontrolki SensoSmart, która zaświeca się na czerwono, gdy podczas depilacji zbyt mocno przyciśniemy depilator do skóry. Dwustopniowy przełącznik szybkości sprawia, że depilator możemy używać w trybie standardowym oraz w trybie delikatnym. Lampka SensoSmart, która również jak dla mnie jest niezawodnym rozwiązaniem podświetla naszą skórę podczas golenia. Można go używać zarówno w wannie jak i pod prysznicem, ponieważ produkt jest wodoodporny. Dzięki depilatorowi Silk Èpil 9 Flex depilacja stała się dla mnie szybka, prosta i przyjemna. Nie zauważyłam żadnych podrażnień, zaczerwienień czy też uszkodzeń skóry. Wiadomo, że na początku musimy przyzwyczaić skórę bo każdy ma inny próg wytrzymałości na ból. Jak dla mnie jest to rewelacyjny produkt, wcześniej używałam innego depilatora, który nie spełniał moich oczekiwań. Po dwutygodniowym testowaniu moge stwierdzić, że jest to moje odkrycie roku 2020!!